XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 780 utakmica za dan
Nedelja, 5 Novembar 2017

Fudbal

05.11.2017 13:00 Mačva 1 : 3 Partizan
05.11.2017 17:00 Radnički 0 : 4 Crvena zvezda
05.11.2017 13:00 Zemun 0 : 0 Mladost
05.11.2017 13:30 TSC 0 : 2 Metalac
05.11.2017 13:30 ČSK Pivara 2 : 2 Budućnost
05.11.2017 13:30 Novi Pazar 1 : 1 Proleter
05.11.2017 13:30 Železničar 2 : 2 Zlatibor
05.11.2017 11:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo Putevi
05.11.2017 13:30 Smederevo 1924 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
05.11.2017 13:30 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Proleter Mihajlovac
05.11.2017 13:30 Provo 1 : 0 Mladi radnik 1926
05.11.2017 11:00 Car Konstantin 3 : 0 Trstenik PPT
05.11.2017 13:30 Trajal 5 : 0 Ozren
05.11.2017 13:30 Pukovac 1 : 2 Radan
05.11.2017 13:30 Moravac Orion 5 : 0 Timok
05.11.2017 13:30 Budućnost (P) 3 : 1 Tabane 1970
05.11.2017 11:00 Grafičar 0 : 2 BSK Borča
05.11.2017 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Prva Iskra
05.11.2017 13:30 Dragačevo 2 : 2 Orlovac
05.11.2017 13:30 LFK Mladost 1 : 0 Jošanica
05.11.2017 13:30 Napredak 2 : 1 Rudar 2001
05.11.2017 13:30 Proleter 1976 2 : 0 VGSK
05.11.2017 13:30 Morava (VP) 4 : 1 Šumadija
05.11.2017 13:30 RSK 3 : 0 Sloga 33
05.11.2017 13:30 Borac (Ž) 1 : 6 Mladi borac
05.11.2017 13:30 Petar Dobrnjac 4 : 0 Mladi radnik (R)
05.11.2017 13:30 Udarnik 2 : 1 Homoljac
05.11.2017 13:30 Radnički Stobex 2 : 0 Sloga (BB)
05.11.2017 13:30 OFK Divci 0 : 0 Drina
05.11.2017 13:30 Radjevac 0 : 4 Sloga (S)
05.11.2017 13:30 Polimlje 2 : 0 Budućnost
05.11.2017 11:00 Tanasko Rajić 2 : 0 OFK Brzi Brod
05.11.2017 13:30 Rudar Alpos 1 : 0 Đerdap
05.11.2017 13:30 Naša krila 3 : 0 Majdanpek
05.11.2017 13:30 Zaplanjac 5 : 0 Sloga
05.11.2017 13:30 Malošište 2 : 1 Moravica
05.11.2017 13:30 Šarbanovac 4 : 2 Bukovik
05.11.2017 13:30 Kablovi 2 : 2 Timočanin
05.11.2017 13:30 Jastrebac 1 : 0 Sloga (Ć)
05.11.2017 13:30 Levač 0 : 0 OFK Topličanin
05.11.2017 13:30 Župa 3 : 0 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Poljoprivrednik 0 : 2 Sloga (D)
05.11.2017 13:30 OFK Lugomir 3 : 2 Napredak
05.11.2017 13:30 ŽAK 1 : 0 Jedinstvo (BK)
05.11.2017 13:30 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Radnički (K)
05.11.2017 10:00 Kabel 2 : 2 Jedinstvo (SP)
05.11.2017 13:30 Podunavac 0 : 2 Sloga (T)
05.11.2017 13:30 Hajduk (Č) 2 : 0 Sremac
05.11.2017 13:30 Jugović 2 : 2 Borac (NS)
05.11.2017 13:30 LSK Laćarak 1 : 3 Sloga (E)
05.11.2017 13:30 Borac (Š) 2 : 2 Index
05.11.2017 13:30 Bačka (P) 2 : 1 Sloga (Č)
05.11.2017 13:30 BSK 5 : 2 Preporod
05.11.2017 13:30 Mladost (T) 0 : 0 Tisa
05.11.2017 13:30 Zadrugar 1 : 1 Radnički (S)
05.11.2017 13:30 Budućnost (G) 5 : 0 Tekstilac
05.11.2017 10:00 Torlak 0 : 0 Borac
05.11.2017 13:30 Srem 2 : 3 Leštane
05.11.2017 11:00 Hajduk 0 : 3 Zvezdara
05.11.2017 13:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Napredak
05.11.2017 13:00 Vojvodina (NM) 3 : 0 Rusanda
05.11.2017 13:00 Borac 1 : 1 Proleter 2006
05.11.2017 13:00 Lehel 2 : 1 Omladinac FAM
05.11.2017 13:00 Mladost (BD) 3 : 1 Crvena Zvezda (RS)
05.11.2017 13:00 Banat 4 : 0 Vojvodina (B)
05.11.2017 13:00 Naftagas (B) 1 : 1 Naftagas (E)
05.11.2017 13:30 Juhor 3 : 0 Kušiljevo
05.11.2017 13:30 Rembas 3 : 0 Mladi radnik
05.11.2017 13:30 Dragocvet 1 : 0 Partizan
05.11.2017 13:30 Resavac 5 : 2 Mladost (S)
05.11.2017 13:30 OFK Batinac 1 : 0 OFK Tekstilac
05.11.2017 13:30 OFK Bratstvo 2 : 1 Kolare
05.11.2017 14:00 Crvena zvezda 1 : 0 Vojvodina (CC)
05.11.2017 14:00 Radnički (B) 2 : 1 Strela
05.11.2017 14:00 Dolina 5 : 0 Vulturul
05.11.2017 14:00 Jugoslavija 2 : 0 Dunav
05.11.2017 14:00 Jedinstvo (V) 1 : 0 Vojvodina (S)
05.11.2017 14:00 Sloga (BNS) 0 : 2 Partizan (U)
05.11.2017 13:30 Borac (M) 1 : 2 Jadran
05.11.2017 13:30 PSK Putinci 4 : 1 Podrinje
05.11.2017 13:30 Sloboda (DT) 2 : 1 Sloven
05.11.2017 13:30 Napredak (P) 1 : 2 Ljukovo
05.11.2017 13:30 Borac (K) 0 : 0 Železničar
05.11.2017 13:30 Graničar 1924 2 : 1 Hrtkovci
05.11.2017 13:00 Hercegovac 3 : 1 Kula
05.11.2017 13:00 Krila Krajine 2 : 1 Crvenka
05.11.2017 13:00 Budućnost (P) 3 : 0 Lipar
05.11.2017 13:00 Rusin 1 : 1 Stari Grad
05.11.2017 13:00 Vinogradar 1 : 0 Proleter (NJ)
05.11.2017 13:00 Jadran 2 : 1 OFK Vrbas
05.11.2017 13:00 Iskra 7 : 0 Radnički 1905
05.11.2017 13:00 Horgoš 1911 1 : 3 Napredak
05.11.2017 13:30 Nemetali 5 : 3 Krivelj
05.11.2017 13:30 Slatina 4 : 1 Brestovac
05.11.2017 13:30 Deli Jovan 4 : 2 Radnički
05.11.2017 13:30 Zlot 1 : 1 Branik
05.11.2017 13:30 Blizna 1 : 0 Polom
