06.10
15:30
OFK VrŔac
Cement
2
0
|
06.10.2018 15:30 | OFK VrŔac | 2 : 0 | Cement | |||||
06.10
15:30
Mladost
ŽelezniÄar
2
0
|
06.10.2018 15:30 | Mladost | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
06.10
15:30
ÄSK Pivara
Kabel
0
5
|
06.10.2018 15:30 | ÄSK Pivara | 0 : 5 | Kabel | |||||
06.10
15:30
Dinamo 1945
Omladinac
0
1
|
06.10.2018 15:30 | Dinamo 1945 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
06.10
15:30
RadniÄki (NP)
Borac
0
0
|
06.10.2018 15:30 | RadniÄki (NP) | 0 : 0 | Borac | |||||
06.10
15:30
RadniÄki (SM)
Dunav
4
1
|
06.10.2018 15:30 | RadniÄki (SM) | 4 : 1 | Dunav | |||||
06.10
15:30
Bratstvo 1946
Crvena zvezda
4
2
|
06.10.2018 15:30 | Bratstvo 1946 | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
06.10
15:30
Hajduk 1912
BaÄka 1901
2
0
|
06.10.2018 15:30 | Hajduk 1912 | 2 : 0 | BaÄka 1901 |
06.10
15:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Proleter Mihajlovac
0
0
|
06.10.2018 15:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
06.10
15:00
Sloga (PŽ)
JoŔanica
2
0
|
06.10.2018 15:00 | Sloga (PŽ) | 2 : 0 | JoŔanica | |||||
06.10
15:00
Sloga 33
Loznica
1
1
|
06.10.2018 15:00 | Sloga 33 | 1 : 1 | Loznica | |||||
06.10
15:00
Å umadija (A)
FAP
0
0
|
06.10.2018 15:00 | Å umadija (A) | 0 : 0 | FAP | |||||
06.10
15:00
Mladi radnik 1926
Mokra Gora
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
06.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
06.10
15:00
Jedinstvo (P)
RadniÄki (P)
0
3
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | RadniÄki (P) | |||||
06.10
15:00
GFK DuboÄica
Dunav
3
0
|
06.10.2018 15:00 | GFK DuboÄica | 3 : 0 | Dunav | |||||
06.10
15:00
RadniÄki (S)
Rtanj
2
1
|
06.10.2018 15:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Rtanj | |||||
06.10
15:00
Jedinstvo (B)
Trstenik PPT
2
0
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Trstenik PPT |
06.10
14:30
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
1
2
|
06.10.2018 14:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
06.10
10:00
BASK
Crvena Zvezda
1
2
|
06.10.2018 10:00 | BASK | 1 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
06.10
14:30
OFK Beograd
Brodarac
0
1
|
06.10.2018 14:30 | OFK Beograd | 0 : 1 | Brodarac | |||||
06.10
14:30
Jedinstvo
Kolubara
1
1
|
06.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kolubara | |||||
06.10
14:30
IMT
BSK BorÄa
1
0
|
06.10.2018 14:30 | IMT | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
06.10
10:00
GrafiÄar
RadniÄki (O)
6
2
|
06.10.2018 10:00 | GrafiÄar | 6 : 2 | RadniÄki (O) |
06.10
15:30
Krajina
Sloga
2
1
|
06.10.2018 15:30 | Krajina | 2 : 1 | Sloga | |||||
06.10
15:30
Kozara
BAK
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Kozara | 1 : 0 | BAK | |||||
06.10
15:30
Jedinstvo (NB)
OFK Proleter
8
0
|
06.10.2018 15:30 | Jedinstvo (NB) | 8 : 0 | OFK Proleter | |||||
06.10
15:30
Begej
ŽAK
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Begej | 1 : 0 | ŽAK | |||||
06.10
15:30
BuduÄnost
RadniÄki (S)
4
2
|
06.10.2018 15:30 | BuduÄnost | 4 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
06.10
15:30
Kikinda 1909
Jedinstvo (BK)
3
4
|
06.10.2018 15:30 | Kikinda 1909 | 3 : 4 | Jedinstvo (BK) | |||||
06.10
15:30
RadniÄki (K)
Sloboda
0
1
|
06.10.2018 15:30 | RadniÄki (K) | 0 : 1 | Sloboda |
06.10
15:30
Podrinje
Hajduk (B)
4
0
|
06.10.2018 15:30 | Podrinje | 4 : 0 | Hajduk (B) |
06.10
15:30
Crvenka
Mladost APA
2
0
|
06.10.2018 15:30 | Crvenka | 2 : 0 | Mladost APA | |||||
06.10
15:30
Sloga (Ä)
Tisa
2
1
|
06.10.2018 15:30 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Tisa |
06.10
15:00
Sloga
Real
1
2
|
06.10.2018 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Real | |||||
06.10
15:00
Å umadija 1903
TrepÄa
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Å umadija 1903 | 0 : 1 | TrepÄa | |||||
06.10
15:00
Apolon 2018
GoÄ
0
3
|
06.10.2018 15:00 | Apolon 2018 | 0 : 3 | GoÄ |
06.10
15:00
KaraÄorÄe
Zvižd
0
0
|
06.10.2018 15:00 | KaraÄorÄe | 0 : 0 | Zvižd | |||||
06.10
15:00
Morava
Homoljac
11
0
|
06.10.2018 15:00 | Morava | 11 : 0 | Homoljac | |||||
06.10
15:00
VGSK
Mladi borac
1
0
|
06.10.2018 15:00 | VGSK | 1 : 0 | Mladi borac |
06.10
15:00
Spartak 1924
ŽelezniÄar
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Spartak 1924 | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
06.10
15:00
RadniÄki (V)
Ribnica
3
0
|
06.10.2018 15:00 | RadniÄki (V) | 3 : 0 | Ribnica | |||||
06.10
15:00
RadniÄki Å abaÄki
Brezovica
3
1
|
06.10.2018 15:00 | RadniÄki Å abaÄki | 3 : 1 | Brezovica | |||||
06.10
15:00
Zadrugar
OFK OseÄina
1
1
|
06.10.2018 15:00 | Zadrugar | 1 : 1 | OFK OseÄina | |||||
06.10
15:00
MaÄva 2005
Vrelo Sport
5
1
|
06.10.2018 15:00 | MaÄva 2005 | 5 : 1 | Vrelo Sport |
06.10
15:00
Takovo
BuduÄnost
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Takovo | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.10
15:00
Sevojno
Jedinstvo Putevi
3
1
|
06.10.2018 15:00 | Sevojno | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi |
06.10
15:00
Sloga
BuduÄnost
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Sloga | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
06.10
15:00
PÄinja
Balkanski
2
1
|
06.10.2018 15:00 | PÄinja | 2 : 1 | Balkanski |
06.10
15:00
Sloga
ŽitoraÄa
3
0
|
06.10.2018 15:00 | Sloga | 3 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
06.10
15:00
OFK Kosanica
Dragocvet
0
0
|
06.10.2018 15:00 | OFK Kosanica | 0 : 0 | Dragocvet |
06.10
15:00
Svrljig
Rudar Alpos
3
0
|
06.10.2018 15:00 | Svrljig | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
06.10
15:00
Äerdap
Orljane
3
0
|
06.10.2018 15:00 | Äerdap | 3 : 0 | Orljane | |||||
06.10
15:00
Timok 1919
Kablovi
1
1
|
06.10.2018 15:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | Kablovi |
06.10
14:30
Napredak
BuduÄnost
3
1
|
06.10.2018 14:30 | Napredak | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.10
14:30
LeŔtane
Studenski Grad
0
0
|
06.10.2018 14:30 | LeŔtane | 0 : 0 | Studenski Grad |
06.10
15:00
Delija
Crvena zvezda (VS)
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Delija | 0 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
06.10
15:00
Proleter 2006
2. Oktobar
0
0
|
06.10.2018 15:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | 2. Oktobar |
06.10
15:00
TvrÄava
Lipar
2
0
|
06.10.2018 15:00 | TvrÄava | 2 : 0 | Lipar | |||||
06.10
15:00
ŽAK
Kulpin
1
1
|
06.10.2018 15:00 | ŽAK | 1 : 1 | Kulpin |
06.10
16:00
Sloven
Partizan
1
0
|
06.10.2018 16:00 | Sloven | 1 : 0 | Partizan |
06.10
15:00
Mladi rudar 1954
Å umadinac (N)
1
2
|
06.10.2018 15:00 | Mladi rudar 1954 | 1 : 2 | Å umadinac (N) | |||||
06.10
15:00
Sloga Bat 1924
Omladinac
4
0
|
06.10.2018 15:00 | Sloga Bat 1924 | 4 : 0 | Omladinac |
06.10
15:30
FruŔkogorski partizan
Petrovaradin
2
1
|
06.10.2018 15:30 | FruŔkogorski partizan | 2 : 1 | Petrovaradin | |||||
06.10
15:30
Omladinac
Mladost
0
4
|
06.10.2018 15:30 | Omladinac | 0 : 4 | Mladost | |||||
06.10
15:30
RFK Novi Sad 1921
OFK Sirig
6
1
|
06.10.2018 15:30 | RFK Novi Sad 1921 | 6 : 1 | OFK Sirig |
06.10
15:30
Panonija IM Topola
Jadran
0
7
|
06.10.2018 15:30 | Panonija IM Topola | 0 : 7 | Jadran | |||||
06.10
15:30
Sloga
ÄurÄin
3
1
|
06.10.2018 15:30 | Sloga | 3 : 1 | ÄurÄin | |||||
06.10
15:30
Napredak
Proleter (RS)
0
1
|
06.10.2018 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Proleter (RS) |
06.10
14:30
Balkan Mirijevo
SinÄeliÄ
3
1
|
06.10.2018 14:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
06.10
14:30
Borac (O)
Rakovica
1
0
|
06.10.2018 14:30 | Borac (O) | 1 : 0 | Rakovica |
06.10
14:30
Å umadija
LisoviÄ
4
2
|
06.10.2018 14:30 | Å umadija | 4 : 2 | LisoviÄ |
06.10
15:00
OvÄar
Ozrem
2
1
|
06.10.2018 15:00 | OvÄar | 2 : 1 | Ozrem | |||||
06.10
15:00
Slatina
Napredak
4
1
|
06.10.2018 15:00 | Slatina | 4 : 1 | Napredak |
06.10
15:30
Omladinac
Granit
3
1
|
06.10.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Granit | |||||
06.10
15:30
Rudar
OFK Ras
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Rudar | 1 : 0 | OFK Ras |
06.10
15:00
Jedinstvo 1936
Poljoprivrednik
8
1
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo 1936 | 8 : 1 | Poljoprivrednik |
06.10
15:00
Jevremovac
Cer
0
5
|
06.10.2018 15:00 | Jevremovac | 0 : 5 | Cer | |||||
06.10
15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Sloga (LÅ )
4
0
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 4 : 0 | Sloga (LÅ ) |
