06.04
15:00
Dunav
Timok
0
0
|
06.04.2016 15:00 | Dunav | 0 : 0 | Timok |
06.04
16:00
Bobište
Jablanica
1
1
|
06.04.2016 16:00 | Bobište | 1 : 1 | Jablanica | |||||
06.04
16:00
Lužnica
Budućnost (P)
4
3
|
06.04.2016 16:00 | Lužnica | 4 : 3 | Budućnost (P) |
06.04
16:30
Grafičar
Lokomotiva
1
4
|
06.04.2016 16:30 | Grafičar | 1 : 4 | Lokomotiva |
06.04
16:00
Karađorđe
Bane
1
2
|
06.04.2016 16:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Bane |
06.04
16:00
Naupare
Sloga
6
3
|
06.04.2016 16:00 | Naupare | 6 : 3 | Sloga | |||||
06.04
Šanac
Ribnik
4
1
|
06.04.2016 | Šanac | 4 : 1 | Ribnik | |||||
06.04
Trajal
Mladi radnik
6
0
|
06.04.2016 | Trajal | 6 : 0 | Mladi radnik | |||||
06.04
13. April
Gradina
3
0
|
06.04.2016 | 13. April | 3 : 0 | Gradina | |||||
06.04
16:00
Gornji Stepoš
Čitluk
3
2
|
06.04.2016 16:00 | Gornji Stepoš | 3 : 2 | Čitluk | |||||
06.04
Jastrebac
Vinogradar
3
1
|
06.04.2016 | Jastrebac | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
06.04
Parunovac
Mačkovac
2
1
|
06.04.2016 | Parunovac | 2 : 1 | Mačkovac | |||||
06.04
Blagotin
Mladost
4
0
|
06.04.2016 | Blagotin | 4 : 0 | Mladost |
06.04
15:30
Kumarevo
Plantaža
1
1
|
06.04.2016 15:30 | Kumarevo | 1 : 1 | Plantaža | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Šumadija
2
0
|
06.04.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Šumadija | |||||
06.04
15:30
Brza
Vučje
1
3
|
06.04.2016 15:30 | Brza | 1 : 3 | Vučje | |||||
06.04
15:30
Železničar
Radnički (P)
6
1
|
06.04.2016 15:30 | Železničar | 6 : 1 | Radnički (P) | |||||
06.04
15:30
Mladost V
Čekmin
3
4
|
06.04.2016 15:30 | Mladost V | 3 : 4 | Čekmin | |||||
06.04
15:30
Progres
Umac
3
1
|
06.04.2016 15:30 | Progres | 3 : 1 | Umac | |||||
06.04
15:30
Mladi Borac
Sloga (L)
1
1
|
06.04.2016 15:30 | Mladi Borac | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo GS
Zloćudovo
0
2
|
06.04.2016 15:30 | Jedinstvo GS | 0 : 2 | Zloćudovo | |||||
06.04
15:30
GFK Dubočica
Sloboda D.B
3
1
|
06.04.2016 15:30 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Sloboda D.B |
06.04
16:30
Petrovaradin
Omladinac
1
3
|
06.04.2016 16:30 | Petrovaradin | 1 : 3 | Omladinac | |||||
06.04
16:30
Jedinstvo
Vinogradar
1
3
|
06.04.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
06.04
16:30
Fruškogorski partizan
Sofeks
1
4
|
06.04.2016 16:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 4 | Sofeks | |||||
06.04
16:30
OFK Sirig
TSK
2
0
|
06.04.2016 16:30 | OFK Sirig | 2 : 0 | TSK | |||||
06.04
16:30
Index
Susek
4
0
|
06.04.2016 16:30 | Index | 4 : 0 | Susek | |||||
06.04
16:30
Železničar
Proleter
1
1
|
06.04.2016 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Proleter | |||||
06.04
16:30
Šajkaš 1908
Mladost
0
1
|
06.04.2016 16:30 | Šajkaš 1908 | 0 : 1 | Mladost |
06.04
16:00
Banja
Dunav
0
3
|
06.04.2016 16:00 | Banja | 0 : 3 | Dunav |
06.04
16:00
Šumadinac
Partizan
0
0
|
06.04.2016 16:00 | Šumadinac | 0 : 0 | Partizan |
06.04
16:30
Rudar
Real
2
0
|
06.04.2016 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Real | |||||
06.04
16:30
Radnik
OFK Ras
3
3
|
06.04.2016 16:30 | Radnik | 3 : 3 | OFK Ras | |||||
06.04
16:30
Pazar Juniors 2011
Goč
2
0
|
06.04.2016 16:30 | Pazar Juniors 2011 | 2 : 0 | Goč | |||||
06.04
16:30
Budućnost
Ibar
1
1
|
06.04.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Ibar | |||||
06.04
16:30
Radnički
Borac
5
0
|
06.04.2016 16:30 | Radnički | 5 : 0 | Borac | |||||
06.04
16:30
Ribnica
Stubal
2
3
|
06.04.2016 16:30 | Ribnica | 2 : 3 | Stubal | |||||
06.04
16:30
Mataruge
Granit
1
3
|
06.04.2016 16:30 | Mataruge | 1 : 3 | Granit | |||||
06.04