05.11.2017 13:30 Čubra 4 : 2 BSK
05.11.2017 13:30 Dunav 3 : 1 Borac (P)
05.11.2017 13:30 Zmaj 2 : 2 Studenski Grad
05.11.2017 13:30 Sinđelić 0 : 1 Komgrap
05.11.2017 13:30 Heroj Polet 1 : 1 Šumadinac
05.11.2017 13:30 Šumadija 4 : 0 Urovci
05.11.2017 13:30 Budućnost 2 : 2 BSK
05.11.2017 13:30 Mladost (C) 4 : 2 Strelac
05.11.2017 13:30 Mladost (B) 1 : 1 Lisović
05.11.2017 13:30 Radnički (D) 5 : 2 Rušanj
05.11.2017 13:30 Šumadija 4 : 1 Selo Mladenovac
05.11.2017 13:30 Pudarci 0 : 4 Vrčin
05.11.2017 13:30 Kovačevac 0 : 2 Mladenovac
05.11.2017 13:30 Boleč 1 : 1 Dunavac
05.11.2017 13:30 Velika Krsna 3 : 0 Ropočevo
05.11.2017 13:30 Kosmaj 2 : 3 Vinča
05.11.2017 13:30 Jedinstvo 1945 (VL) 5 : 1 Duško
05.11.2017 13:30 Podrinje 0 : 0 Sloga
05.11.2017 13:30 Mladost (DD) 2 : 2 Jedinstvo (ŠT)
05.11.2017 13:30 Vidojevica 1 : 1 Mladi Borac
05.11.2017 13:30 Cerić 2 : 1 Majur
05.11.2017 13:30 Bare 3 : 1 Šatornja
05.11.2017 13:30 Omladinac (DR) 1 : 3 Partizan
05.11.2017 13:30 Šumadinac 4 : 2 Lokomotiva
05.11.2017 13:30 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Borac
05.11.2017 13:30 Banja 4 : 1 Trnava
05.11.2017 13:30 Junkovac 1 : 2 Vinča
05.11.2017 13:30 ŽSK 1 : 0 Mladost MG
05.11.2017 13:30 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Kumarevo 65
05.11.2017 13:30 Progres 0 : 1 Zloćudovo
05.11.2017 13:30 Vučje 2 : 0 Jedinstvo (G)
05.11.2017 13:30 Sloga 3 : 2 Čekmin
05.11.2017 13:30 Železničar 2 : 1 Polet
05.11.2017 13:30 Mladi borac 4 : 6 OFK Brza
05.11.2017 13:30 Jedinstvo (GS) 4 : 0 Bobište
05.11.2017 13:30 Umac 4 : 2 Mladost (V)
05.11.2017 13:30 7. Juli 0 : 1 Podunavac
05.11.2017 13:30 Sloboda 4 : 1 Sloga
05.11.2017 13:30 Borac 5 : 2 Cerovac
05.11.2017 13:30 Radnik 3 : 0 Šumadija
05.11.2017 13:30 Obilić 1 : 3 Vrbovac
05.11.2017 13:30 Proleter 1947 3 : 0 SASK
05.11.2017 13:30 Polet 3 : 0 Pobeda
05.11.2017 13:30 Crvena zvezda 1 : 0 Osipaonica
05.11.2017 14:30 Jedinstvo (K) 0 : 2 Jedinstvo (GG)
05.11.2017 14:30 Backovac Junajted 2 : 3 Brezak 1936
05.11.2017 14:30 Prijevor 1 : 0 Lunjevica
05.11.2017 14:30 Polet (T) 2 : 0 Rudar
05.11.2017 14:30 Omladinac (Z) 3 : 0 Zadrugar
05.11.2017 14:30 Spartak 2 : 2 Napredak
05.11.2017 14:30 Mladost (P) 0 : 2 Slatina
05.11.2017 13:30 Naupare 2 : 1 Blagotin
05.11.2017 13:30 Jastrebac 2 : 1 Juhor
05.11.2017 13:30 Mačkovac 4 : 2 Donji Kopaonik
05.11.2017 13:30 Parunovac 1 : 2 FUD
05.11.2017 13:30 13. April 4 : 1 Vinogradar
05.11.2017 13:30 Sloga (M) 4 : 2 Kupci
05.11.2017 13:30 Ribnik 2 : 1 Šanac
05.11.2017 13:30 Makce 1 : 2 Borac (K)
05.11.2017 13:30 Sloga (B) 3 : 3 Mladost (B)
05.11.2017 13:30 Napredak 1936 1 : 1 Jedinstvo (Lj)
05.11.2017 13:30 Železničar 2 : 1 Budućnost (V)
05.11.2017 13:30 Rudar (K) 4 : 3 Polet (SD)
05.11.2017 13:30 Zadrugar (T) 0 : 1 Đerdap
05.11.2017 13:30 Rudar (S) 0 : 2 Mlava (ML)
05.11.2017 11:00 Padež 2 : 4 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Mladost 0 : 6 Zadrugar
05.11.2017 13:30 Gnjilan 1 : 0 Rajko Mitić
05.11.2017 14:00 Polet 6 : 0 Stubal
05.11.2017 14:00 Real 1 : 1 Novi Pazar 1928
05.11.2017 14:00 Borac 2 : 1 Popovići
05.11.2017 14:00 Proleter 1 : 1 Budućnost
05.11.2017 14:00 Ribnica 4 : 2 Mataruge
05.11.2017 14:00 Granit 1 : 1 Ibar
05.11.2017 13:30 Savinac 2 : 3 Železničar
05.11.2017 13:30 Polet 2 : 1 Jasen
05.11.2017 13:30 Omladinac 7 : 3 Čajetina
05.11.2017 11:30 Ariljska rampa 2 : 0 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Ježevica 0 : 6 Perućac
05.11.2017 13:30 Višesava 0 : 4 Zlatar
05.11.2017 11:00 Lauš 2 : 1 Lazarica
05.11.2017 13:30 Brezovica 3 : 2 Mladost
05.11.2017 13:30 Tešnjar 0 : 2 Vrelo Sport
05.11.2017 13:30 Tulari 0 : 3 Kačer
05.11.2017 13:30 Tvrdojevac 0 : 2 Ribnikar
05.11.2017 14:00 Partizan 2 : 1 Kutlovo
05.11.2017 14:00 Šumadinac (KG) 1 : 0 Kolonija
05.11.2017 14:00 Vodojaža 5 : 2 Korićani
05.11.2017 14:00 Borac (D) 4 : 3 Budućnost
05.11.2017 14:00 Srbija 3 : 1 Zastava
05.11.2017 14:00 Erdoglija 1931 2 : 0 Mladost
05.11.2017 14:00 Sloga (D) 0 : 3 Šumadija 1934
05.11.2017 13:30 Sloga 2 : 2 Naisus 1977
05.11.2017 13:30 Moravac (Č) 5 : 2 Morava (Ž)
05.11.2017 13:30 Mladost (B) 4 : 3 Moravac (ZT)
05.11.2017 13:30 Rasovača 3 : 3 Doljevac 1971
05.11.2017 13:30 Orljane 3 : 0 Radnički 1947
05.11.2017 13:30 Palilula 5 : 4 Radnički 1924
05.11.2017 13:30 Sloboda 5 : 2 Budućnost
05.11.2017 13:30 Mladost (M) 4 : 1 Jedinstvo (GM)
05.11.2017 13:30 Morava 8 : 0 Palilulac
05.11.2017 13:30 Proleter (M) : Vrtište
05.11.2017 13:30 Čegar 2013 2 : 2 Mladost (L)
05.11.2017 13:30 Crvena zastava 2 : 3 AZ Borac 2014
05.11.2017 13:30 Rudar 5 : 1 Stevan Nešticki