06.10
15:30
Jedinstvo SteviÄ
Partizan (G)
0
0
|
06.10.2018 15:30 | Jedinstvo SteviÄ | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
06.10
15:30
Dunav
Sloga (BNS)
1
3
|
06.10.2018 15:30 | Dunav | 1 : 3 | Sloga (BNS) |
06.10
15:00
Jedinstvo (Lj)
Omladinac (Å )
2
4
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 4 | Omladinac (Å ) | |||||
06.10
15:00
Äerdap
Rudar (K)
2
1
|
06.10.2018 15:00 | Äerdap | 2 : 1 | Rudar (K) | |||||
06.10
15:00
Makce
BuduÄnost
0
5
|
06.10.2018 15:00 | Makce | 0 : 5 | BuduÄnost |
06.10
15:00
Moravac
RadniÄki 1924
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Moravac | 1 : 0 | RadniÄki 1924 | |||||
06.10
15:00
Napredak 2012
RadniÄki 1947
6
1
|
06.10.2018 15:00 | Napredak 2012 | 6 : 1 | RadniÄki 1947 |
06.10
15:00
Mladi radnik
Proleter 1947
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Proleter 1947 |
06.10
15:00
Brestovac
Å arbanovac
4
1
|
06.10.2018 15:00 | Brestovac | 4 : 1 | Å arbanovac | |||||
06.10
15:00
PoreÄ
Rudna Glava
0
3
|
06.10.2018 15:00 | PoreÄ | 0 : 3 | Rudna Glava | |||||
06.10
15:00
BSK
Branik
0
1
|
06.10.2018 15:00 | BSK | 0 : 1 | Branik |
06.10
14:00
Banjani
ZSK
2
0
|
06.10.2018 14:00 | Banjani | 2 : 0 | ZSK | |||||
06.10
14:00
Rubribreza
Radnik
2
0
|
06.10.2018 14:00 | Rubribreza | 2 : 0 | Radnik | |||||
06.10
14:00
Pepeljevac
OFK BrÄanac
1
3
|
06.10.2018 14:00 | Pepeljevac | 1 : 3 | OFK BrÄanac |
06.10
15:00
21. oktobar
Pobeda 1926
2
3
|
06.10.2018 15:00 | 21. oktobar | 2 : 3 | Pobeda 1926 |
06.10
15:30
Crnokosa
Äajetina
3
2
|
06.10.2018 15:30 | Crnokosa | 3 : 2 | Äajetina |
06.10
15:30
Midžor (K)
OFK 019
1
3
|
06.10.2018 15:30 | Midžor (K) | 1 : 3 | OFK 019 |
06.10
15:30
Senjak
Spartak
4
2
|
06.10.2018 15:30 | Senjak | 4 : 2 | Spartak | |||||
06.10
15:30
Vladimir DurkoviÄ
DragoÅ”
4
0
|
06.10.2018 15:30 | Vladimir DurkoviÄ | 4 : 0 | DragoÅ” | |||||
06.10
15:30
Borac
Rajko MitiÄ
0
3
|
06.10.2018 15:30 | Borac | 0 : 3 | Rajko MitiÄ |
06.10
15:00
Omladinac (GK)
Äegar 2013
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Omladinac (GK) | 0 : 1 | Äegar 2013 |
06.10
15:00
Nebeski Andjeli
FSU Južna pruga
5
0
|
06.10.2018 15:00 | Nebeski Andjeli | 5 : 0 | FSU Južna pruga |
06.10
Polet
Ugljare
4
1
|
06.10.2018 | Polet | 4 : 1 | Ugljare | |||||
06.10
Gracko
Sitnica
0
1
|
06.10.2018 | Gracko | 0 : 1 | Sitnica |
06.10
14:00
Oskar
Kusce
0
1
|
06.10.2018 14:00 | Oskar | 0 : 1 | Kusce |
06.10
15:00
Crvena Jabuka
JoŔeva
1
1
|
06.10.2018 15:00 | Crvena Jabuka | 1 : 1 | JoŔeva | |||||
06.10
15:00
KaleniÄ
Å arbane
1
1
|
06.10.2018 15:00 | KaleniÄ | 1 : 1 | Å arbane |
06.10
14:30
Skela
Jedinstvo
6
1
|
06.10.2018 14:30 | Skela | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.10
14:30
Krtinska
Rojkovac
1
2
|
06.10.2018 14:30 | Krtinska | 1 : 2 | Rojkovac | |||||
06.10
14:30
Borac
Pobednik
3
1
|
06.10.2018 14:30 | Borac | 3 : 1 | Pobednik | |||||
06.10
14:30
Rvati
Polet
4
3
|
06.10.2018 14:30 | Rvati | 4 : 3 | Polet |
06.10
15:30
ŽelezniÄar
Dinamo
10
0
|
06.10.2018 15:30 | ŽelezniÄar | 10 : 0 | Dinamo | |||||
06.10
15:30
Veternik
OFK Futog
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Veternik | 1 : 0 | OFK Futog |
06.10
15:30
Vinogradar
JanoŔik
2
0
|
06.10.2018 15:30 | Vinogradar | 2 : 0 | JanoŔik | |||||
06.10
15:30
Vojvodina (CC)
Sloga (M)
2
0
|
06.10.2018 15:30 | Vojvodina (CC) | 2 : 0 | Sloga (M) |
06.10
15:00
Garevina
Rubin
0
3
|
06.10.2018 15:00 | Garevina | 0 : 3 | Rubin | |||||
06.10
15:00
Kamenorezac 76
Mladost
3
3
|
06.10.2018 15:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 3 | Mladost | |||||
06.10
15:00
Sloga (D)
UÅ”Äe
5
1
|
06.10.2018 15:00 | Sloga (D) | 5 : 1 | UÅ”Äe |
06.10
15:00
VinoraÄa
Osaonica
2
0
|
06.10.2018 15:00 | VinoraÄa | 2 : 0 | Osaonica | |||||
06.10
15:00
Morava
Å antarovac
0
0
|
06.10.2018 15:00 | Morava | 0 : 0 | Å antarovac | |||||
06.10
15:00
Ursule
Jedinstvo (D)
1
3
|
06.10.2018 15:00 | Ursule | 1 : 3 | Jedinstvo (D) |
06.10
15:00
Beljanica
Rudar (St)
2
2
|
06.10.2018 15:00 | Beljanica | 2 : 2 | Rudar (St) | |||||
06.10
15:00
Napredak
Pomoravlje
2
2
|
06.10.2018 15:00 | Napredak | 2 : 2 | Pomoravlje | |||||
06.10
15:00
15. Avgust 1950
Mladost (J)
1
1
|
06.10.2018 15:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 1 | Mladost (J) |
06.10
15:00
Potisje
Jedinstvo
5
0
|
06.10.2018 15:00 | Potisje | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.10
15:00
TamiÅ”
ŽFK Banat
5
1
|
06.10.2018 15:00 | TamiŔ | 5 : 1 | ŽFK Banat | |||||
06.10
15:00
OFK Klek
MSK
2
3
|
06.10.2018 15:00 | OFK Klek | 2 : 3 | MSK | |||||
06.10
15:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
3
3
|
06.10.2018 15:00 | OFK Gradnulica | 3 : 3 | Zadrugar | |||||
06.10
15:00
OFK StajiÄevo
ASK
2
0
|
06.10.2018 15:00 | OFK StajiÄevo | 2 : 0 | ASK | |||||
06.10
15:00
Mladost
Naftagas
2
3
|
06.10.2018 15:00 | Mladost | 2 : 3 | Naftagas |
06.10
14:30
Sparta Železnik
011
2
4
|
06.10.2018 14:30 | Sparta Železnik | 2 : 4 | 011 |
06.10
15:30
Djurinci
NemenikuÄe
5
4
|
06.10.2018 15:30 | Djurinci | 5 : 4 | NemenikuÄe |
06.10
15:30
Mlada krila
Lazac
1
1
|
06.10.2018 15:30 | Mlada krila | 1 : 1 | Lazac | |||||
06.10
15:30
BogutovaÄka Banja
Mladi radnik 1925
2
4
|
06.10.2018 15:30 | BogutovaÄka Banja | 2 : 4 | Mladi radnik 1925 | |||||
06.10
15:30
Jovo Kursula
Tavnik
0
0
|
06.10.2018 15:30 | Jovo Kursula | 0 : 0 | Tavnik |
06.10
15:00
Omladinac-Å umadinac
Udarnik Trska 1947
4
2
|
06.10.2018 15:00 | Omladinac-Å umadinac | 4 : 2 | Udarnik Trska 1947 |
06.10
15:00
Terekves
Omladinac
1
2
|
06.10.2018 15:00 | Terekves | 1 : 2 | Omladinac | |||||
06.10
15:00
Bega
Jedinstvo
0
4
|
06.10.2018 15:00 | Bega | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
06.10
15:00
Proleter
Vojvodina
1
1
|
06.10.2018 15:00 | Proleter | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
06.10
15:00
1.Oktobar
Napredak (Ä)
1
2
|
06.10.2018 15:00 | 1.Oktobar | 1 : 2 | Napredak (Ä) | |||||
06.10
15:00
Napredak (BT)
Roham
0
2
|
06.10.2018 15:00 | Napredak (BT) | 0 : 2 | Roham |
06.10
15:00
Kralj Petar I
TreŔnjevica
5
3
|
06.10.2018 15:00 | Kralj Petar I | 5 : 3 | TreŔnjevica |
06.10
15:00
RadniÄki
Mladost (B)
4
0
|
06.10.2018 15:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
06.10
15:00
Jedinstvo (Å )
Todorovce
3
0
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo (Å ) | 3 : 0 | Todorovce |
06.10
15:00
Torpedo 1924
Zadrugar
3
0
|
06.10.2018 15:00 | Torpedo 1924 | 3 : 0 | Zadrugar |
06.10
15:00
RadniÄki
Mladost
1
2
|
06.10.2018 15:00 | RadniÄki | 1 : 2 | Mladost |
06.10
15:30
Tisa
BaÄka
1
2
|
06.10.2018 15:30 | Tisa | 1 : 2 | BaÄka | |||||
06.10
15:30
Potisje
Jedinstvo (M)
7
0
|
06.10.2018 15:30 | Potisje | 7 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
06.10
15:30
Jedinstvo (SK)
Tromedja
2
1
|
06.10.2018 15:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | Tromedja | |||||
06.10
15:30
TornjoÅ”
Äoka
5
4
|
06.10.2018 15:30 | TornjoÅ” | 5 : 4 | Äoka | |||||
06.10
15:30
Hajduk
Jadran
1
1
|
06.10.2018 15:30 | Hajduk | 1 : 1 | Jadran | |||||
06.10
15:30
Å ampion
HorgoÅ” 1911
1
2
|
06.10.2018 15:30 | Å ampion | 1 : 2 | HorgoÅ” 1911 | |||||
06.10
15:30
AFK
GraniÄar
3
0
|
06.10.2018 15:30 | AFK | 3 : 0 | GraniÄar |
06.10
15:30
BaÄka 1945
BaÄki Hajduk
2
0
|
06.10.2018 15:30 | BaÄka 1945 | 2 : 0 | BaÄki Hajduk |
06.10
15:00
Žitkovica 2017
Desine
2
5
|
06.10.2018 15:00 | Žitkovica 2017 | 2 : 5 | Desine |
06.10
15:00
Jasenovac
Bata BuliÄ
2
1
|
06.10.2018 15:00 | Jasenovac | 2 : 1 | Bata BuliÄ |
06.10
15:00
Sloboda
ObiliÄ
1
2
|
06.10.2018 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | ObiliÄ |
06.10
15:00
Borac (A)
Vreoci
1
2
|
06.10.2018 15:00 | Borac (A) | 1 : 2 | Vreoci | |||||
06.10
15:00
Mladost (Ä)
Petka
5
1
|
06.10.2018 15:00 | Mladost (Ä) | 5 : 1 | Petka |
06.10
12:00
PetliÄ SD 026
Badljevica
5
1
|
06.10.2018 12:00 | PetliÄ SD 026 | 5 : 1 | Badljevica |
06.10
15:30
NiŔavac
Mladost
3
1
|
06.10.2018 15:30 | NiŔavac | 3 : 1 | Mladost | |||||
06.10
15:30
Napredak
ŽeljuŔa
3
3
|
06.10.2018 15:30 | Napredak | 3 : 3 | ŽeljuŔa | |||||
06.10
15:30
Jerma
Temac
2
1
|
06.10.2018 15:30 | Jerma | 2 : 1 | Temac |
06.10
15:00
Polet (R)
Ratar
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Polet (R) | 1 : 0 | Ratar | |||||
06.10
15:00
Borac
Jedinstvo
0
0
|
06.10.2018 15:00 | Borac | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
1
2
|