16:30
Gruža
Polet
2
1
|
06.04.2016 16:30 | Gruža | 2 : 1 | Polet |
06.04
16:00
Omladinac
OFK Gnjila
0
3
|
06.04.2016 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | OFK Gnjila | |||||
06.04
16:00
Sloga
Trudbenik
2
0
|
06.04.2016 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
06.04
16:00
Polet 57
Mladost
1
1
|
06.04.2016 16:00 | Polet 57 | 1 : 1 | Mladost | |||||
06.04
16:00
Varvarin
Rubin (DS)
0
0
|
06.04.2016 16:00 | Varvarin | 0 : 0 | Rubin (DS) | |||||
06.04
16:00
14. Oktobar
Donji Kopaonik
0
3
|
06.04.2016 16:00 | 14. Oktobar | 0 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
06.04
16:00
Kamenorezac 76
Beli Orlovi
4
1
|
06.04.2016 16:00 | Kamenorezac 76 | 4 : 1 | Beli Orlovi |
06.04
16:00
Budućnost
Borac
4
0
|
06.04.2016 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Borac | |||||
06.04
16:00
BSK
Sebečevac
2
1
|
06.04.2016 16:00 | BSK | 2 : 1 | Sebečevac | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo 1936
Žabare
1
1
|
06.04.2016 16:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 1 | Žabare | |||||
06.04
16:00
Rasina
Dvorane
3
1
|
06.04.2016 16:00 | Rasina | 3 : 1 | Dvorane | |||||
06.04
16:00
Sokolovi
Čarapan
0
3
|
06.04.2016 16:00 | Sokolovi | 0 : 3 | Čarapan | |||||
06.04
16:00
Kupci
Sloga
2
1
|
06.04.2016 16:00 | Kupci | 2 : 1 | Sloga | |||||
06.04
16:00
Kapidžija
Bukovica
2
2
|
06.04.2016 16:00 | Kapidžija | 2 : 2 | Bukovica |
06.04
15:30
Moravac
Napredak
3
4
|
06.04.2016 15:30 | Moravac | 3 : 4 | Napredak | |||||
06.04
15:30
Marjan MB
Bratstvo
0
1
|
06.04.2016 15:30 | Marjan MB | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
06.04
15:30
Gradac
Mladost (B)
0
0
|
06.04.2016 15:30 | Gradac | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
06.04
15:30
Real
BSK
0
1
|
06.04.2016 15:30 | Real | 0 : 1 | BSK | |||||
06.04
15:30
Navalin
Jedinstvo (Š)
0
2
|
06.04.2016 15:30 | Navalin | 0 : 2 | Jedinstvo (Š) | |||||
06.04
15:30
Polet
Morava
2
1
|
06.04.2016 15:30 | Polet | 2 : 1 | Morava | |||||
06.04
15:30
Mladost (DL)
Sušica 2012
2
2
|
06.04.2016 15:30 | Mladost (DL) | 2 : 2 | Sušica 2012 | |||||
06.04
15:30
Moravac
Mladost (B)
1
3
|
06.04.2016 15:30 | Moravac | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
06.04
15:30
Bratstvo
Jedinstvo (G)
3
0
|
06.04.2016 15:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
06.04
15:30
Napredak
Lemind 1953
2
3
|
06.04.2016 15:30 | Napredak | 2 : 3 | Lemind 1953 | |||||
06.04
15:30
Marjan MB
BSK
1
4
|
06.04.2016 15:30 | Marjan MB | 1 : 4 | BSK | |||||
06.04
15:30
Gradac
Jedinstvo (Š)
0
1
|
06.04.2016 15:30 | Gradac | 0 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
06.04
15:30
OFK Bobište
Sušica 2012
2
2
|
06.04.2016 15:30 | OFK Bobište | 2 : 2 | Sušica 2012 | |||||
06.04
15:30
Real
Mladost (DL)
4
1
|
06.04.2016 15:30 | Real | 4 : 1 | Mladost (DL) | |||||
06.04
15:30
Navalin
Polet
1
4
|
06.04.2016 15:30 | Navalin | 1 : 4 | Polet |
06.04
14:30
Marjan
Grivac
1
2
|
06.04.2016 14:30 | Marjan | 1 : 2 | Grivac | |||||
06.04
14:30
Kotlenik
Mladost (R)
3
2
|
06.04.2016 14:30 | Kotlenik | 3 : 2 | Mladost (R) |
06.04
16:00
Rvati
Krtinska
1
3
|
06.04.2016 16:00 | Rvati | 1 : 3 | Krtinska |
06.04
16:30
Sloga
Partizan
3
0
|
06.04.2016 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Partizan |
06.04
16:00
Mladost
Metalac
0
0
|
06.04.2016 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Metalac | |||||
06.04
16:00
Javor Matis
Partizan
1
2
|
06.04.2016 16:00 | Javor Matis | 1 : 2 | Partizan | |||||
06.04
16:00
Radnik
Jagodina
0
0
|
06.04.2016 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Jagodina | |||||