05.11.2017 13:30 Vinogradar 0 : 6 Mladost
05.11.2017 13:30 TSK 0 : 0 OFK Futog
05.11.2017 13:30 Petrovaradin 2 : 1 Jedinstvo (G)
05.11.2017 13:30 Sofeks 3 : 0 Proleter
05.11.2017 13:30 Tatra 4 : 0 ŽSK
05.11.2017 13:30 Radnički (L) 3 : 1 OFK Rtanj
05.11.2017 13:30 Omladinac 3 : 0 Rgotina
05.11.2017 13:30 OFK Knjaz 2 : 1 OFK 019
05.11.2017 13:30 Osnić 1 : 0 Rudar (VČ)
05.11.2017 13:30 Kosovo 3 : 0 Graničar
05.11.2017 13:30 Trebič 7 : 0 Mladost
05.11.2017 13:30 Bučje 2 : 8 Sloga
05.11.2017 14:00 Svetlost Badnjevac 3 : 1 Spartak
05.11.2017 14:00 Mladost 1982 2 : 2 NS Tatko
05.11.2017 14:00 Dundjerski 0 : 3 Real
05.11.2017 14:00 Pobeda : Trbunje
05.11.2017 14:00 Borac 7 : 1 Partizanski put
05.11.2017 14:00 Kosovac 1 : 1 Omladinac
05.11.2017 14:00 OFK Rota 0 : 9 Lugina
05.11.2017 14:00 Čelik 1 : 5 Pavlovac
05.11.2017 14:00 Biljači 2 : 4 BSK Bujanovac
05.11.2017 14:00 Trešnjevka 0 : 4 Ternoci
05.11.2017 13:00 Morava 1 : 4 Glama
05.11.2017 14:00 Gracko 0 : 0 Brezovica
05.11.2017 14:00 Čaglavica 1 : 0 Sitnica
05.11.2017 14:00 Mineral 2015 4 : 3 Mladost
05.11.2017 14:00 Partizan 0 : 3 Kraljevo Hajduk
05.11.2017 14:00 Magnohrom 0 : 5 Metalac
05.11.2017 14:00 Gruža 3 : 1 Borac (A)
05.11.2017 14:00 Lazac 0 : 1 Napredak
05.11.2017 14:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Tavnik
05.11.2017 14:00 Lasta 1 : 1 Grdica
05.11.2017 14:00 Jedinstvo (D) 0 : 0 Mlada krila
05.11.2017 13:30 15. Avgust 1950 1 : 1 Istok 63
05.11.2017 13:30 Moravac 2 : 1 Rudar (St)
05.11.2017 11:00 Mladost (GM) 1 : 3 Javor
05.11.2017 13:30 Mladost (J) 0 : 0 Budućnost
05.11.2017 13:30 Omladinac 5 : 1 Pomoravlje
05.11.2017 13:30 Borac 1805 6 : 0 Šumadija
05.11.2017 13:30 Omladinski 3 : 0 Beljanica
05.11.2017 13:30 Sloga 0 : 1 Šantarovac
05.11.2017 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladost (T)
05.11.2017 13:30 Kupinovac 3 : 1 Morava (R)
05.11.2017 13:30 Mladost (G) 3 : 1 Šumadinac
05.11.2017 13:30 Morava (KS) 3 : 0 Mladost (D)
05.11.2017 13:30 Sinđelić 1934 0 : 2 Mladost (K)
05.11.2017 13:30 Vinorača 3 : 2 Ursule
05.11.2017 13:30 Fruškogorac 3 : 0 OFK Brestač
05.11.2017 13:30 Polet 4 : 0 Mladost (B)
05.11.2017 13:30 OFK Bikić 6 : 0 Sloboda
05.11.2017 13:30 Graničar (O) 2 : 1 Fruška Gora
05.11.2017 13:30 Donji Petrovci 2 : 2 Donji Srem 2015
05.11.2017 13:30 Napredak 9 : 1 OFK Zeka Buljubaša
05.11.2017 13:30 Sloga 0 : 0 Hajduk
05.11.2017 13:30 Graničar (K) 0 : 1 Mitros
05.11.2017 14:00 Vinogradar 1 : 3 Ševac
05.11.2017 14:00 Hajdučica 2 : 2 Borac (VS)
05.11.2017 14:00 Karaš (K) 3 : 1 Budućnost (A)
05.11.2017 14:00 Ratar 0 : 2 Polet
05.11.2017 14:00 Partizan (K) 3 : 0 Borac (VG)
05.11.2017 14:00 Janošik 2 : 1 Potporanj
05.11.2017 14:00 Mladost (V) 6 : 0 Slavia
05.11.2017 13:30 Velika Reka 4 : 3 Antimon
05.11.2017 13:30 7. Juli 2 : 3 Stolice
05.11.2017 13:30 Sloga (LŠ) 8 : 0 Milan Orlić
05.11.2017 13:30 Mladost (BR) 1 : 1 Jedinstvo (ZA)
05.11.2017 13:30 Sloga (ST) 1 : 1 Prva Iskra
05.11.2017 13:30 Rudar 1 : 3 Borac
05.11.2017 10:00 Šećeranac Ada 2 : 0 Sveti Stefan
05.11.2017 13:30 BUSK 0 : 3 011
05.11.2017 11:00 Sparta Železnik 0 : 2 Busije
05.11.2017 13:30 Novi Beograd 7 : 0 Rekreativo 011
05.11.2017 13:30 Pinosava 1 : 0 Siti Sport Klub
05.11.2017 13:30 PKB (K) 3 : 1 Podunavac
05.11.2017 13:30 Pionir 3 : 1 Hajduk
05.11.2017 13:30 Umčari 0 : 3 Poštar
05.11.2017 13:30 OFK Borac 2 : 1 Beljina
05.11.2017 13:30 Velika Mostanica 3 : 1 Veliki Borak
05.11.2017 13:30 Guncate 7 : 0 Barajevo
05.11.2017 13:30 Mladost 5 : 2 Omladinac 2013
05.11.2017 13:30 Napredak 2 : 3 Hajduk Stanko
05.11.2017 13:30 Premijer 4 : 1 Gorki
05.11.2017 13:30 Cer 1 : 1 Budućnost (PD)
05.11.2017 13:30 Sloga 0 : 1 Budućnost (ZM)
05.11.2017 13:30 Sloga 2 : 3 Dušan Silni
05.11.2017 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović 0 : 3 Karađorđe
05.11.2017 13:30 Miloš Pocerac 2013 0 : 1 Mladost (PP)
05.11.2017 13:30 Pričinović 5 : 0 Dobrava
05.11.2017 13:30 Šipurske livade 4 : 1 Pocerina
05.11.2017 13:30 Vlašić 3 : 2 Trešnjevka
05.11.2017 13:30 Omladinac 2 : 0 Real
05.11.2017 13:30 OFK Morava 1 : 0 BSK
05.11.2017 13:30 Gradac 5 : 2 ŠFU Derbi 2016
05.11.2017 13:30 Mladost (B) 1 : 0 Šumadija
05.11.2017 13:30 Plantaža 2 : 3 Lemind 1953
05.11.2017 13:30 Radnički 3 : 1 Bratstvo
05.11.2017 13:30 Sušica 2012 1 : 0 Milanovo
05.11.2017 13:30 Marjan MB 2 : 2 Moravac (P)
05.11.2017 13:30 Gunjevac 3 : 1 Vrelo
05.11.2017 13:30 Čučuge 1 : 1 Rubribreza
05.11.2017 13:30 OFK Paljuvi 4 : 1 OFK Stublenica
05.11.2017 13:30 Polet (DL) 4 : 4 Polet (T)
05.11.2017 13:30 Borac 1 : 2 Kolubara 2
05.11.2017 13:30 Polet 0 : 1 Rajac