06.10.2018 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 2 | Jastrebac |
06.10
15:00
Bjelica
Brezova
2
2
|
06.10.2018 15:00 | Bjelica | 2 : 2 | Brezova |
06.10
Policajac 92
Kriva Reka
|
06.10.2018 | Policajac 92 | : | Kriva Reka | |||||
06.10
Zlatibor 2
Kotroman
|
06.10.2018 | Zlatibor 2 | : | Kotroman | |||||
06.10
Soko
Raketa
|
06.10.2018 | Soko | : | Raketa |
06.10
15:30
Globoder
Konjuh
3
0
|
06.10.2018 15:30 | Globoder | 3 : 0 | Konjuh | |||||
06.10
15:30
Kapidžija
Borac
0
2
|
06.10.2018 15:30 | Kapidžija | 0 : 2 | Borac |
06.10
Borac
Sloga
1
1
|
06.10.2018 | Borac | 1 : 1 | Sloga |
06.10
15:30
Sokograd
Sloga
3
0
|
06.10.2018 15:30 | Sokograd | 3 : 0 | Sloga | |||||
06.10
15:30
Napredak
Mladost
3
0
|
06.10.2018 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Mladost |
06.10
15:00
Aluminjum
RadniÄki 1936
4
0
|
06.10.2018 15:00 | Aluminjum | 4 : 0 | RadniÄki 1936 |
06.10
15:00
Toplica
TaskoviÄi
3
1
|
06.10.2018 15:00 | Toplica | 3 : 1 | TaskoviÄi | |||||
06.10
15:00
MekiÅ”
10. februar
4
2
|
06.10.2018 15:00 | MekiÅ” | 4 : 2 | 10. februar |
06.10
15:00
Sparta
Belpos
0
0
|
06.10.2018 15:00 | Sparta | 0 : 0 | Belpos | |||||
06.10
15:00
Mladost 2013
Mladost (Z)
3
2
|
06.10.2018 15:00 | Mladost 2013 | 3 : 2 | Mladost (Z) |
06.10
15:00
Zlatica
Sloga
2
0
|
06.10.2018 15:00 | Zlatica | 2 : 0 | Sloga | |||||
06.10
15:00
Proleter
Borac
4
0
|
06.10.2018 15:00 | Proleter | 4 : 0 | Borac | |||||
06.10
15:00
KSK Konak 1926
Partizan
3
1
|
06.10.2018 15:00 | KSK Konak 1926 | 3 : 1 | Partizan |
06.10
15:00
BuduÄnost
Å umadija
3
0
|
06.10.2018 15:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Å umadija |
06.10
15:30
Sloga Obrva
BraÄa VukoviÄ
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Sloga Obrva | 1 : 0 | BraÄa VukoviÄ | |||||
06.10
15:30
Stara ÄarÅ”ija
Å umadija
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 0 | Å umadija |
06.10
15:30
Omladinac
KoŔtam Polje
3
1
|
06.10.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | KoŔtam Polje | |||||
06.10
15:00
Jedinstvo 2017
Studen Vitez
3
0
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Studen Vitez |
06.10
15:00
Gornje Sinkovce
Gornje Krajince
4
1
|
06.10.2018 15:00 | Gornje Sinkovce | 4 : 1 | Gornje Krajince | |||||
06.10
15:00
Veternica
Å FU Derbi 2016
3
1
|
06.10.2018 15:00 | Veternica | 3 : 1 | Å FU Derbi 2016 | |||||
06.10
15:00
Atletiko
Napredak
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Atletiko | 1 : 0 | Napredak |
06.10
15:30
BojiÄ
Mladost Slatina
2
2
|
06.10.2018 15:30 | BojiÄ | 2 : 2 | Mladost Slatina |
06.10
15:00
Omladinac
Bair
4
0
|
06.10.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Bair | |||||
06.10
15:00
Napredak
Radnik
3
4
|
06.10.2018 15:00 | Napredak | 3 : 4 | Radnik |
06.10
15:00
Mladi radnik
Dimitrije TucoviÄ
1
2
|
06.10.2018 15:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Dimitrije TucoviÄ |
06.10
15:00
GFK Tabane
Dobra Voda
0
0
|
06.10.2018 15:00 | GFK Tabane | 0 : 0 | Dobra Voda | |||||
06.10
15:00
Trnava
Belica
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Trnava | 1 : 0 | Belica |
06.10
15:30
Partizan
POFK Letnjikovac
4
0
|
06.10.2018 15:30 | Partizan | 4 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
06.10
15:30
Sloga
Napredak
1
2
|
06.10.2018 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Napredak | |||||
06.10
15:30
OFK Letnjikovac 1983
Omladinac
0
2
|
06.10.2018 15:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 2 | Omladinac | |||||
06.10
15:30
Metaloplastika
CuljkoviÄ
4
2
|
06.10.2018 15:30 | Metaloplastika | 4 : 2 | CuljkoviÄ | |||||
06.10
15:30
DumaÄa
PetlovaÄa
0
2
|
06.10.2018 15:30 | DumaÄa | 0 : 2 | PetlovaÄa |
06.10
15:30
Zvizdar
Jedinstvo
5
0
|
06.10.2018 15:30 | Zvizdar | 5 : 0 | Jedinstvo |
06.10
15:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Dinamo (S)
9
2
|
06.10.2018 15:00 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | 9 : 2 | Dinamo (S) | |||||
06.10
15:00
Sport
Dinamo 1923
1
1
|
06.10.2018 15:00 | Sport | 1 : 1 | Dinamo 1923 |
06.10
15:30
Kastrum
Å ljivar
1
2
|
06.10.2018 15:30 | Kastrum | 1 : 2 | Å ljivar |
06.10
15:00
Burovac
Soko
2
3
|
06.10.2018 15:00 | Burovac | 2 : 3 | Soko | |||||
06.10
15:00
Borac
Udarnik 2015
2
0
|
06.10.2018 15:00 | Borac | 2 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
06.10
15:00
Dobrnje
Radnik
0
2
|
06.10.2018 15:00 | Dobrnje | 0 : 2 | Radnik |
06.10
15:00
Vukan
ZabrÄe 1936
3
1
|
06.10.2018 15:00 | Vukan | 3 : 1 | ZabrÄe 1936 | |||||
06.10
15:00
Napredak
Melnica
1
3
|
06.10.2018 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Melnica |
06.10
Kotlenik (L)
Grivac
3
0
|
06.10.2018 | Kotlenik (L) | 3 : 0 | Grivac | |||||
06.10
Mladost
Jedinstvo
2
1
|
06.10.2018 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.10
KruŔevica 1980
Kotlenik (G)
1
0
|
06.10.2018 | KruŔevica 1980 | 1 : 0 | Kotlenik (G) |
06.10
14:30
Zadrugar
LjubiniÄ
1
3
|
06.10.2018 14:30 | Zadrugar | 1 : 3 | LjubiniÄ | |||||
06.10
14:30
Crvena Zastava
Partizan
1
5
|
06.10.2018 14:30 | Crvena Zastava | 1 : 5 | Partizan | |||||
06.10
14:30
Trstenica
Proleter
0
1
|
06.10.2018 14:30 | Trstenica | 0 : 1 | Proleter |
06.10
15:30
Solunac
Vladimirovac
3
1
|
06.10.2018 15:30 | Solunac | 3 : 1 | Vladimirovac | |||||
06.10
15:30
Gaj
GraniÄar
1
6
|
06.10.2018 15:30 | Gaj | 1 : 6 | GraniÄar | |||||
06.10
15:30
Crvena zvezda
Mladost
2
4
|
06.10.2018 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Mladost |
06.10
15:00
Jedinstvo (M)
Napredak
2
1
|
06.10.2018 15:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Napredak |
06.10
16:00
Stara ÄarÅ”ija
Stevka Božurevka
4
0
|
06.10.2018 16:00 | Stara ÄarÅ”ija | 4 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
06.10
16:00
Topoljak
Mladost
4
1
|
06.10.2018 16:00 | Topoljak | 4 : 1 | Mladost |
06.10
15:00
Luk
TE GuÄevo
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Luk | 0 : 1 | TE GuÄevo | |||||
06.10
15:00
GuÄevo 1929
Sloga
1
0
|
06.10.2018 15:00 | GuÄevo 1929 | 1 : 0 | Sloga |
06.10
15:00
BuduÄnost
Mladost
3
0
|
06.10.2018 15:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Mladost | |||||
06.10
15:00
Pobeda 1953
Borac
2
1
|
06.10.2018 15:00 | Pobeda 1953 | 2 : 1 | Borac |
06.10
15:00
Proleter
BSK
2
6
|
06.10.2018 15:00 | Proleter | 2 : 6 | BSK | |||||
06.10
15:00
BuduÄnost
Polet
2
1
|
06.10.2018 15:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Polet | |||||
06.10
15:00
Mladost
Udarnik
1
3
|
06.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Udarnik |
06.10
13:00
ÄobanÄe
CrnÄa
2
0
|
06.10.2018 13:00 | ÄobanÄe | 2 : 0 | CrnÄa |
06.10
15:00
Velika Morava
Rubin
3
1
|
06.10.2018 15:00 | Velika Morava | 3 : 1 | Rubin | |||||
06.10
15:00
Gradac
OFK OraŔje
1
0
|
06.10.2018 15:00 | Gradac | 1 : 0 | OFK OraŔje |
06.10
15:30
OFK Kopaonik 1931
Jezero
7
0
|
06.10.2018 15:30 | OFK Kopaonik 1931 | 7 : 0 | Jezero | |||||
06.10
15:30
Župski biseri
Mladost
5
0
|
06.10.2018 15:30 | Župski biseri | 5 : 0 | Mladost | |||||
06.10
15:30
BaŔtovan
Kopaonik
2
5
|
06.10.2018 15:30 | BaŔtovan | 2 : 5 | Kopaonik |
06.10
16:00
GoŔa
3
0
|
06.10.2018 16:00 | 3 : 0 | GoŔa | ||||||
06.10
16:00
LevaÄ 2
Povratak otpisanih
1
2
|
06.10.2018 16:00 | LevaÄ 2 | 1 : 2 | Povratak otpisanih | |||||
06.10
16:00
Prosvetar
Polet
1
4
|
06.10.2018 16:00 | Prosvetar | 1 : 4 | Polet |
06.10
15:00
Bresje
Jagodina
2
1
|
06.10.2018 15:00 | Bresje | 2 : 1 | Jagodina |
06.10
15:30
GOÅ K
Zrinjski
0
4
|
06.10.2018 15:30 | GOÅ K | 0 : 4 | Zrinjski | |||||
06.10
15:30
Sloboda
Zvijezda 09
0
3
|
06.10.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 3 | Zvijezda 09 | |||||
06.10
15:30
Mladost
Sarajevo
0
6
|
06.10.2018 15:30 | Mladost | 0 : 6 | Sarajevo | |||||
06.10
15:30
Radnik
Tuzla City
3
1
|
06.10.2018 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Tuzla City | |||||
06.10
18:30
Å iroki Brijeg
Krupa
2
0
|
06.10.2018 18:30 | Å iroki Brijeg | 2 : 0 | Krupa |
06.10
15:30
Alfa
ŽeljezniÄar Sport Team
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Alfa | 1 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | |||||
06.10
15:30
Slavija
Rudar Prijedor
0
2
|
06.10.2018 15:30 | Slavija | 0 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
06.10
16:00
Sloboda
Podrinje
0
0
|
06.10.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Podrinje | |||||
06.10
15:30
Sloga
Tekstilac
1
0
|
06.10.2018 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
06.10
15:30
Drina
Borac