06.04
16:00
Čukarički
Novi Pazar
1
0
|
06.04.2016 16:00 | Čukarički | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
06.04
16:00
Voždovac
Spartak
0
1
|
06.04.2016 16:00 | Voždovac | 0 : 1 | Spartak | |||||
06.04
16:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
3
|
06.04.2016 16:00 | Radnički (N) | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
06.04
16:00
Crvena zvezda
Rad
1
0
|
06.04.2016 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Rad | |||||
06.04
16:00
OFK Beograd
Borac
1
1
|
06.04.2016 16:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Borac |
06.04
15:30
Kolubara
ČSK Pivara
2
1
|
06.04.2016 15:30 | Kolubara | 2 : 1 | ČSK Pivara | |||||
06.04
15:30
Inđija
Sindjelić
3
2
|
06.04.2016 15:30 | Inđija | 3 : 2 | Sindjelić | |||||
06.04
15:30
Radnički 1923
BSK Borča
0
3
|
06.04.2016 15:30 | Radnički 1923 | 0 : 3 | BSK Borča |
06.04
11:00
Polet
Metalac (GM)
0
6
|
06.04.2016 11:00 | Polet | 0 : 6 | Metalac (GM) | |||||
06.04
14:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (K)
0
0
|
06.04.2016 14:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
06.04
11:00
FAP
Mladost
1
2
|
06.04.2016 11:00 | FAP | 1 : 2 | Mladost |
06.04
12:00
BASK
Policajac
2
0
|
06.04.2016 12:00 | BASK | 2 : 0 | Policajac | |||||
06.04
11:00
Bežanija
BSK Borča
1
5
|
06.04.2016 11:00 | Bežanija | 1 : 5 | BSK Borča | |||||
06.04
16:00
Zemun
Radnički (O)
2
0
|
06.04.2016 16:00 | Zemun | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo
IM Rakovica
3
2
|
06.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | IM Rakovica | |||||
06.04
12:00
Brodarac 2
Siti Sport Klub
6
1
|
06.04.2016 12:00 | Brodarac 2 | 6 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
06.04
10:00
Radnički (NB)
Internacional
3
2
|
06.04.2016 10:00 | Radnički (NB) | 3 : 2 | Internacional |
06.04
10:00
GSP Polet
Srem
2
1
|
06.04.2016 10:00 | GSP Polet | 2 : 1 | Srem | |||||
06.04
10:00
Balkan
Trudbenik
0
2
|
06.04.2016 10:00 | Balkan | 0 : 2 | Trudbenik |
06.04
14:00
Lokomotiva
IM Rakovica
6
0
|
06.04.2016 14:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | IM Rakovica |
06.04
16:00
Bane
Radnički 1923
1
0
|
06.04.2016 16:00 | Bane | 1 : 0 | Radnički 1923 |
06.04
16:00
Senjak
Jedinstvo
2
1
|
06.04.2016 16:00 | Senjak | 2 : 1 | Jedinstvo |
06.04
16:00
AFK
Senta
1
6
|
06.04.2016 16:00 | AFK | 1 : 6 | Senta |
06.04
13:00
Apolon 4
Radnički 1923
1
0
|
06.04.2016 13:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
06.04
13:00
AS
Tutin
3
1
|
06.04.2016 13:00 | AS | 3 : 1 | Tutin | |||||
06.04
14:00
Bane
Slavija
2
1
|
06.04.2016 14:00 | Bane | 2 : 1 | Slavija |
06.04
16:00
Radnički
Donjošorac
3
2
|
06.04.2016 16:00 | Radnički | 3 : 2 | Donjošorac |
06.04
19:00
Široki
Mladost
83
74
|
06.04.2016 19:00 | Široki | 83 : 74 | Mladost | |||||
06.04
19:00
Igokea
Kakanj
77
52
|
06.04.2016 19:00 | Igokea | 77 : 52 | Kakanj | |||||
06.04
19:00
Leotar Swisslion
Spars
73
53
|
06.04.2016 19:00 | Leotar Swisslion | 73 : 53 | Spars |
06.04
20:00
Radnik BN Basket
Bošnjak
81
83
|
06.04.2016 20:00 | Radnik BN Basket | 81 : 83 | Bošnjak | |||||
06.04
20:00
Student
Građanski
58
77
|
06.04.2016 20:00 | Student | 58 : 77 | Građanski | |||||
06.04
19:00
Zrinjski
Sloboda
60
52
|
06.04.2016 19:00 | Zrinjski | 60 : 52 | Sloboda |
06.04
18:30
Vojvodina NS Seme
Novi Pazar
3
1
|
06.04.2016 18:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 1 | Novi Pazar | 1:0 |
06.04
20:00
Srem Eaton Tempo
FOK
3
0
|
06.04.2016 20:00 | Srem Eaton Tempo | 3 : 0 | FOK |
06.04
Sombor
Kraljevićevo
0
3
|
06.04.2016 | Sombor | 0 : 3 | Kraljevićevo |