05.11.2017 13:30 Rakac Stave 3 : 1 Bujačić
05.11.2017 11:00 Jadar 2013 5 : 2 Mladost (VK)
05.11.2017 13:30 Komanice 5 : 1 Mladost (L)
05.11.2017 13:30 Stari drugari 2 : 1 Kotešica
05.11.2017 13:30 Mladost (DK) 4 : 1 Ušće
05.11.2017 13:30 Sloga (L) 3 : 0 Borac
05.11.2017 13:30 Rubin (DS) 5 : 2 Beli Orlovi
05.11.2017 13:30 Mladi Gorani 5 : 0 Stari Trstenik
05.11.2017 13:30 Trudbenik 3 : 0 Omladinac
05.11.2017 13:30 Polet 57 2 : 1 Velika Drenova
05.11.2017 13:00 Napredak Č 1 : 1 Terekves
05.11.2017 13:00 2. Oktobar 4 : 0 Budućnost
05.11.2017 13:00 Napredak BT 1 : 1 Roham
05.11.2017 13:00 Bega 1 : 2 1.Oktobar
05.11.2017 14:00 Bratstvo 1975 4 : 0 OFK Žeželj
05.11.2017 14:00 Divostin 7 : 0 Vinogradi DB
05.11.2017 14:00 Košutnjak 1 : 1 Seljak
05.11.2017 11:00 Gredetin 3 : 0 OFK Draževac
05.11.2017 14:00 Škriljac 0 : 3 Ratar
05.11.2017 11:00 OFK Sloga 2 : 3 OFK Napredak 1929
05.11.2017 11:00 Polet (V) 0 : 2 Napredak 2012
05.11.2017 Omladinac (D) 3 : 0 Rastina 1918
05.11.2017 Dunav 1 : 2 Aleksa Šantić
05.11.2017 Omladinac (B) 1 : 1 Radnički 1918
05.11.2017 Hajduk 4 : 1 Jedinstvo
05.11.2017 Kordun 0 : 0 Polet
05.11.2017 Partizan 4 : 0 Dinamo 1923
05.11.2017 13:30 Mladi rudar 5 : 1 Šumadinac
05.11.2017 13:30 Brezovac 5 : 0 Ranilović
05.11.2017 13:30 Plaskovac 2 : 0 B 2000
05.11.2017 13:30 Šamot 0 : 1 Vrbica
05.11.2017 13:30 Stig 1955 3 : 0 Žitkovica 2017
05.11.2017 13:30 Desine 0 : 4 Dizel
05.11.2017 13:30 Sirakovo 2 : 2 Napredak (P)
05.11.2017 13:30 Radnički (P) 2 : 0 Polet (V)
05.11.2017 13:30 Napredak 1934 1 : 2 Žika Marković Uča
05.11.2017 13:30 Dunavac (P) 1 : 1 Sloga (M)
05.11.2017 13:30 Integral 2 : 1 Bata Bulić
05.11.2017 13:30 Omladinac (B) 2 : 5 Krilaš
05.11.2017 13:30 Omladinac (Š) 4 : 2 Radnički (K)
05.11.2017 13:30 Manastirica 1 : 1 Jasenovac
05.11.2017 13:30 Lokomotiva 2 : 1 Palić
05.11.2017 13:30 Solid 3 : 1 Elektrovojvodina
05.11.2017 13:30 Čantavir 2 : 0 OFK Mala Bosna 2015
05.11.2017 13:30 Bikovo 0 : 5 Đurđin
05.11.2017 13:30 Hajduk 4 : 0 Žednik
05.11.2017 13:30 Bratstvo 2 : 4 Udarnik Višnjevac
05.11.2017 10:00 Nemenikuće 2 : 1 OFK Rogača
05.11.2017 14:30 Mladost (MI) 3 : 2 Mladost (G)
05.11.2017 12:00 Stojnik 5 : 1 Vojvoda
05.11.2017 13:30 Fruškogorac 1 : 0 Obilić
05.11.2017 13:30 Borac 3 : 2 Bačka
05.11.2017 13:30 Susek 0 : 5 Čenej
05.11.2017 13:30 Moskva 1 : 1 Miletić
05.11.2017 13:30 Titel 0 : 3 Železničar
05.11.2017 13:00 Jadran 5 : 2 Graničar
05.11.2017 13:00 Jedinstvo (SK) 5 : 0 Jedinstvo (M)
05.11.2017 13:00 Slavija 0 : 3 Sloga
05.11.2017 13:00 Tisa 3 : 1 Čoka
05.11.2017 13:00 AFK 4 : 0 Bačka
05.11.2017 13:30 Mladost 5 : 0 Pobeda
05.11.2017 13:30 Eđšeg 2 : 4 Mladost Radost
05.11.2017 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Tomislavci
05.11.2017 13:30 Krivaja 0 : 4 Vojvodina
05.11.2017 13:30 Jerma 2 : 1 Željuša
05.11.2017 13:30 Pobeda 4 : 2 Temac
05.11.2017 13:30 Maglić 3 : 0 Naša Zvezda
05.11.2017 13:30 Jelica 1 : 4 Brezova
05.11.2017 13:30 Gradina 2 : 8 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Sloga 1 : 2 Voćar
05.11.2017 13:30 Prilike 3 : 1 Gorušica
05.11.2017 14:30 Čačak 94 3 : 3 Morava (M)
05.11.2017 14:30 Planinac 3 : 0 Vujan
05.11.2017 14:30 Prijatelji 4 : 3 Lugovi
05.11.2017 14:30 Malba 1 : 0 Gavrilo Princip
05.11.2017 11:00 Rakova 3 : 2 Morava (K)
05.11.2017 14:30 Kej 0 : 1 Mladost (A)
05.11.2017 13:30 Sloga (M) 2 : 0 Marjan
05.11.2017 10:00 Napredak (MK) 1 : 1 Karađorđe (V)
05.11.2017 13:30 Udarnik Trska 1947 0 : 2 Sloga (B)
05.11.2017 13:30 Veteran 2015 5 : 1 BSK
05.11.2017 13:30 Omladinac 1 : 1 Stella Rossa
05.11.2017 13:30 Šilopaj 7 : 0 Mladost 09
05.11.2017 13:30 Ozrem 1 : 1 Donja Vrbava
05.11.2017 13:30 Pontes 3 : 2 Kladušnica
05.11.2017 13:30 Milutinovac 3 : 4 Omladinac
05.11.2017 13:30 Egeta 3 : 3 Lokomotiva
05.11.2017 13:30 Lovćen 13 : 0 Dunavac
05.11.2017 13:30 Velika Vrbica 1 : 4 Koča Andjelković
05.11.2017 13:30 Mala Vrbica 5 : 0 Rtkovo
05.11.2017 13:30 Napredak 0 : 1 Kosmajac
05.11.2017 13:30 Markovac 5 : 2 Vlaška 1950
05.11.2017 13:30 Sloga 4 : 1 Rabrovac
05.11.2017 13:30 Šepšin 3 : 0 OFK Student
05.11.2017 13:30 Omladinac 5 : 2 Borac
05.11.2017 13:30 Duboko 0 : 2 Posavina
05.11.2017 13:30 Sloga 3 : 2 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Belo Polje 1 : 2 Krtinska
05.11.2017 13:30 Zvezda 3 : 1 Zadrugar
05.11.2017 13:30 Ljubinić 0 : 4 Polet
05.11.2017 13:30 Partizan 1 : 8 Borac
05.11.2017 13:00 BSK 6 : 0 20. Oktobar
05.11.2017 13:00 Polet 3 : 5 Šumadija (MC)
05.11.2017 13:00 Sloboda 2 : 1 Sloga
05.11.2017 14:00 Blagaja 5 : 2 Trešnjica
05.11.2017 14:00 Bakionica 4 : 0 Dobrinjac
05.11.2017 14:00 Avijatičar 5 : 1 Borac