0
1
|
06.10.2018 15:30 | Drina | 0 : 1 | Borac | |||||
06.10
15:30
Sutjeska
Kozara
2
0
|
06.10.2018 15:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Kozara |
06.10
14:30
Grbalj
OFK Petrovac
4
0
|
06.10.2018 14:30 | Grbalj | 4 : 0 | OFK Petrovac | |||||
06.10
14:30
Mornar
BuduÄnost
0
1
|
06.10.2018 14:30 | Mornar | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.10
14:30
OFK Titograd
Iskra
1
1
|
06.10.2018 14:30 | OFK Titograd | 1 : 1 | Iskra | |||||
06.10
14:30
Sutjeska
LovÄen
1
1
|
06.10.2018 14:30 | Sutjeska | 1 : 1 | LovÄen | |||||
06.10
14:30
Zeta
Rudar
0
0
|
06.10.2018 14:30 | Zeta | 0 : 0 | Rudar |
06.10
12:00
Adria
Crvena stijena
0
1
|
06.10.2018 12:00 | Adria | 0 : 1 | Crvena stijena | |||||
06.10
15:00
Bratstvo
GorŔtak
4
0
|
06.10.2018 15:00 | Bratstvo | 4 : 0 | GorŔtak |
06.10
15:00
Brskovo
Ibar
0
1
|
06.10.2018 15:00 | Brskovo | 0 : 1 | Ibar |
06.10
15:00
Hajduk
Cetinje
3
4
|
06.10.2018 15:00 | Hajduk | 3 : 4 | Cetinje |
06.10
16:00
Burnley
Huddersfield Town
1
1
|
06.10.2018 16:00 | Burnley | 1 : 1 | Huddersfield Town | |||||
06.10
16:00
Crystal Palace
Wolverhampton
0
1
|
06.10.2018 16:00 | Crystal Palace | 0 : 1 | Wolverhampton | |||||
06.10
16:00
Leicester
Everton
1
2
|
06.10.2018 16:00 | Leicester | 1 : 2 | Everton | |||||
06.10
18:30
Manchester United
Newcastle United
3
2
|
06.10.2018 18:30 | Manchester United | 3 : 2 | Newcastle United | |||||
06.10
16:00
Tottenham Hotspur
Cardiff City
1
0
|
06.10.2018 16:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 0 | Cardiff City | |||||
06.10
16:00
Watford
AFC Bournemouth
0
4
|
06.10.2018 16:00 | Watford | 0 : 4 | AFC Bournemouth |
06.10
18:30
Deportivo AlavƩs
Real Madrid
1
0
|
06.10.2018 18:30 | Deportivo AlavƩs | 1 : 0 | Real Madrid | |||||
06.10
16:15
Getafe
Levante
0
1
|
06.10.2018 16:15 | Getafe | 0 : 1 | Levante | |||||
06.10
20:45
LeganƩs
Rayo Vallecano
1
0
|
06.10.2018 20:45 | LeganƩs | 1 : 0 | Rayo Vallecano | |||||
06.10
13:00
Girona
Eibar
2
3
|
06.10.2018 13:00 | Girona | 2 : 3 | Eibar |
06.10
18:30
Bayern
Borussia Mƶnchengladbach
0
3
|
06.10.2018 18:30 | Bayern | 0 : 3 | Borussia Mƶnchengladbach | |||||
06.10
15:30
Borussia Dortmund
Augsburg
4
3
|
06.10.2018 15:30 | Borussia Dortmund | 4 : 3 | Augsburg | |||||
06.10
15:30
Hannover 96
Stuttgart
3
1
|
06.10.2018 15:30 | Hannover 96 | 3 : 1 | Stuttgart | |||||
06.10
15:30
Mainz 05
Hertha BSC
0
0
|
06.10.2018 15:30 | Mainz 05 | 0 : 0 | Hertha BSC | |||||
06.10
15:30
Fortuna
Schalke 04
0
2
|
06.10.2018 15:30 | Fortuna | 0 : 2 | Schalke 04 |
06.10
15:00
Cagliari
Bologna
2
0
|
06.10.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 0 | Bologna | |||||
06.10
20:30
Empoli
Roma
0
2
|
06.10.2018 20:30 | Empoli | 0 : 2 | Roma | |||||
06.10
18:00
Udinese
Juventus
0
2
|
06.10.2018 18:00 | Udinese | 0 : 2 | Juventus |
06.10
20:00
Amiens SC
Dijon
1
0
|
06.10.2018 20:00 | Amiens SC | 1 : 0 | Dijon | |||||
06.10
20:00
Angers
Strasbourg
2
2
|
06.10.2018 20:00 | Angers | 2 : 2 | Strasbourg | |||||
06.10
20:00
Guingamp
Montpellier
1
1
|
06.10.2018 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Montpellier | |||||
06.10
17:00
Lille
Saint-Ćtienne
3
1
|
06.10.2018 17:00 | Lille | 3 : 1 | Saint-Ćtienne | |||||
06.10
20:00
NƮmes
Reims
0
0
|
06.10.2018 20:00 | NƮmes | 0 : 0 | Reims |
06.10
18:00
ÄukariÄki
Dinamo
6
1
|
06.10.2018 18:00 | ÄukariÄki | 6 : 1 | Dinamo | |||||
06.10
18:00
Vojvodina
Napredak
0
1
|
06.10.2018 18:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Napredak | |||||
06.10
16:00
Radnik
Spartak ŽK
0
0
|
06.10.2018 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Spartak ŽK | |||||
06.10
16:00
Mladost
RadniÄki (N)
0
1
|
06.10.2018 16:00 | Mladost | 0 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
06.10
18:00
Rad
Proleter
1
3
|
06.10.2018 18:00 | Rad | 1 : 3 | Proleter | |||||
06.10
17:00
MaÄva
OFK BaÄka
2
0
|
06.10.2018 17:00 | MaÄva | 2 : 0 | OFK BaÄka |
06.10
15:00
InÄija
Trajal
1
2
|
06.10.2018 15:00 | InÄija | 1 : 2 | Trajal | |||||
06.10
15:00
Sloboda
TSC
0
2
|
06.10.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 2 | TSC | |||||
06.10
15:00
BuduÄnost
SinÄeliÄ
1
1
|
06.10.2018 15:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | SinÄeliÄ |
06.10
15:00
Slatke male
Å abac
3
1
|
06.10.2018 15:00 | Slatke male | 3 : 1 | Å abac | |||||
06.10
15:00
Požega
ŽFK Una Fortuna
4
2
|
06.10.2018 15:00 | Požega | 4 : 2 | ŽFK Una Fortuna | |||||
06.10
Sloga 036
Jedinstvo
4
1
|
06.10.2018 | Sloga 036 | 4 : 1 | Jedinstvo |
06.10
ŽFU Zvezda B 2018
Stajicevo
3
2
|
06.10.2018 | ŽFU Zvezda B 2018 | 3 : 2 | Stajicevo | |||||
06.10
Banat
Spartak 2
2
0
|
06.10.2018 | Banat | 2 : 0 | Spartak 2 | |||||
06.10
Nova Kolonija
Moskva
3
3
|
06.10.2018 | Nova Kolonija | 3 : 3 | Moskva |
06.10
ZFK Toplicanin
VuÄice
7
0
|
06.10.2018 | ZFK Toplicanin | 7 : 0 | VuÄice | |||||
06.10
Jagodina
Napredak Junior 2018
4
3
|
06.10.2018 | Jagodina | 4 : 3 | Napredak Junior 2018 | |||||
06.10
Jedinstvo 2014
LevaÄ
7
0
|
06.10.2018 | Jedinstvo 2014 | 7 : 0 | LevaÄ |
06.10
15:00
MaŔinac Trejs PZP
Vojvodina
9
0
|
06.10.2018 15:00 | MaŔinac Trejs PZP | 9 : 0 | Vojvodina |
06.10
16:00
Polet
TSC
1
4
|
06.10.2018 16:00 | Polet | 1 : 4 | TSC | |||||
06.10
11:00
Kolibri
Lavice DuboÄica
1
4
|
06.10.2018 11:00 | Kolibri | 1 : 4 | Lavice DuboÄica | |||||
06.10
13:00
Kolubara
MaÄva
0
12
|
06.10.2018 13:00 | Kolubara | 0 : 12 | MaÄva |
06.10
13:00
Borac
RadniÄki 1923
1
2
|
06.10.2018 13:00 | Borac | 1 : 2 | RadniÄki 1923 |
06.10
10:00
Petar PuaÄa
TSC
0
4
|
06.10.2018 10:00 | Petar PuaÄa | 0 : 4 | TSC | |||||
06.10
10:00
RadniÄki (Z)
BaÄka 1901
0
0
|
06.10.2018 10:00 | RadniÄki (Z) | 0 : 0 | BaÄka 1901 |
06.10
Mladi borac
Jasenica 2017
1
14
|
06.10.2018 | Mladi borac | 1 : 14 | Jasenica 2017 |
06.10
14:30
Sloga (BB)
Sloboda
0
1
|
06.10.2018 14:30 | Sloga (BB) | 0 : 1 | Sloboda | |||||
06.10
14:30
FAP
BIP
0
0
|
06.10.2018 14:30 | FAP | 0 : 0 | BIP | |||||
06.10
14:30
JoŔanica
Polet
1
1
|
06.10.2018 14:30 | JoŔanica | 1 : 1 | Polet | |||||
06.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
4
0
|
06.10.2018 14:30 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Zlatibor |
06.10
14:30
Brezovica
Drina
0
10
|
06.10.2018 14:30 | Brezovica | 0 : 10 | Drina | |||||
06.10
14:30
Ribnica
RadniÄki
0
1
|
06.10.2018 14:30 | Ribnica | 0 : 1 | RadniÄki | |||||
06.10
14:30
RadniÄki Å abaÄki
Provo
5
0
|
06.10.2018 14:30 | RadniÄki Å abaÄki | 5 : 0 | Provo |
06.10
10:00
Polet (K)
NjerŔ IŔtvan
0
3
|
06.10.2018 10:00 | Polet (K) | 0 : 3 | NjerŔ IŔtvan | |||||
06.10
09:00
Krila Krajine
Crvena zvezda
0
0
|
06.10.2018 09:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | Crvena zvezda |
06.10
10:00
Cement
Borac (Sa)
8
0
|
06.10.2018 10:00 | Cement | 8 : 0 | Borac (Sa) | |||||
06.10
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (NP)
2
3
|
06.10.2018 10:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 3 | RadniÄki (NP) |
06.10
12:00
Borac
Tempo
3
0
|
06.10.2018 12:00 | Borac | 3 : 0 | Tempo | |||||
06.10
15:30
Strela
Dolina
2
7
|
06.10.2018 15:30 | Strela | 2 : 7 | Dolina |
06.10
10:30
OFK Odžaci
Omladinac
0
3
|
06.10.2018 10:30 | OFK Odžaci | 0 : 3 | Omladinac | |||||
06.10
09:30
Mladost APA
Crvenka
3
0
|
06.10.2018 09:30 | Mladost APA | 3 : 0 | Crvenka | |||||
06.10
Spektar
Mladost (BP)
0
3
|
06.10.2018 | Spektar | 0 : 3 | Mladost (BP) | |||||
06.10
Slavija
Hajduk
1
3
|
06.10.2018 | Slavija | 1 : 3 | Hajduk |
06.10
11:00
Prva Iskra
Posavina
3
0
|
06.10.2018 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Posavina | |||||
06.10
11:00
Crvena Zastava
Strelac
0
2
|
06.10.2018 11:00 | Crvena Zastava | 0 : 2 | Strelac | |||||
06.10
11:00
Polet
BuduÄnost
5
1
|
06.10.2018 11:00 | Polet | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.10
13:00
Rvati
Jedinstvo
3
0
|
06.10.2018 13:00 | Rvati | 3 : 0 | Jedinstvo |
06.10
AFK
Senta
0
7
|
06.10.2018 | AFK | 0 : 7 | Senta | |||||
06.10
Tisa
TornjoÅ”
2
3
|
06.10.2018 | Tisa | 2 : 3 | TornjoÅ” |
06.10
12:00
Voždovac
Internacional
2
2
|
06.10.2018 12:00 | Voždovac | 2 : 2 | Internacional | |||||
06.10
11:00
Rad
Jedinstvo
6
0
|
06.10.2018 11:00 | Rad | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.10
12:00
Spartak ŽK
BASK
3
2
|
06.10.2018 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | BASK | |||||
06.10
11:00
Partizan
Vojvodina
1
0
|
06.10.2018 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Vojvodina |
06.10
RadniÄki
Internacional
1
1
|
06.10.2018 | RadniÄki | 1 : 1 | Internacional | |||||
06.10
Lokomotiva
Rad
1
2
|
06.10.2018 | Lokomotiva | 1 : 2 | Rad | |||||
06.10
GrafiÄar
SinÄeliÄ
0
0
|
06.10.2018 | GrafiÄar | 0 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
06.10
Voždovac
IMT
3
1
|
06.10.2018 | Voždovac | 3 : 1 | IMT | |||||
06.10
Zemun
OFK Beograd
2
0
|
06.10.2018 | Zemun | 2 : 0 | OFK Beograd |
06.10
Komgrap
SremÄica
|
06.10.2018 | Komgrap | : | SremÄica | |||||
06.10
Rad 2
Lokomotiva 2
8
0
|
06.10.2018 | Rad 2 | 8 : 0 | Lokomotiva 2 | |||||
06.10
LeŔtane
Zmaj 1953
2
2
|
06.10.2018 | LeŔtane | 2 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
06.10
Zvezdara
OFK Žarkovo
0
0
|
06.10.2018 | Zvezdara | 0 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
06.10
SinÄeliÄ 2
Stepojevac Vaga
10
0
|
06.10.2018 | SinÄeliÄ 2 | 10 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
06.10
OFK Zabrežje
DIF
|
06.10.2018 | OFK Zabrežje | : | DIF | |||||
06.10
Bežanija
OFK Beograd 2
4
1
|
06.10.2018 | Bežanija | 4 : 1 | OFK Beograd 2 |
06.10
11:00
Borac
RadniÄki 1923
1
0
|
06.10.2018 11:00 | Borac | 1 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
06.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
2
1
|
06.10.2018 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 1 | Mladi radnik 1926 |
06.10
12:00
InÄija
OFK VrŔac
1
2
|
06.10.2018 12:00 | InÄija | 1 : 2 | OFK VrÅ”ac | |||||
06.10
12:00
Petar PuaÄa
TSC
1
4
|
06.10.2018 12:00 | Petar PuaÄa | 1 : 4 | TSC | |||||
06.10
12:00
Spartak
Borac (NS)
1
2
|
06.10.2018 12:00 | Spartak | 1 : 2 | Borac (NS) | |||||
06.10
10:00
Proleter 2006
BaÄka 1901
5
2
|
06.10.2018 10:00 | Proleter 2006 | 5 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
06.10
10:00
RadniÄki (S)
Hajduk 1912
0
1
|
06.10.2018 10:00 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
06.10
12:00
BeÄkerek 023
ŽelezniÄar
0
0
|
06.10.2018 12:00 | BeÄkerek 023 | 0 : 0 | ŽelezniÄar |
06.10
Teleoptik
BSK 1925
4
1
|
06.10.2018 | Teleoptik | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
06.10
Internacional
SinÄeliÄ
1
0
|
06.10.2018 | Internacional | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
06.10
011
Bežanija
2
0
|
06.10.2018 | 011 | 2 : 0 | Bežanija | |||||
06.10
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
0
1
|
06.10.2018 | Lokomotiva | 0 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
06.10
IMT
BSK BorÄa
0
3
|
06.10.2018 | IMT | 0 : 3 | BSK BorÄa | |||||
06.10
DIF
GrafiÄar
0
2
|
06.10.2018 | DIF | 0 : 2 | GrafiÄar | |||||
06.10
Kolubara
Studenski grad
4
2
|
06.10.2018 | Kolubara | 4 : 2 | Studenski grad |
06.10
Äerdap
Sloga
1
0
|
06.10.2018 | Äerdap | 1 : 0 | Sloga | |||||
06.10
Vlasina
RadniÄki
1
4
|
06.10.2018 | Vlasina | 1 : 4 | RadniÄki | |||||
06.10
TimoÄanin
Trajal
2
1
|
06.10.2018 | TimoÄanin | 2 : 1 | Trajal | |||||
06.10
Nacional 2
TopliÄanin
1
2
|
06.10.2018 | Nacional 2 | 1 : 2 | TopliÄanin | |||||
06.10
Å ampion 2014
TemniÄ 1924
5
2
|
06.10.2018 | Å ampion 2014 | 5 : 2 | TemniÄ 1924 |
06.10
RadniÄki
Palilulac
4
0
|
06.10.2018 | RadniÄki | 4 : 0 | Palilulac | |||||
06.10
Novi Beograd
OLE
3
0
|
06.10.2018 | Novi Beograd | 3 : 0 | OLE | |||||
06.10
Postar 1930
Balkan
0
1
|
06.10.2018 | Postar 1930 | 0 : 1 | Balkan | |||||
06.10
Omladinac
BASK
0
2
|
06.10.2018 | Omladinac | 0 : 2 | BASK | |||||
06.10
Jedinstvo
Rakovica
1
1
|
06.10.2018 | Jedinstvo | 1 : 1 | Rakovica |
06.10
12:00
Sunrise
RadniÄki
4
0
|
06.10.2018 12:00 | Sunrise | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
06.10
12:00
Å abac
ŽelezniÄar
4
0
|
06.10.2018 12:00 | Å abac | 4 : 0 | ŽelezniÄar |
06.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Zlatar
2
1
|
06.10.2018 14:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Zlatar | |||||
06.10
FAP
Prvi Partizan
|
06.10.2018 | FAP | : | Prvi Partizan | |||||
06.10
14:30
Polimlje
Sloga (BB)
4
1
|
06.10.2018 14:30 | Polimlje | 4 : 1 | Sloga (BB) | |||||
06.10
14:30
Zlatibor
Sloga (S)
0
1
|
06.10.2018 14:30 | Zlatibor | 0 : 1 | Sloga (S) |
06.10
14:30
Apolon
Sloboda
3
3
|
06.10.2018 14:30 | Apolon | 3 : 3 | Sloboda | |||||
06.10
GoÄ
ÄaÄak 94
|
06.10.2018 | GoÄ | : | ÄaÄak 94 | |||||
06.10
14:30
BuduÄnost
Takovo
2
4
|
06.10.2018 14:30 | BuduÄnost | 2 : 4 | Takovo | |||||
06.10
14:30
BIP
Polet
0
5
|
06.10.2018 14:30 | BIP | 0 : 5 | Polet |
06.10
10:00
Jasenica 2017
Napredak
4
2
|
06.10.2018 10:00 | Jasenica 2017 | 4 : 2 | Napredak | |||||
06.10
10:00
Zvižd
Sloga 33
0
2
|
06.10.2018 10:00 | Zvižd | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
06.10
Homoljac
KaraÄorÄe
0
8
|
06.10.2018 | Homoljac | 0 : 8 | KaraÄorÄe | |||||
06.10
Vodojaža
RSK
9
0
|
06.10.2018 | Vodojaža | 9 : 0 | RSK | |||||
06.10
10:00
VGSK
Partizan 1945
3
0
|
06.10.2018 10:00 | VGSK | 3 : 0 | Partizan 1945 |
06.10
11:00
Tutin
Jedinstvo
0
2
|
06.10.2018 11:00 | Tutin | 0 : 2 | Jedinstvo |
06.10
12:00
Prof. Bolesnikov
Petar PuaÄa
1
1
|
06.10.2018 12:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 1 | Petar PuaÄa |
06.10
10:00
RadniÄki (SM)
Srem
1
1
|
06.10.2018 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | Srem | |||||
06.10
10:00
Sloga (BNS)
Omladinac
0
3
|
06.10.2018 10:00 | Sloga (BNS) | 0 : 3 | Omladinac |
06.10
14:00
Tekstilac
ÄSK Pivara
3
0
|
06.10.2018 14:00 | Tekstilac | 3 : 0 | ÄSK Pivara |
06.10
PetliÄ
Banja
|
06.10.2018 | PetliÄ | : | Banja | |||||
06.10
Minel
Institut
3
1
|
06.10.2018 | Minel | 3 : 1 | Institut | |||||
06.10
Avala 1939
Zvezdara
4
1
|
06.10.2018 | Avala 1939 | 4 : 1 | Zvezdara |
06.10
12:00
Jedinstvo SteviÄ
Polet
7
0
|
06.10.2018 12:00 | Jedinstvo SteviÄ | 7 : 0 | Polet |
06.10
15:00
Å umadija
Cerovac
7
1
|
06.10.2018 15:00 | Å umadija | 7 : 1 | Cerovac |
06.10
12:00
Podrinje
Cer
11
1
|
06.10.2018 12:00 | Podrinje | 11 : 1 | Cer | |||||
06.10
10:00
Mladost
Rudar
0
7
|
06.10.2018 10:00 | Mladost | 0 : 7 | Rudar | |||||
06.10
12:00
RadniÄki Stobex
Drina
11
2
|
06.10.2018 12:00 | RadniÄki Stobex | 11 : 2 | Drina | |||||
06.10
10:00
Borac
Sloga
3
2
|
06.10.2018 10:00 | Borac | 3 : 2 | Sloga |
06.10
10:00
Zvezda
Zadrugar
3
1
|
06.10.2018 10:00 | Zvezda | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
06.10
10:00
Duboko
Polet
8
1
|
06.10.2018 10:00 | Duboko | 8 : 1 | Polet |
06.10
10:00
Zemun MK
Studentski Grad MK
7
0
|
06.10.2018 10:00 | Zemun MK | 7 : 0 | Studentski Grad MK | |||||
06.10
16:30
Brodarac MK
ÄukariÄki MK
0
4
|
06.10.2018 16:30 | Brodarac MK | 0 : 4 | ÄukariÄki MK | |||||
06.10
20:45
O11 MK
Rad MK
1
3
|
06.10.2018 20:45 | O11 MK | 1 : 3 | Rad MK |
06.10
Zemun MK
OFK Beograd MK
2
2
|
06.10.2018 | Zemun MK | 2 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
06.10
RadniÄki (NB) MK
Kolubara MK
3
2
|
06.10.2018 | RadniÄki (NB) MK | 3 : 2 | Kolubara MK | |||||
06.10
Obrenovac 1905 MK
DIF MK
2
1
|
06.10.2018 | Obrenovac 1905 MK | 2 : 1 | DIF MK | |||||
06.10
011 B MK
IMT
1
3
|
06.10.2018 | 011 B MK | 1 : 3 | IMT | |||||
06.10
Rad MK
Brodarac MK
0
1
|
06.10.2018 | Rad MK | 0 : 1 | Brodarac MK | |||||
06.10
Napredak
Voždovac MK
3
2
|
06.10.2018 | Napredak | 3 : 2 | Voždovac MK | |||||
06.10
Dunavac
GrafiÄar MK
0
0
|
06.10.2018 | Dunavac | 0 : 0 | GrafiÄar MK |
06.10
Sopot MK
Borac MK
4
1
|
06.10.2018 | Sopot MK | 4 : 1 | Borac MK | |||||
06.10
Zemun MK-V
RadniÄki PDM MK
|
06.10.2018 | Zemun MK-V | : | RadniÄki PDM MK | |||||
06.10
SinÄeliÄ 2012
Brodarac MK
7
0
|
06.10.2018 | SinÄeliÄ 2012 | 7 : 0 | Brodarac MK | |||||
06.10
VinÄa MK
OFK Beograd MK
0
0
|
06.10.2018 | VinÄa MK | 0 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
06.10
Crvena Zvezda MML MK
BoleÄ MK
1
3
|
06.10.2018 | Crvena Zvezda MML MK | 1 : 3 | BoleÄ MK | |||||
06.10
Srem MK
Rakovica MK
2
3
|
06.10.2018 | Srem MK | 2 : 3 | Rakovica MK | |||||
06.10
Prva Iskra MK
Rad MK
1
0
|
06.10.2018 | Prva Iskra MK | 1 : 0 | Rad MK |
06.10
10:00
Coerver junior FA
ŽelezniÄar
4
1
|
06.10.2018 10:00 | Coerver junior FA | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
06.10
10:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
2
2
|
06.10.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | OFK VrŔac | |||||
06.10
10:00
Kikinda 1909
RadniÄki (Z)
1
4
|
06.10.2018 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 4 | RadniÄki (Z) |
06.10
13:00
Srem
Jedinstvo (SP)
1
1
|
06.10.2018 13:00 | Srem | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