05.11.2017 14:00 Glumač 3 : 1 Sečica
05.11.2017 14:00 Duškovci 4 : 5 Gorobilje
05.11.2017 13:30 Skobalj 3 : 0 Budućnost
05.11.2017 13:30 Jezava 1 : 0 Vučak
05.11.2017 13:30 Sloga 3 : 1 Hajduk Veljko 1934
05.11.2017 13:30 Omladinac 3 : 0 Lunjevac
05.11.2017 13:30 Landol 4 : 1 Petrijevac
05.11.2017 11:00 Petlić SD 026 5 : 2 Badljevica
05.11.2017 13:30 Kolarac 1 : 1 Drugovac
05.11.2017 11:00 Pobeda 5 : 1 Klisura
05.11.2017 11:00 Toplica 5 : 3 10. februar
05.11.2017 13:30 Elid 5 : 0 Grkinja
05.11.2017 13:30 Marina Kutina 0 : 1 Knežica
05.11.2017 14:30 Rtanj 1 : 0 Palilulac
05.11.2017 14:30 Slemen 4 : 0 Bukovik
05.11.2017 14:00 Graničar 5 : 2 Miloševo
05.11.2017 14:00 Slatina 3 : 0 Urovica
05.11.2017 14:00 OFK Tamnič 6 : 0 Polet
05.11.2017 11:00 Malajnica 3 : 1 OFK Sikole
05.11.2017 13:30 Jedinstvo 1936 2 : 0 Čarapan
05.11.2017 13:30 Bukovica 3 : 0 Mudrakovac
05.11.2017 13:30 Sebečevac 1 : 2 Kapidžija
05.11.2017 13:30 Zdravinje 1 : 4 Konjuh
05.11.2017 13:30 Mladost VPD 2 : 0 Borac
05.11.2017 13:30 Jugovići 5 : 2 Baličevac
05.11.2017 10:00 Arbanasce 1 : 1 Padina
05.11.2017 10:00 Sloga 1 : 4 Borac
05.11.2017 13:30 Sloga 1949 4 : 0 Sloga (R)
05.11.2017 10:00 Mladost (Z) 1 : 3 Torpedo
05.11.2017 10:00 Verko 0 : 5 Petrovac 74
05.11.2017 13:30 Skupljen 2013 0 : 1 Mrovska
05.11.2017 13:30 Radnik 1 : 3 ISK Izvor
05.11.2017 13:30 Sloboda 6 : 1 Napredak (Sv)
05.11.2017 13:30 BSK Buljane 0 : 3 Radnički
05.11.2017 13:30 Popovac 0 : 5 Heroj
05.11.2017 13:30 Napredak (St) 1 : 0 Razvitak
05.11.2017 13:30 Vihor 0 : 2 Budućnost
05.11.2017 13:30 Jedinstvo 3 : 2 OFK Juhor 2016
05.11.2017 11:00 Navalin 5 : 0 Mladost (DL)
05.11.2017 10:00 Napredak 3 : 0 Mladost (K)
05.11.2017 11:00 Moravac 0 : 4 Sloboda
05.11.2017 11:00 Donja Lomnica 7 : 4 Jašunja
05.11.2017 13:30 Dupljaj 2016 1 : 6 Lukavac
05.11.2017 13:30 Zadrugar 1 : 2 Beloševac
05.11.2017 13:30 Mali korak 4 : 1 Gradac Pričević
05.11.2017 13:30 Sloga Gorić 9 : 1 Dupljaj
05.11.2017 11:00 Pambukovica 0 : 0 Jedinstvo
05.11.2017 11:00 Zvizdar 2012 4 : 2 Kolubara
05.11.2017 11:00 Vukona 5 : 0 Murgaš 2012
05.11.2017 11:00 OFK Takovo 2 : 1 Strelac 001
05.11.2017 11:00 Sloga 0 : 3 Omladinac
05.11.2017 11:00 Brgule 2 : 1 Šarbane
05.11.2017 14:00 Progorelica 5 : 1 BSK 2014
05.11.2017 14:00 Budućnost (S) 0 : 1 Omladinac (D)
05.11.2017 14:00 Koštam Polje 3 : 0 Morava (M)
05.11.2017 14:00 Miločajac 0 : 1 Zvezda
05.11.2017 14:00 Mladost 1981 3 : 0 Zgodačica
05.11.2017 14:00 Stara čaršija 1 : 1 Jovo Kursula
05.11.2017 13:30 Partizan 4 : 0 Dobra Voda
05.11.2017 13:30 Crni Vrh 0 : 3 Mladost
05.11.2017 13:30 Trnava 1 : 2 Sloboda
05.11.2017 13:30 OFK Borac 1 : 0 Domaćin
05.11.2017 13:30 Omladinac 0 : 3 Osaonica
05.11.2017 13:30 Mladi Borac 1 : 5 Rudar
05.11.2017 13:30 Resavac 3 : 4 Resava
05.11.2017 13:30 Planinac 2 : 3 Zelenika
05.11.2017 13:30 Mladi Radnik 3 : 3 Sindjelić
05.11.2017 13:30 Morava 1932 0 : 2 Dunav
05.11.2017 13:30 Napredak (Bu) 2 : 1 OFK Građanski
05.11.2017 13:30 Sloga (Dr) 2 : 0 Pobeda (SK)
05.11.2017 13:30 Vojvoda Milenko 1 : 2 Beli Orao
05.11.2017 13:30 Metalac 0 : 2 Mlava (B)
05.11.2017 13:30 Vihor 4 : 1 Zemljoradnik
05.11.2017 13:30 OFK Vinci 5 : 1 Mladost 1970
05.11.2017 13:30 Električar 1 : 1 Barič
05.11.2017 13:30 Polet 4 : 1 Borac 2016
05.11.2017 10:00 Radoje Domanović 3 : 4 Mladost (J)
05.11.2017 10:00 Krćevac 04 4 : 4 Jarmenovci
05.11.2017 10:00 Maskar 2 : 3 Mladost (R)
05.11.2017 13:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 Lazarevac
05.11.2017 13:00 Proleter 1 : 4 Šumadinac
05.11.2017 11:00 Korman 0 : 2 OFK Jelen
05.11.2017 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Sava
05.11.2017 10:00 Bečevica 0 : 2 Mladost
05.11.2017 13:00 Stiški Kurjak 2 : 1 Mladi Borac
05.11.2017 13:00 Sloga Top 2 : 4 Ram
05.11.2017 13:00 Dunavac 1929 2 : 2 Baštovan 2015
05.11.2017 13:00 Mirko Tomić 0 : 5 Srednjevo
05.11.2017 14:00 Banat (V) 2 : 3 Hajduk
05.11.2017 14:00 Pobeda 4 : 0 Omladinac
05.11.2017 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 Stig (C)
05.11.2017 11:00 Stig (MC) 3 : 1 Napredak 1927
05.11.2017 13:00 OFK Šikara 2 : 0 Terekveš
05.11.2017 13:00 Telečka 0 : 5 Graničar
05.11.2017 13:00 KFK Kula 0 : 5 Sport
05.11.2017 Sloga 3 : 0 Budućnost
05.11.2017 Dobričevo 4 : 3 Polet
05.11.2017 11:00 Modrica 1 : 0 Zmajevac
05.11.2017 13:30 Grkljane 5 : 0 Kruševica
05.11.2017 13:30 Štitari 2 : 0 Padež
05.11.2017 13:30 Polet (Š) 3 : 2 Polet (K)
05.11.2017 13:30 Globoder 4 : 1 Gaglovo
05.11.2017 13:30 Dražmirovac 3 : 0 Lipar
05.11.2017 13:30 Napredak 2 : 0 OFK Dragoševac
05.11.2017 13:30 Berane 3 : 1 Ibar