06.10
10:00
RFK N.S. 1921
GFK Sloven
3
2
|
06.10.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 2 | GFK Sloven | |||||
06.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Petar PuaÄa
3
0
|
06.10.2018 10:00 | Prof. Bolesnikov | 3 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
06.10
10:00
Index
InÄija
0
6
|
06.10.2018 10:00 | Index | 0 : 6 | InÄija |
06.10
13:30
Preporod
Vinogradar
1
7
|
06.10.2018 13:30 | Preporod | 1 : 7 | Vinogradar | |||||
06.10
10:00
BaÄka 1901
ObiliÄ
0
6
|
06.10.2018 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 6 | ObiliÄ |
06.10
10:00
NjerŔ IŔtvan
Mladost APA
2
3
|
06.10.2018 10:00 | NjerŔ IŔtvan | 2 : 3 | Mladost APA | |||||
06.10
10:00
Spartak
RadniÄki (S)
2
1
|
06.10.2018 10:00 | Spartak | 2 : 1 | RadniÄki (S) |
06.10
10:00
Sloga
Duboko
0
7
|
06.10.2018 10:00 | Sloga | 0 : 7 | Duboko | |||||
06.10
10:00
Posavina
RadniÄki
0
15
|
06.10.2018 10:00 | Posavina | 0 : 15 | RadniÄki | |||||
06.10
10:00
Jedinstvo
Zvezda
0
7
|
06.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Zvezda |
06.10
Novi Pazar B
Jedinstvo 2017
0
3
|
06.10.2018 | Novi Pazar B | 0 : 3 | Jedinstvo 2017 | |||||
06.10
|
06.10.2018 | : | |||||||
06.10
Tutin
Sport Club 99 B
2
2
|
06.10.2018 | Tutin | 2 : 2 | Sport Club 99 B | |||||
06.10
OFK Ras
|
06.10.2018 | : | OFK Ras |
06.10
Crvena zvezda
011
7
0
|
06.10.2018 | Crvena zvezda | 7 : 0 | 011 | |||||
06.10
BSK
ÄukariÄki
0
5
|
06.10.2018 | BSK | 0 : 5 | ÄukariÄki | |||||
06.10
Teleoptik
Vozdovac
3
2
|
06.10.2018 | Teleoptik | 3 : 2 | Vozdovac | |||||
06.10
OFK Beograd
Internacional
3
0
|
06.10.2018 | OFK Beograd | 3 : 0 | Internacional | |||||
06.10
Rad
Zemun
1
0
|
06.10.2018 | Rad | 1 : 0 | Zemun | |||||
06.10
Brodarac
Partizan
1
4
|
06.10.2018 | Brodarac | 1 : 4 | Partizan |
06.10
IMT
Lokomotiva
3
4
|
06.10.2018 | IMT | 3 : 4 | Lokomotiva | |||||
06.10
OLE
RadniÄki
2
2
|
06.10.2018 | OLE | 2 : 2 | RadniÄki | |||||
06.10
Kolubara
RadniÄki NB
1
2
|
06.10.2018 | Kolubara | 1 : 2 | RadniÄki NB | |||||
06.10
SinÄeliÄ
Studentski Grad
2
1
|
06.10.2018 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Studentski Grad | |||||
06.10
BASK
Ada
1
4
|
06.10.2018 | BASK | 1 : 4 | Ada | |||||
06.10
DIF
BSK 1925
0
3
|
06.10.2018 | DIF | 0 : 3 | BSK 1925 |
06.10
Buducnost
Rakovica
|
06.10.2018 | Buducnost | : | Rakovica | |||||
06.10
Žarkovo
Bežanija
2
0
|
06.10.2018 | Žarkovo | 2 : 0 | Bežanija | |||||
06.10
OFK Zabrežje
Novi Beograd
2
3
|
06.10.2018 | OFK Zabrežje | 2 : 3 | Novi Beograd | |||||
06.10
Milutinac
Graficar
2
1
|
06.10.2018 | Milutinac | 2 : 1 | Graficar |
06.10
Vinca
Mladenovac
0
3
|
06.10.2018 | Vinca | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
06.10
Postar 1930
Hajduk
0
3
|
06.10.2018 | Postar 1930 | 0 : 3 | Hajduk | |||||
06.10
Kovacevac
Lestane
6
0
|
06.10.2018 | Kovacevac | 6 : 0 | Lestane | |||||
06.10
Palilulac
GSP Polet
2
5
|
06.10.2018 | Palilulac | 2 : 5 | GSP Polet |
06.10
16:00
BSK
Dolovo
4
1
|
06.10.2018 16:00 | BSK | 4 : 1 | Dolovo | |||||
06.10
11:00
Omladinac (D)
BuduÄnost (BB)
0
2
|
06.10.2018 11:00 | Omladinac (D) | 0 : 2 | BuduÄnost (BB) | |||||
06.10
03:00
Borac (P)
Proleter (M)
3
0
|
06.10.2018 03:00 | Borac (P) | 3 : 0 | Proleter (M) |
06.10
Real
Duel Juniors
9
0
|
06.10.2018 | Real | 9 : 0 | Duel Juniors | |||||
06.10
Trajal
Dinamo
1
1
|
06.10.2018 | Trajal | 1 : 1 | Dinamo | |||||
06.10
RadniÄki (P)
Lider MGM
1
3
|
06.10.2018 | RadniÄki (P) | 1 : 3 | Lider MGM | |||||
06.10
Kopernikus ŽelezniÄar
Nacional
4
1
|
06.10.2018 | Kopernikus ŽelezniÄar | 4 : 1 | Nacional | |||||
06.10
Napredak
TimoÄanin
2
0
|
06.10.2018 | Napredak | 2 : 0 | TimoÄanin | |||||
06.10
OFK RadniÄki
RadniÄki (N)
6
1
|
06.10.2018 | OFK RadniÄki | 6 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
06.10
Trstenik PTT
Jagodina
4
4
|
06.10.2018 | Trstenik PTT | 4 : 4 | Jagodina | |||||
06.10
Timok
SFS Borac
3
1
|
06.10.2018 | Timok | 3 : 1 | SFS Borac |
06.10
KruŔevac
Prosoker
0
7
|
06.10.2018 | KruŔevac | 0 : 7 | Prosoker | |||||
06.10
Dunav
Kopaonik
3
0
|
06.10.2018 | Dunav | 3 : 0 | Kopaonik | |||||
06.10
Mali Bor
Junior
4
0
|
06.10.2018 | Mali Bor | 4 : 0 | Junior | |||||
06.10
Morava
Jedinstvo
|
06.10.2018 | Morava | : | Jedinstvo | |||||
06.10
OFK Napredak
RadniÄki
4
0
|
06.10.2018 | OFK Napredak | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
06.10
Djerdap
Župa
0
2
|
06.10.2018 | Djerdap | 0 : 2 | Župa | |||||
06.10
TemniÄ 1924
Car Lazar
1
0
|
06.10.2018 | TemniÄ 1924 | 1 : 0 | Car Lazar | |||||
06.10
Hajduk Veljko
Bor
2
1
|
06.10.2018 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Bor |
06.10
Real
Mladi Borac
2
0
|
06.10.2018 | Real | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
06.10
Vlasina
Ternoci
3
0
|
06.10.2018 | Vlasina | 3 : 0 | Ternoci | |||||
06.10
OFK RadniÄki
Sloga
4
3
|
06.10.2018 | OFK RadniÄki | 4 : 3 | Sloga | |||||
06.10
Kosanica
SinÄeliÄ
3
0
|
06.10.2018 | Kosanica | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
06.10
Radnik
Å ampion
1
3
|
06.10.2018 | Radnik | 1 : 3 | Å ampion | |||||
06.10
TopliÄanin
DuboÄica
1
0
|
06.10.2018 | TopliÄanin | 1 : 0 | DuboÄica |
06.10
Senta
Kevi
5
0
|
06.10.2018 | Senta | 5 : 0 | Kevi | |||||
06.10
Jedinstvo
HorgoÅ” 1911
6
0
|
06.10.2018 | Jedinstvo | 6 : 0 | HorgoÅ” 1911 | |||||
06.10
Sloga
Tisa
3
0
|
06.10.2018 | Sloga | 3 : 0 | Tisa |
06.10
Zemun
ÄukariÄki
2
2
|
06.10.2018 | Zemun | 2 : 2 | ÄukariÄki | |||||
06.10
Partizan
SinÄeliÄ
7
0
|
06.10.2018 | Partizan | 7 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
06.10
RadniÄki (O)
Crvena zvezda
1
3
|
06.10.2018 | RadniÄki (O) | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
06.10
Rad
Brodarac
2
3
|
06.10.2018 | Rad | 2 : 3 | Brodarac | |||||
06.10
Voždovac
Internacional
12
0
|
06.10.2018 | Voždovac | 12 : 0 | Internacional | |||||
06.10
011
OFK Beograd
0
5
|
06.10.2018 | 011 | 0 : 5 | OFK Beograd | |||||
06.10
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
4
1
|
06.10.2018 | BSK BorÄa | 4 : 1 | RadniÄki (NB) |
06.10
BSK 1925
Kolubara
3
1
|
06.10.2018 | BSK 1925 | 3 : 1 | Kolubara | |||||
06.10
Obrenovac 1905
Ada
0
9
|
06.10.2018 | Obrenovac 1905 | 0 : 9 | Ada | |||||
06.10
Zemun
DIF
2
2
|
06.10.2018 | Zemun | 2 : 2 | DIF | |||||
06.10
Teleoptik
OFK Beograd
3
2
|
06.10.2018 | Teleoptik | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
06.10
Olimpik
Rad
6
0
|
06.10.2018 | Olimpik | 6 : 0 | Rad | |||||
06.10
Lokomotiva
RadniÄki PDM
3
0
|
06.10.2018 | Lokomotiva | 3 : 0 | RadniÄki PDM |
06.10
011 MK-B
Lokomotiva
0
7
|
06.10.2018 | 011 MK-B | 0 : 7 | Lokomotiva | |||||
06.10
Karioke
Žarkovo MK
3
3
|
06.10.2018 | Karioke | 3 : 3 | Žarkovo MK | |||||
06.10
Zmaj 1953
Crveni Orao
1
6
|
06.10.2018 | Zmaj 1953 | 1 : 6 | Crveni Orao | |||||
06.10
VraniÄ MK
Institut MK
6
0
|
06.10.2018 | VraniÄ MK | 6 : 0 | Institut MK | |||||
06.10
Prva Iskra MK
Ole MK
2
1
|
06.10.2018 | Prva Iskra MK | 2 : 1 | Ole MK |
06.10
Kormoran
Dunav MK
7
1
|
06.10.2018 | Kormoran | 7 : 1 | Dunav MK | |||||
06.10
PKB MK
Rakovica MK
0
3
|
06.10.2018 | PKB MK | 0 : 3 | Rakovica MK | |||||
06.10
Voždovac MK-B
IMT MK
2
0
|
06.10.2018 | Voždovac MK-B | 2 : 0 | IMT MK | |||||
06.10
BoleÄ MK
SinÄeliÄ MK-B
2
2
|
06.10.2018 | BoleÄ MK | 2 : 2 | SinÄeliÄ MK-B | |||||
06.10
011 MK
Crvena Zvezda MML
1
1
|
06.10.2018 | 011 MK | 1 : 1 | Crvena Zvezda MML |
06.10
14:30
MaÄva
Plana
2
4
|
06.10.2018 14:30 | MaÄva | 2 : 4 | Plana | |||||
06.10
14:30
Radnicki 1923
Å abac
0
0
|
06.10.2018 14:30 | Radnicki 1923 | 0 : 0 | Å abac | |||||
06.10
14:30
Jedinstvo
Sloga 036
3
4
|
06.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 3 : 4 | Sloga 036 | |||||
06.10
14:30
Savac
KaraÄordje
11
0
|
06.10.2018 14:30 | Savac | 11 : 0 | KaraÄordje | |||||
06.10
14:30
Požarevac
Požega
10
1
|
06.10.2018 14:30 | Požarevac | 10 : 1 | Požega | |||||
06.10
14:30
Ad Drinum
Å ampion
0
1
|
06.10.2018 14:30 | Ad Drinum | 0 : 1 | Å ampion |
06.10
Krstarica
Jagodina
5
0
|
06.10.2018 | Krstarica | 5 : 0 | Jagodina | |||||
06.10
Majdanpek
Napredak junior 2018
0
3
|
06.10.2018 | Majdanpek | 0 : 3 | Napredak junior 2018 | |||||
06.10
LevaÄ
Kolibri
2
1
|
06.10.2018 | LevaÄ | 2 : 1 | Kolibri | |||||
06.10
Jedinstvo 2014
MaŔinac
4
0
|
06.10.2018 | Jedinstvo 2014 | 4 : 0 | MaŔinac | |||||
06.10
RadniÄki 2012
PreŔevo
11
1
|
06.10.2018 | RadniÄki 2012 | 11 : 1 | PreÅ”evo | |||||
06.10
Morava
Rosulja 2014
4
0
|