05.11.2017 13:30 Bokelj 1 : 1 Jedinstvo
05.11.2017 13:30 Cetinje 1 : 0 Čelik
05.11.2017 13:30 Igalo 0 : 1 Jezero
05.11.2017 13:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 3 : 1 Lovćen
05.11.2017 13:30 Mornar 3 : 2 Otrant
05.11.2017 13:00 Bratstvo 2 : 1 Ribnica
05.11.2017 10:00 Karioke 0 : 3 Crvena stijena
05.11.2017 13:00 Petnjica 3 : 0 Radnički
05.11.2017 13:00 Gusinje 1 : 2 Brskovo
05.11.2017 13:00 Napredak 1 : 5 Komovi
05.11.2017 13:30 Sloga (R) 5 : 0 Sloga (SB)
05.11.2017 13:30 GOŠK 0 : 2 Sarajevo
05.11.2017 17:30 Everton 3 : 2 Watford
05.11.2017 13:00 Tottenham 1 : 0 Crystal Palace
05.11.2017 15:15 Manchester City 3 : 1 Arsenal
05.11.2017 17:30 Chelsea 1 : 0 Manchester Utd
05.11.2017 18:30 Real Sociedad 3 : 1 Eibar
05.11.2017 16:15 Celta Vigo 3 : 1 Athletic Club
05.11.2017 12:00 Levante 1 : 2 Girona
05.11.2017 18:30 Villarreal 2 : 0 Málaga
05.11.2017 20:45 Real Madrid 3 : 0 Las Palmas
05.11.2017 15:30 Köln 0 : 3 Hoffenheim
05.11.2017 18:00 Wolfsburg 3 : 3 Hertha BSC
05.11.2017 18:00 Atalanta 1 : 1 SPAL
05.11.2017 15:00 Cagliari 2 : 1 Verona
05.11.2017 15:00 Chievo 0 : 0 Napoli
05.11.2017 15:00 Fiorentina 2 : 4 Roma
05.11.2017 12:30 Internazionale 1 : 1 Torino
05.11.2017 15:00 Juventus 2 : 1 Benevento
05.11.2017 20:45 Sassuolo 0 : 2 Milan
05.11.2017 17:00 Marseille 5 : 0 Caen
05.11.2017 17:00 Metz 0 : 3 Lille
05.11.2017 15:00 Nice 1 : 0 Dijon
05.11.2017 21:00 Saint-Étienne 0 : 5 Lyon
05.11.2017 13:00 Mačva 0 : 1 Šumadija 1903
05.11.2017 14:00 Polet 1 : 2 Lavice Dubočica
05.11.2017 14:00 Karađorđe 2 : 1 Kanjiža
05.11.2017 Krstarica 3 : 0 Knjaževac 2015
05.11.2017 Levač 3 : 1 Majdanpek
05.11.2017 Jagodina 3 : 0 Jedinstvo 2014
05.11.2017 13:00 OFK Beograd 2 : 1 Voždovac
05.11.2017 11:00 Vojvodina 0 : 1 Rad
05.11.2017 13:00 Kolubara 0 : 2 Sindjelć
05.11.2017 12:00 Radnički (O) 0 : 3 Zemun
05.11.2017 13:00 IM Rakovica 0 : 4 Bežanija
05.11.2017 13:30 Jasenica 2017 1 : 2 Smederevo 1924
05.11.2017 09:00 BSK 1925 2 : 3 Omladinac
05.11.2017 09:30 Novi Beograd 1 : 3 Žarkovo
05.11.2017 12:00 011 MK 0 : 2 Sinđelić MK
05.11.2017 14:00 IMT 0 : 0 Lokomotiva MK
05.11.2017 09:30 Radnički MK 3 : 2 Internacional MK
05.11.2017 09:30 Crvena zvezda 0 : 2 Vojvodina
05.11.2017 10:00 Proleter 1 : 0 Radnički (SM)
05.11.2017 11:00 Bačka 1901 1 : 1 TSC
05.11.2017 10:00 ČSK Pivara 3 : 0 Krila Krajine
05.11.2017 13:00 Borac (St) 2 : 1 Jedinstvo Stević
05.11.2017 10:00 OFK Beograd 0 : 1 Voždovac
05.11.2017 11:00 Jagodina 1 : 1 Brodarac
05.11.2017 13:00 Vojvodina 0 : 1 Zemun
05.11.2017 13:30 Partizan 4 : 0 Novi Pazar
05.11.2017 09:00 Lokomotiva 3 : 2 Internacional
05.11.2017 13:00 Sindjelić 1 : 2 IMT
05.11.2017 09:30 Studenski grad 3 : 2 Radnički (NB)
05.11.2017 10:00 GSP Polet 2 : 4 Žarkovo
05.11.2017 14:00 Palilulac 1 : 1 OLE
05.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 3 Mladenovac
05.11.2017 11:30 Sport Klub 99 4 : 0 Slavija
05.11.2017 11:30 Rudar 0 : 3 AS
05.11.2017 12:00 RFK N.S. 1921 2 : 0 Petar Puača
05.11.2017 11:00 Borac (NS) 2 : 0 Indeks
05.11.2017 12:00 Vrbas 0 : 5 Spartak
05.11.2017 12:00 Hajduk junior 5 : 0 Radnički (S)
05.11.2017 10:00 Bačka (BP) 1 : 2 Bečej 1918
05.11.2017 11:00 011 MK 0 : 3 Rad B MK
05.11.2017 10:00 Voždovac B MK 0 : 2 Zemun MK
05.11.2017 13:00 IMT 3 : 0 Obrenovac 1905 MK
05.11.2017 10:00 DIF MK 5 : 0 Nord Star MK
05.11.2017 11:00 Brodarac B MK 4 : 4 Lola MK
05.11.2017 11:00 Kolubara MK : OFK Beograd B MK
05.11.2017 11:00 OLE MK 2 : 1 Rakovica MK
05.11.2017 11:30 Lokomotiva MK 1 : 0 BSK Borča MK
05.11.2017 12:30 Radnički NB MK 2 : 0 Sinđelić MK
05.11.2017 12:00 Kikinda 1909 2 : 4 Dinamo 1945
05.11.2017 12:00 Radnički (Zr) 4 : 0 Železničar
05.11.2017 Petlić 1 : 1 Šumadija (A)
05.11.2017 11:30 BSK 1925 1 : 11 Crvena zvezda
05.11.2017 11:00 Partizan 4 : 0 Kolubara
05.11.2017 08:30 BASK 0 : 1 Radnički (NB)
05.11.2017 11:00 Crvena zvezda MK 6 : 2 Internacional MK
05.11.2017 16:00 OFK Beograd MK 0 : 2 Zemun MK
05.11.2017 09:00 Radnički (O) MK 2 : 0 Voždovac MK
05.11.2017 10:30 Palilulac 5 : 1 Beograd 1929
05.11.2017 11:00 PKB MK 0 : 5 Milutinac MK
05.11.2017 14:00 Radnički PDM MK 0 : 3 Rad MK
05.11.2017 09:30 Njerš Ištvan 1 : 0 Radnički 1905
05.11.2017 10:00 RFK N.S. 1921 0 : 3 Petar Puača
05.11.2017 10:00 CFK 1 : 6 Spartak
05.11.2017 10:00 Hajduk junior 0 : 5 Radnički (S)
05.11.2017 10:00 Tekstilac 4 : 0 Bečej 1918
05.11.2017 10:00 Borac (Sa) 4 : 1 Borac (St)
05.11.2017 10:00 Budućnost (A) 0 : 10 Potporanj
05.11.2017 10:00 Posavina 0 : 4 Zabrezje
05.11.2017 10:00 Krtinska 1 : 3 Urovci
05.11.2017 10:00 Postar 1930 2 : 5 13. Maj