06.10.2018 | Morava | 4 : 0 | Rosulja 2014 |
06.10
TSC
Spartak
1
8
|
06.10.2018 | TSC | 1 : 8 | Spartak | |||||
06.10
16:00
BaÄka
Mladost
9
0
|
06.10.2018 16:00 | BaÄka | 9 : 0 | Mladost | |||||
06.10
Nova Kolonija
InÄija
|
06.10.2018 | Nova Kolonija | : | InÄija | |||||
06.10
Vojvodina
Voja GaÄiÄ
|
06.10.2018 | Vojvodina | : | Voja GaÄiÄ |
06.10
ŽFK Kolubara
ŽFK Zemun
0
12
|
06.10.2018 | ŽFK Kolubara | 0 : 12 | ŽFK Zemun | |||||
06.10
ŽFK Rad
ŽFK Sloga RadniÄki
5
0
|
06.10.2018 | ŽFK Rad | 5 : 0 | ŽFK Sloga RadniÄki | |||||
06.10
ŽFK BSK 1925
ŽFK Crvena Zvezda
0
10
|
06.10.2018 | ŽFK BSK 1925 | 0 : 10 | ŽFK Crvena Zvezda |
06.10
11:00
TSC
Äantavir
8
0
|
06.10.2018 11:00 | TSC | 8 : 0 | Äantavir |
06.10
10:00
Srem
Olimpik
0
11
|
06.10.2018 10:00 | Srem | 0 : 11 | Olimpik | |||||
06.10
09:30
Å umadinac
BuduÄnost
0
0
|
06.10.2018 09:30 | Å umadinac | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
06.10
10:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo
1
1
|
06.10.2018 10:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.10
10:00
Milutinac
IMT
0
3
|
06.10.2018 10:00 | Milutinac | 0 : 3 | IMT |
06.10
JoŔanica
Kosmet
2
0
|
06.10.2018 | JoŔanica | 2 : 0 | Kosmet | |||||
06.10
OFK National AG
Pazar Juniors
2
4
|
06.10.2018 | OFK National AG | 2 : 4 | Pazar Juniors | |||||
06.10
OFK Ras
Sport Klub 99
0
6
|
06.10.2018 | OFK Ras | 0 : 6 | Sport Klub 99 | |||||
06.10
OFK AS
KolaŔin
2
1
|
06.10.2018 | OFK AS | 2 : 1 | KolaŔin |
06.10
RadniÄki (V)
Vojvode
1
0
|
06.10.2018 | RadniÄki (V) | 1 : 0 | Vojvode | |||||
06.10
Senjak 2
Jedinstvo
0
4
|
06.10.2018 | Senjak 2 | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
06.10
ŽelezniÄar
TeŔnjar
10
0
|
06.10.2018 | ŽelezniÄar | 10 : 0 | TeÅ”njar | |||||
06.10
BuduÄnost KruÅ”ik
OFK OseÄina
11
0
|
06.10.2018 | BuduÄnost KruÅ”ik | 11 : 0 | OFK OseÄina | |||||
06.10
Omladinac
Senjak 1
3
2
|
06.10.2018 | Omladinac | 3 : 2 | Senjak 1 |
06.10
11:00
Lider 2017
ŽelezniÄar
|
06.10.2018 11:00 | Lider 2017 | : | ŽelezniÄar | |||||
06.10
11:00
Stari Grad
VGSK
2
1
|
06.10.2018 11:00 | Stari Grad | 2 : 1 | VGSK | |||||
06.10
11:00
Rudar 2001
Presing
|
06.10.2018 11:00 | Rudar 2001 | : | Presing | |||||
06.10
11:00
Sloga (L)
Jasenica 1911
|
06.10.2018 11:00 | Sloga (L) | : | Jasenica 1911 |
06.10
Partizan
Zemun
5
1
|
06.10.2018 | Partizan | 5 : 1 | Zemun | |||||
06.10
Cukaricki
BSK 1925
3
0
|
06.10.2018 | Cukaricki | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
06.10
Crvena Zvezda
Teleoptik
5
1
|
06.10.2018 | Crvena Zvezda | 5 : 1 | Teleoptik | |||||
06.10
Radnicki
OLE
0
2
|
06.10.2018 | Radnicki | 0 : 2 | OLE | |||||
06.10
Rad
Brodarac 1947
6
0
|
06.10.2018 | Rad | 6 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
06.10
Kolubara
RadniÄki
1
1
|
06.10.2018 | Kolubara | 1 : 1 | RadniÄki | |||||
06.10
OFK Beograd
Lokomotiva
4
0
|
06.10.2018 | OFK Beograd | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.10
Vozdovac
BSK BorÄa
1
0
|
06.10.2018 | Vozdovac | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
06.10
RadniÄki
Vozdovac
1
1
|
06.10.2018 | RadniÄki | 1 : 1 | Vozdovac | |||||
06.10
Lokomotiva
Rad
1
4
|
06.10.2018 | Lokomotiva | 1 : 4 | Rad | |||||
06.10
BSK BorÄa
Cukaricki
0
12
|
06.10.2018 | BSK BorÄa | 0 : 12 | Cukaricki | |||||
06.10
Teleoptik
Partizan
0
7
|
06.10.2018 | Teleoptik | 0 : 7 | Partizan | |||||
06.10
Zemun
OFK Beograd
0
0
|
06.10.2018 | Zemun | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
06.10
BSK 1925
Crvena Zvezda
0
4
|
06.10.2018 | BSK 1925 | 0 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
06.10
OLE
Kolubara
10
1
|
06.10.2018 | OLE | 10 : 1 | Kolubara | |||||
06.10
Brodarac 1947
Radnicki
0
0
|
06.10.2018 | Brodarac 1947 | 0 : 0 | Radnicki |
06.10
Jedinstvo
RadniÄki Stobeks
2
1
|
06.10.2018 | Jedinstvo | 2 : 1 | RadniÄki Stobeks | |||||
06.10
Sloga
Jadar 07
3
5
|
06.10.2018 | Sloga | 3 : 5 | Jadar 07 |
06.10
Jadar
Sloga
5
0
|
06.10.2018 | Jadar | 5 : 0 | Sloga | |||||
06.10
GuÄevo
AD Drinum
11
0
|
06.10.2018 | GuÄevo | 11 : 0 | AD Drinum |
06.10
Respekt
Stobex
2
2
|
06.10.2018 | Respekt | 2 : 2 | Stobex | |||||
06.10
ŠF MiŔa
Podrinje
2
6
|
06.10.2018 | ŠF MiŔa | 2 : 6 | Podrinje |
06.10
09:00
Sloboda 1
Kolubara 1
0
1
|
06.10.2018 09:00 | Sloboda 1 | 0 : 1 | Kolubara 1 | |||||
06.10
10:00
Mladost (C)
Borac
0
2
|
06.10.2018 10:00 | Mladost (C) | 0 : 2 | Borac | |||||
06.10
11:00
Sloboda 2
ŽelezniÄar
0
7
|
06.10.2018 11:00 | Sloboda 2 | 0 : 7 | ŽelezniÄar | |||||
06.10
09:00
Mladost (B)
Napredak
1
4
|
06.10.2018 09:00 | Mladost (B) | 1 : 4 | Napredak | |||||
06.10
10:00
Kalimero
Omladinac
1
0
|
06.10.2018 10:00 | Kalimero | 1 : 0 | Omladinac | |||||
06.10
11:00
Akademija fudbala
Kolubara 2
0
1
|
06.10.2018 11:00 | Akademija fudbala | 0 : 1 | Kolubara 2 |
06.10
09:00
Kolubara 1
Akademija fudbala 1
4
0
|
06.10.2018 09:00 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Akademija fudbala 1 | |||||
06.10
09:50
Real 2
Akademija fudbala 2
1
2
|
06.10.2018 09:50 | Real 2 | 1 : 2 | Akademija fudbala 2 | |||||
06.10
10:40
Omladinac
Sloboda
1
1
|
06.10.2018 10:40 | Omladinac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
06.10
11:30
Real 1
Kalimero
2
3
|
06.10.2018 11:30 | Real 1 | 2 : 3 | Kalimero |
06.10
19:30
Futog Tupanjac MD
Akademik
90
53
|
06.10.2018 19:30 | Futog Tupanjac MD | 90 : 53 | Akademik | |||||
06.10
20:00
Sveti ÄorÄe
Jedinstvo
78
65
|
06.10.2018 20:00 | Sveti ÄorÄe | 78 : 65 | Jedinstvo | |||||
06.10
17:30
Topola
Srem
80
76
|
06.10.2018 17:30 | Topola | 80 : 76 | Srem |
06.10
18:00
Jugbasket
Dimitrovgrad
0
20
|
06.10.2018 18:00 | Jugbasket | 0 : 20 | Dimitrovgrad |
06.10
18:00
ŽelezniÄar
Crnokosa
102
76
|
06.10.2018 18:00 | ŽelezniÄar | 102 : 76 | Crnokosa | |||||
06.10
19:00
Zlatar
Student
77
64
|
06.10.2018 19:00 | Zlatar | 77 : 64 | Student | |||||
06.10
19:00
Klik
RadniÄki VA
97
60
|
06.10.2018 19:00 | Klik | 97 : 60 | RadniÄki VA | |||||
06.10
18:00
Priboj
ÄaÄak 94
101
88
|
06.10.2018 18:00 | Priboj | 101 : 88 | ÄaÄak 94 |
06.10
17:00
LA Basket
Umka Džez
77
66
|
06.10.2018 17:00 | LA Basket | 77 : 66 | Umka Džez | |||||
06.10
18:20
Žarkovo 2
Veba Basket
81
71
|
06.10.2018 18:20 | Žarkovo 2 | 81 : 71 | Veba Basket | |||||
06.10
20:20
Barajevo Bambi
BorÄa 2
52
76
|
06.10.2018 20:20 | Barajevo Bambi | 52 : 76 | BorÄa 2 | |||||
06.10
18:20
Mladenovac
Sava
83
45
|
06.10.2018 18:20 | Mladenovac | 83 : 45 | Sava |
06.10
13:00
Zvezdara
Ras
87
82
|
06.10.2018 13:00 | Zvezdara | 87 : 82 | Ras | |||||
06.10
17:20
Mladost 2
Cerak
74
57
|
06.10.2018 17:20 | Mladost 2 | 74 : 57 | Cerak |
06.10
17:00
LA Basket
Umka Džez
77
66
|
06.10.2018 17:00 | LA Basket | 77 : 66 | Umka Džez |
06.10
17:20
Mladost 2
Cerak
74
57
|
06.10.2018 17:20 | Mladost 2 | 74 : 57 | Cerak | |||||
06.10
20:20
Barajevo Bambi
BorÄa 2
52
76
|
06.10.2018 20:20 | Barajevo Bambi | 52 : 76 | BorÄa 2 |
06.10
17:00
Zadar
Cedevita
85
95
|
06.10.2018 17:00 | Zadar | 85 : 95 | Cedevita | |||||
06.10
19:00
Mega Bemax
FMP
89
61
|
06.10.2018 19:00 | Mega Bemax | 89 : 61 | FMP | |||||
06.10
21:00
Partizan NIS
Petrol Olimpija
82
79
|
06.10.2018 21:00 | Partizan NIS | 82 : 79 | Petrol Olimpija |
06.10
19:00
TamiÅ”
Metalac
84
75
|
06.10.2018 19:00 | TamiÅ” | 84 : 75 | Metalac | |||||
06.10
19:00
Sloboda
Borac
82
93
|
06.10.2018 19:00 | Sloboda | 82 : 93 | Borac | |||||
06.10
19:30
Spartak
VrŔac
72
68
|
06.10.2018 19:30 | Spartak | 72 : 68 | VrŔac |
06.10
19:30
Pirot
Plana
89
66
|
06.10.2018 19:30 | Pirot | 89 : 66 | Plana | |||||
06.10
19:00
Mladost (SP)
Žarkovo
98
64
|
06.10.2018 19:00 | Mladost (SP) | 98 : 64 | Žarkovo | |||||
06.10
20:30
Konstantin
Napredak Bosphorus
78
64
|
06.10.2018 20:30 | Konstantin | 78 : 64 | Napredak Bosphorus | |||||
06.10
20:00
Proleter Naftagas
Sloga
88
69
|
06.10.2018 20:00 | Proleter Naftagas | 88 : 69 | Sloga | |||||
06.10
19:30
Kolubara LA 2003
Rtanj
88
62
|
06.10.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 88 : 62 | Rtanj |
06.10
18:30
TopolÄanka
Delfin
63
43
|
06.10.2018 18:30 | TopolÄanka | 63 : 43 | Delfin |
06.10
16:30
NjegoÅ”
Proleter
20
0
|
06.10.2018 16:30 | NjegoÅ” | 20 : 0 | Proleter |
06.10
17:00
Spartak
Vrbas Medela
65
84
|
06.10.2018 17:00 | Spartak | 65 : 84 | Vrbas Medela | |||||
06.10
19:00
Loznica
Å abac
66
64
|
06.10.2018 19:00 | Loznica | 66 : 64 | Å abac | |||||
06.10
17:00
Crvena zvezda
Bor
84
56
|
06.10.2018 17:00 | Crvena zvezda | 84 : 56 | Bor | |||||