05.11.2017 10:00 Kikinda 1909 0 : 4 Dinamo 1945
05.11.2017 10:00 Radnički (Zr) 8 : 0 Železničar
05.11.2017 Senta 3 : 1 Horgoš 1911
05.11.2017 Tisa 4 : 8 Sloga
05.11.2017 Potisje 0 : 3 Bačka
05.11.2017 14:00 Lokomotiva MK 3 : 0 BSK 1926 MK
05.11.2017 20:00 Zemun 18 : 0 Kolubara
05.11.2017 18:00 Zemun 0 : 1 Čukarički
05.11.2017 14:00 BSK 1925 2 : 0 Brodarac 1947
05.11.2017 09:00 Teleoptik 2 : 4 Kolubara
05.11.2017 09:30 Bačka 1901 0 : 1 TSC
05.11.2017 15:15 Torlak 6 : 0 Crvenka
05.11.2017 09:00 Varga 8 : 1 Forza
05.11.2017 10:00 Mladenovac 2 : 1 DIF
05.11.2017 10:00 Partizan 0 : 4 Krtinska

Košarka

05.11.2017 17:00 Budućnost VOLI 79 : 70 Mornar
05.11.2017 19:00 MZT Skopje Aerodrom 76 : 92 Mega Bemax
05.11.2017 18:00 Pirot 100 : 105 Plana
05.11.2017 19:00 Proleter Naftagas 84 : 80 Novi Pazar
05.11.2017 18:00 Sloven 79 : 76 Mladost Veternik
05.11.2017 16:00 Paraćin 72 : 67 Zekas 75
05.11.2017 19:00 Jagodina 96 : 80 Student
05.11.2017 19:00 Sokobanja 80 : 82 Bor RTB
05.11.2017 17:00 Astra 64 : 73 Zemun Fitofarmacija
05.11.2017 15:30 Radnički (O) 78 : 111 Ras
05.11.2017 16:00 Star 90 : 74 Velika Kikinda
05.11.2017 18:30 Joker 76 : 71 Kadet
05.11.2017 18:00 Budućnost (NS) 100 : 64 Crvenka
05.11.2017 18:30 Železničar 156 : 48 Lokomotiva 2016
05.11.2017 18:30 Dinamo 71 : 67 Stara Pazova
05.11.2017 17:30 Loznica 63 : 59 Šabac
05.11.2017 12:00 GM-032 49 : 71 Play off
05.11.2017 17:00 Čačak 94 111 : 44 Sloga
05.11.2017 19:30 Stari Ras 69 : 67 Zicer 2014
05.11.2017 20:00 Sloga Elite 49 : 64 Svilajnac
05.11.2017 16:00 Trepča 96 : 75 Sloga (D)
05.11.2017 12:00 Đerdap 76 : 75 Kuršumlija
05.11.2017 15:20 Barajevo 88 : 80 Umka 2009
05.11.2017 10:00 Barajevo Bambi 74 : 88 LA Basket
05.11.2017 17:10 Cerak 93 : 56 Sava
05.11.2017 18:20 Borča 2 72 : 61 Vitez
05.11.2017 16:00 Šumadija 89 : 74 Vršac
05.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 63 : 61 Trstenik
05.11.2017 18:00 Actavis academy 93 : 67 Bagdala
05.11.2017 18:30 Radnički 2016 83 : 60 Gimnazijalac
05.11.2017 13:00 Banovci Dunav 28 : 109 Karaburma
05.11.2017 18:00 Stara Pazova 111 : 72 Ruma 92
05.11.2017 19:30 Topolčanka 92 : 51 Proleter (NS)
05.11.2017 19:00 Crvena zvezda 2 72 : 71 Novosadska ŽKA

Odbojka

05.11.2017 16:00 Borac (St) 1 : 3 Mladenovac
05.11.2017 16:00 Novi Sad 3 : 0 Timok
05.11.2017 19:00 Toplički Vitezovi 3 : 1 Užice
05.11.2017 15:00 Partizan 3 : 0 Lotus
05.11.2017 14:30 Gračanica 0 : 3 Antena
05.11.2017 17:00 Metalac Takovo 3 : 0 Ribnica 2
05.11.2017 17:00 Gračac 3 : 1 Bukovica Putevi
05.11.2017 17:00 Topličanin 1 : 3 MOK Topličanin 97
05.11.2017 13:00 Niš 2 1 : 3 Desetka
05.11.2017 20:00 Hercegovina 1 : 3 Mladost (T)
05.11.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Vojvodina NS Seme 2
05.11.2017 20:00 Dunav Volley 1 : 3 Botafogo
05.11.2017 19:00 Stig 0 : 3 Karađorđe
05.11.2017 12:00 Mladi Radnik 2 2 : 3 Jedinstvo
05.11.2017 11:30 Ozren 2 0 : 3 Viner
05.11.2017 17:30 Dunav Stars 3 : 0 Hajduk Veljko 2
05.11.2017 14:00 Priboj 0 : 3 VA 014 Gorenje 2
05.11.2017 19:00 TENT 3 : 0 Srem
05.11.2017 16:00 Valjevo 3 : 1 Gimnazijalac
05.11.2017 16:00 Sterija 3 : 0 Jagodina
05.11.2017 16:00 Inđija 3 : 2 Borac (Ča)
05.11.2017 17:00 Srbijanka 014 3 : 1 Spartak (Lj)
05.11.2017 17:00 Zaječar 3 : 0 Aleksinac
05.11.2017 15:00 Student 2 : 3 Desetka
05.11.2017 15:45 Sloboda S 3 : 0 Mokra Gora
05.11.2017 14:00 Novi Pazar 3 : 0 Leposavić
05.11.2017 17:00 Bambi volej 3 : 0 Trstenik
05.11.2017 18:00 Novi Sad 3 : 0 Odbojka 013
05.11.2017 14:30 Lavice 07 3 : 1 Futog vest
05.11.2017 17:00 Kikinda 0 : 3 Partizan
05.11.2017 17:00 Maks 3 : 0 Elan Volej
05.11.2017 16:00 Ribnica 3 : 1 Tehničar
05.11.2017 16:30 Šumadija 3 : 1 Smeč 5
05.11.2017 18:30 Fortuna Plus 0 : 3 Mladi radnik
05.11.2017 15:00 Ozren 3 : 1 Viner
05.11.2017 14:00 Đerdap 3 : 0 Bor 2
05.11.2017 13:00 Blok Aut 0 : 3 Star
05.11.2017 15:30 Merkur 3 : 2 Slavija
05.11.2017 19:00 NS Volej tim 3 : 1 Grbić
05.11.2017 17:40 Partizan 2 3 : 1 Spas
05.11.2017 13:20 Blok Aut 3 : 0 Železničar
05.11.2017 15:05 Crnjanski 0 : 3 Crvena zvezda
05.11.2017 13:20 Partizan 3 : 1 Roda
05.11.2017 15:05 AS 3 : 1 Lucky Star
05.11.2017 12:45 Blok Aut 3 : 2 Radnicki
05.11.2017 12:45 Partizan 0 : 3 Crvena zvezda
05.11.2017 11:00 Kralj 0 : 3 AS Batajnica
05.11.2017 09:15 Volleyland 2 : 3 Sterija
05.11.2017 09:15 AS 0 : 3 TENT
05.11.2017 14:30 Roda 0 : 3 Beograd
05.11.2017 14:30 Lucky Star 0 : 3 Imlek
05.11.2017 11:00 Vizurine Ajkulice 3 : 0 Dunav

Rukomet

05.11.2017 18:00 Požarevac 26 : 26 Rudar
05.11.2017 18:00 Spartak Vojput 27 : 28 Metaloplastika