06.10
18:00
Novosadska ŽKA
Partizan 1953
94
70
|
06.10.2018 18:00 | Novosadska ŽKA | 94 : 70 | Partizan 1953 | |||||
06.10
18:30
Student
021
69
77
|
06.10.2018 18:30 | Student | 69 : 77 | 021 |
06.10
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
2
3
|
06.10.2018 | Jedinstvo (SP) | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
06.10
VA 014 Bauwesen
Spartak (Lj)
3
0
|
06.10.2018 | VA 014 Bauwesen | 3 : 0 | Spartak (Lj) |
06.10
Mladenovac
Loznica
3
0
|
06.10.2018 | Mladenovac | 3 : 0 | Loznica | |||||
06.10
ŽelezniÄar (Bg)
Napredak 037
3
2
|
06.10.2018 | ŽelezniÄar (Bg) | 3 : 2 | Napredak 037 | |||||
06.10
NiÅ”
Kosovska Mitrovica
3
0
|
06.10.2018 | NiÅ” | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
06.10
Borac (St)
Ribnica
0
3
|
06.10.2018 | Borac (St) | 0 : 3 | Ribnica | |||||
06.10
Smederevo Carina
Futog
3
1
|
06.10.2018 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Futog |
06.10
15:30
Užice
Mladost
3
2
|
06.10.2018 15:30 | Užice | 3 : 2 | Mladost | |||||
06.10
18:00
BavaniŔte
DuboÄica
1
3
|
06.10.2018 18:00 | BavaniÅ”te | 1 : 3 | DuboÄica | |||||
06.10
17:00
Banat
Timok
3
0
|
06.10.2018 17:00 | Banat | 3 : 0 | Timok |
06.10
18:00
TENT
Spartak (Su)
3
0
|
06.10.2018 18:00 | TENT | 3 : 0 | Spartak (Su) | |||||
06.10
19:00
Vizura
Dinamo
3
0
|
06.10.2018 19:00 | Vizura | 3 : 0 | Dinamo |
06.10
Valjevo
Vranje
0
3
|
06.10.2018 | Valjevo | 0 : 3 | Vranje | |||||
06.10
FOK
Jedinstvo (Ue)
1
3
|
06.10.2018 | FOK | 1 : 3 | Jedinstvo (Ue) | |||||
06.10
Omladinac
Beograd
2
3
|
06.10.2018 | Omladinac | 2 : 3 | Beograd | |||||
06.10
Smederevo
Srbijanka 014
3
1
|
06.10.2018 | Smederevo | 3 : 1 | Srbijanka 014 |
06.10
17:00
Futog
InÄija
0
3
|
06.10.2018 17:00 | Futog | 0 : 3 | InÄija | |||||
06.10
12:00
RadniÄki (Bg)
Ruma
3
0
|
06.10.2018 12:00 | RadniÄki (Bg) | 3 : 0 | Ruma | |||||
06.10
17:00
Milenijum
Ivanjica
0
3
|
06.10.2018 17:00 | Milenijum | 0 : 3 | Ivanjica | |||||
06.10
19:30
Gimnazijalac
Kralj
0
3
|
06.10.2018 19:30 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Kralj | |||||
06.10
15:00
Sterija
Zlatibor
1
3
|
06.10.2018 15:00 | Sterija | 1 : 3 | Zlatibor |
06.10
12:30
Spas
Crnjanski
0
3
|
06.10.2018 12:30 | Spas | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
06.10
20:45
Obrenovac
Partizan
3
1
|
06.10.2018 20:45 | Obrenovac | 3 : 1 | Partizan | |||||
06.10
10:45
Lucky Star
Crvena zvezda
1
3
|
06.10.2018 10:45 | Lucky Star | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
06.10
10:30
Mladenovac
Roda
0
3
|
06.10.2018 10:30 | Mladenovac | 0 : 3 | Roda | |||||
06.10
09:00
AS
Blok Aut
3
0
|
06.10.2018 09:00 | AS | 3 : 0 | Blok Aut |
06.10
10:45
Železnik 2012
AS
0
3
|
06.10.2018 10:45 | Železnik 2012 | 0 : 3 | AS | |||||
06.10
09:00
Roda
Blok Aut
3
0
|
06.10.2018 09:00 | Roda | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
06.10
10:45
Imlek
TENT
0
3
|
06.10.2018 10:45 | Imlek | 0 : 3 | TENT | |||||
06.10
09:00
Partizan
Sterija
3
1
|
06.10.2018 09:00 | Partizan | 3 : 1 | Sterija | |||||
06.10
12:30
Lucky Star
Crvena zvezda
3
0
|
06.10.2018 12:30 | Lucky Star | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
06.10
12:40
Mladenovac
Beograd
0
3
|
06.10.2018 12:40 | Mladenovac | 0 : 3 | Beograd | |||||
06.10
13:30
Lazarevac
AS Batajnica
3
0
|
06.10.2018 13:30 | Lazarevac | 3 : 0 | AS Batajnica |
06.10
18:00
Mladost TSK
Jabuka
19
22
|
06.10.2018 18:00 | Mladost TSK | 19 : 22 | Jabuka | |||||
06.10
17:00
RadniÄki 1958
Banatski Karlovac
32
30
|
06.10.2018 17:00 | RadniÄki 1958 | 32 : 30 | Banatski Karlovac | |||||
06.10
18:00
Sivac 69
InÄija
28
15
|
06.10.2018 18:00 | Sivac 69 | 28 : 15 | InÄija | |||||
06.10
19:00
Crvena Zvezda
Apatin
22
29
|
06.10.2018 19:00 | Crvena Zvezda | 22 : 29 | Apatin |
06.10
18:30
Metaloplastika 2
Rakovica
28
28
|
06.10.2018 18:30 | Metaloplastika 2 | 28 : 28 | Rakovica | |||||
06.10
18:00
PKB
Sloga
23
25
|
06.10.2018 18:00 | PKB | 23 : 25 | Sloga |
06.10
19:00
RadniÄki
Aleksinac
33
22
|
06.10.2018 19:00 | RadniÄki | 33 : 22 | Aleksinac |
06.10
19:30
Somborelektro
Senta
35
22
|
06.10.2018 19:30 | Somborelektro | 35 : 22 | Senta | |||||
06.10
17:00
Naftagas
Potisje Pleteks
25
38
|
06.10.2018 17:00 | Naftagas | 25 : 38 | Potisje Pleteks | |||||
06.10
19:00
BuduÄnost
Slavija
32
30
|
06.10.2018 19:00 | BuduÄnost | 32 : 30 | Slavija |
06.10
17:00
UmÄari
Palanka
32
24
|
06.10.2018 17:00 | UmÄari | 32 : 24 | Palanka |
06.10
16:00
KljajiÄevo
ObiliÄ
35
23
|
06.10.2018 16:00 | KljajiÄevo | 35 : 23 | ObiliÄ |
06.10
16:30
Dolovo 2
Vladimirovac
43
21
|
06.10.2018 16:30 | Dolovo 2 | 43 : 21 | Vladimirovac | |||||
06.10
18:30
RadniÄki (JT)
Jedinstvo
38
29
|
06.10.2018 18:30 | RadniÄki (JT) | 38 : 29 | Jedinstvo | |||||
06.10
15:30
Unirea
Zrenjanin
31
29
|
06.10.2018 15:30 | Unirea | 31 : 29 | Zrenjanin |
06.10
18:30
Partizan
Novi Pazar
24
26
|
06.10.2018 18:30 | Partizan | 24 : 26 | Novi Pazar | |||||
06.10
19:00
Rudar
Mokra Gora
24
23
|
06.10.2018 19:00 | Rudar | 24 : 23 | Mokra Gora | |||||
06.10
19:00
Sloga
Spartak Vojput
22
29
|
06.10.2018 19:00 | Sloga | 22 : 29 | Spartak Vojput | |||||
06.10
17:30
Å amot 65
Kikinda
28
27
|
06.10.2018 17:30 | Å amot 65 | 28 : 27 | Kikinda |
06.10
19:00
Hajduk Veljko
RadniÄki 1964
27
30
|
06.10.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 27 : 30 | RadniÄki 1964 | |||||
06.10
19:00
KurŔumlija
TopliÄanin
28
27
|
06.10.2018 19:00 | KurÅ”umlija | 28 : 27 | TopliÄanin | |||||
06.10
20:00
Lokomotiva
Priboj
27
31
|
06.10.2018 20:00 | Lokomotiva | 27 : 31 | Priboj |
06.10
16:00
Proleter
Požarevac
22
24
|
06.10.2018 16:00 | Proleter | 22 : 24 | Požarevac | |||||
06.10
19:00
JugoviÄ
Morava
27
24
|
06.10.2018 19:00 | JugoviÄ | 27 : 24 | Morava | |||||
06.10
20:30
SC Voždovac 2012
Kolubara
28
28
|
06.10.2018 20:30 | SC Voždovac 2012 | 28 : 28 | Kolubara | |||||
06.10
19:30
Jedinstvo
Vrbas Petrol
23
26
|
06.10.2018 19:30 | Jedinstvo | 23 : 26 | Vrbas Petrol |
06.10
20:00
Temerin
Jadran
22
20
|
06.10.2018 20:00 | Temerin | 22 : 20 | Jadran | |||||
06.10
18:00
Halas Jožef
Dolovo (Ž)
39
17
|
06.10.2018 18:00 | Halas Jožef | 39 : 17 | Dolovo (Ž) | |||||
06.10
16:00
Laki
Mladost
21
24
|
06.10.2018 16:00 | Laki | 21 : 24 | Mladost | |||||
06.10
18:00
Kikinda
RadniÄki
42
23
|
06.10.2018 18:00 | Kikinda | 42 : 23 | RadniÄki |
06.10
15:30
Prijepolje
RadniÄki 1964 2
32
17
|
06.10.2018 15:30 | Prijepolje | 32 : 17 | RadniÄki 1964 2 |
06.10
16:30
Crvena zvezda
Beograd
29
49
|
06.10.2018 16:30 | Crvena zvezda | 29 : 49 | Beograd |
06.10
18:00
Vlasotince
Bor - RTB 2
26
20
|
06.10.2018 18:00 | Vlasotince | 26 : 20 | Bor - RTB 2 | |||||
06.10
17:00
Hajduk Veljko
Radan
10
24
|
06.10.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 10 : 24 | Radan | |||||
06.10
19:00
Rtanj
RadniÄki
25
29
|
06.10.2018 19:00 | Rtanj | 25 : 29 | RadniÄki |
06.10
15:30
MiletiÄ
ObiliÄ
17
26
|
06.10.2018 15:30 | MiletiÄ | 17 : 26 | ObiliÄ | |||||
06.10
19:00
Jabuka
Naftagas
28
14
|
06.10.2018 19:00 | Jabuka | 28 : 14 | Naftagas | |||||
06.10
18:00
Gradnulica
Senta
15
22
|
06.10.2018 18:00 | Gradnulica | 15 : 22 | Senta |
06.10
15:00
Sonta
Srem
10
34
|
06.10.2018 15:00 | Sonta | 10 : 34 | Srem |
06.10
19:30
Bekament BB
Bor RTB
44
20
|
06.10.2018 19:30 | Bekament BB | 44 : 20 | Bor RTB | |||||
06.10
19:00
ZajeÄar 1949
Naisa
19
24
|
06.10.2018 19:00 | ZajeÄar 1949 | 19 : 24 | Naisa |
06.10
17:00
Pirot
ORK Beograd
21
33
|
06.10.2018 17:00 | Pirot | 21 : 33 | ORK Beograd | |||||
06.10
20:00
Vrbas
PanÄevo
20
18
|
06.10.2018 20:00 | Vrbas | 20 : 18 | PanÄevo | |||||
06.10
19:00
Sloga
Požarevac
28
22
|
06.10.2018 19:00 | Sloga | 28 : 22 | Požarevac | |||||
06.10
18:30
Napredak 12
TopliÄanin
22
21
|
06.10.2018 18:30 | Napredak 12 | 22 : 21 | TopliÄanin | |||||
06.10
19:00
ŽelezniÄar
RadniÄki 1964
34
26
|
06.10.2018 19:00 | ŽelezniÄar | 34 : 26 | RadniÄki 1964 |
06.10
20:00
Forum
Tisa
5
3
|
06.10.2018 20:00 | Forum | 5 : 3 | Tisa | |||||
06.10
20:30
Kikinda
Indians 2013
2
5
|
06.10.2018 20:30 | Kikinda | 2 : 5 | Indians 2013 |
06.10
20:00
Partizan
Rad Mozzart
22
21
|
06.10.2018 20:00 | Partizan | 22 : 21 | Rad Mozzart |
06.10
19:00
Mladost
Slavija Junior
2
4
|
06.10.2018 19:00 | Mladost | 2 : 4 | Slavija Junior | |||||
06.10
18:00
Vojvodina
Zagreb
5
7
|
06.10.2018 18:00 | Vojvodina | 5 : 7 | Zagreb | |||||
06.10
18:00
ECE Celje
Triglav
1
3
|
06.10.2018 18:00 | ECE Celje | 1 : 3 | Triglav |