05.11.2017 19:00 Mladost TSK 26 : 18 Banatski Karlovac
05.11.2017 17:00 Sivac 69 42 : 27 Crvena zvezda
05.11.2017 20:00 Dolovo 36 : 33 Hercegovina
05.11.2017 17:30 Lavovi BP 34 : 18 Mladost (V)
05.11.2017 14:00 Sloga 26 : 34 Pobednik
05.11.2017 17:00 Omladinac 22 : 24 Trepča
05.11.2017 18:00 Metalac Gorenje 25 : 23 Novi Beograd
05.11.2017 20:30 Rekreativo 29 : 24 SC Voždovac 2012
05.11.2017 15:30 BSK Heba 26 : 24 Rtanj
05.11.2017 17:00 Metalac 29 : 28 Potisje Pleteks
05.11.2017 17:00 Rembas 32 : 29 Jagodina
05.11.2017 15:00 Umčari 15 : 33 Morava 2
05.11.2017 14:00 Jedinstvo 1974 36 : 26 Rudar 2
05.11.2017 18:00 Udarnik 27 : 26 Smederevo 2
05.11.2017 10:00 Loznica 2 25 : 26 Barič
05.11.2017 18:30 Rakovica 33 : 23 Gučevo
05.11.2017 12:00 Vranje 1957 - 2 35 : 26 Morava 84
05.11.2017 12:30 Železničar 1949 - 2 44 : 25 Mladost
05.11.2017 19:30 Topličanin 2 17 : 27 Planinka PV - 2
05.11.2017 18:00 Radnički 1964 30 : 29 Lokomotiva
05.11.2017 18:00 Karađorđe 25 : 30 Novi Pazar
05.11.2017 20:00 Bela Palanka 32 : 26 Hajduk Veljko
05.11.2017 16:45 Sombor 36 : 27 Borac
05.11.2017 19:00 Rusin 26 : 21 Kljajićevo
05.11.2017 12:00 Vladimirovac 23 : 14 Glogonj
05.11.2017 14:30 Unirea 28 : 19 Omladinac
05.11.2017 15:00 Radnički 21 : 25 Crepaja
05.11.2017 18:00 Radnički 28 : 25 Vojka
05.11.2017 16:00 Ruma 36 : 26 Hajduk
05.11.2017 20:00 Jedinstvo 30 : 30 Inđija 2
05.11.2017 19:00 Zaječar 1949 36 : 15 Proleter
05.11.2017 13:30 Mladost 28 : 28 Spartak
05.11.2017 19:00 Laki 35 : 25 Deronje
05.11.2017 13:30 Temerin 30 : 25 Petrovaradin
05.11.2017 17:00 Metalac 2 17 : 38 Prijepolje
05.11.2017 20:30 Radnički 1964 17 : 27 Čačak
05.11.2017 19:00 Radan 19 : 26 Topličanin
05.11.2017 18:30 Beograd 27 : 19 Radnički (O)
05.11.2017 18:30 Mačva 25 : 21 Loznica Grad
05.11.2017 13:30 ORK Loznica 26 : 27 Metalac 2015
05.11.2017 17:00 Partizan 36 : 31 Naftagas (Ž)
05.11.2017 17:00 Rusin 16 : 26 Miletić
05.11.2017 19:00 Senta 14 : 34 Jugović (Ž)
05.11.2017 18:30 Beograd 2 31 : 21 VGSK
05.11.2017 17:00 Morava 16 : 24 Hajduk Veljko
05.11.2017 17:30 Remesiana 32 : 6 Dubočica 2

Futsal

05.11.2017 20:30 Vinter sport 3 : 1 Vranje
05.11.2017 20:00 Pčinja 1 : 7 Srbobran
05.11.2017 19:00 Kraljevićevo 4 : 5 Mićko trend
05.11.2017 19:00 Tisa 3 : 5 Leteći Holandjanin
05.11.2017 20:30 Leskovac 11 : 3 Radnički 2010
05.11.2017 16:30 Akademac 5 : 3 Bor
05.11.2017 19:30 BSK 5 : 2 Niš 92
05.11.2017 15:30 AS 6 : 3 Zadrugar 2017
05.11.2017 20:10 Intelektualac 3 : 2 Gročanski
Raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FS Beograda za jesenji deo sezone 2018/2019 Određen je termin i raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FSB za takmičarsku sezonu 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANJA SEMINARA SUDIJA: 11.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA 18.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA Predsednik OFSB – Dejan Nedić Komisija za teoretsku proveru SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BEOGRADSKE LIGE: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA dvd 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE LIGE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 19.08.2018. – od 13,00 – 14,30 – fizička provera RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA DELEGATA: DELEGATI SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 09,00 – 10,00 – predavanje PFI i propozicije FSB 12.08.2018. – od 10,15 – 11,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 11,30 – 12,00 – rezultati teoretske provere DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – predavanje PFI i Propozcije FSB 12.08.2018. – od 15,15 – 16,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 16,00 – 18,00 – analiza utakmice i UEFA DVD 12.08.2018. – od 18,00 – 18,15 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 18,15 – 18,30 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ ,,Milan Đ. Milićević“, a fizičke provere sudija održaće se na Adi Ciganliji, SC.Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 09.08.2018.godine do 12 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 14,00 časova. U skladu sa ranijom donetom odlukom IO da se članarina za prvi izlazak na seminar ne plaća, obavezna je uplata za izlazak na ponovni (drugi) izlazak na seminar. Visina članarine za drugi seminar je visina takse u zavisnosti od lige na kojoj se nalazite. Svrha uplate je članarina za ponovni seminar a račun na koji morate izvršiti uplatu je 310-218342-34. Korisnik je Fudbalski savez Beograda.
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.