XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 554 utakmica za dan
Subota, 5 Novembar 2016

Fudbal

05.11.2016 13:30 OFK Bačka 1 : 3 Napredak
05.11.2016 13:30 Čukarički 2 : 1 Voždovac
05.11.2016 13:30 Spartak ŽK 1 : 0 Mladost
05.11.2016 13:30 Rad 1 : 1 Metalac
05.11.2016 17:00 Borac 0 : 1 Crvena zvezda
05.11.2016 13:30 Bežanija 0 : 0 Inđija
05.11.2016 13:30 Mačva 2 : 1 Dinamo
05.11.2016 13:30 Sloboda 3 : 1 Jagodina
05.11.2016 13:30 Zemun 3 : 0 Budućnost
05.11.2016 13:30 Proleter 3 : 0 OFK Beograd
05.11.2016 13:30 Kolubara 2 : 0 ČSK Pivara
05.11.2016 13:30 OFK Odžaci 1 : 0 BSK Borča
05.11.2016 18:30 Chelsea 5 : 0 Everton
05.11.2016 16:00 Bournemouth 1 : 2 Sunderland
05.11.2016 16:00 Burnley 3 : 2 Crystal Palace
05.11.2016 16:00 Manchester City 1 : 1 Middlesbrough
05.11.2016 16:00 West Ham 1 : 1 Stoke
05.11.2016 15:30 Bayern 1 : 1 Hoffenheim
05.11.2016 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 2 Darmstadt 98
05.11.2016 15:30 Hamburger SV 2 : 5 Borussia Dortmund
05.11.2016 15:30 Ingolstadt 0 : 2 Augsburg
05.11.2016 15:30 Freiburg 0 : 3 Wolfsburg
05.11.2016 18:30 Eintracht 1 : 0 Köln
05.11.2016 18:00 Torino 5 : 1 Cagliari
05.11.2016 20:45 Napoli 1 : 1 Lazio
05.11.2016 17:00 Monaco 6 : 0 Nancy
05.11.2016 20:00 Bordeaux 2 : 1 Lorient
05.11.2016 20:00 Lyon 2 : 1 Bastia
05.11.2016 20:00 Dijon 3 : 3 Guingamp
05.11.2016 20:00 Angers 1 : 0 Lille
05.11.2016 20:00 Nantes 1 : 1 Toulouse
05.11.2016 13:00 Granada 1 : 1 La Coruña
05.11.2016 16:15 Real Sociedad 2 : 0 Atlético Madrid
05.11.2016 18:30 Osasuna 0 : 1 Alavés
05.11.2016 20:45 Las Palmas 1 : 0 Eibar
05.11.2016 13:30 Iskra 0 : 1 Grbalj
05.11.2016 13:30 Budućnost 5 : 0 OFK Petrovac
05.11.2016 13:30 Dečić 2 : 1 Jedinstvo
05.11.2016 13:30 Rudar 1 : 1 Lovćen
05.11.2016 13:30 Sutjeska 1 : 1 Mladost
05.11.2016 13:30 Zeta 1 : 0 Bokelj
05.11.2016 13:00 OFK Borac 4 : 0 Polimlje
05.11.2016 14:00 Gorštak 2 : 0 Crvena stijena
05.11.2016 13:00 Radnički (NP) 1 : 1 Dunav
05.11.2016 13:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 1 Vršac
05.11.2016 13:00 Radnički (Zr) 2 : 3 Sloga
05.11.2016 13:00 TSC 4 : 0 Radnički (Š)
05.11.2016 13:00 Radnički (SM) 2 : 2 Bratstvo 1946
05.11.2016 13:30 Šapine 1 : 0 Smederevo 1924
05.11.2016 13:30 Mokra Gora 4 : 0 Mihajlovac 1934
05.11.2016 13:30 FAP 1 : 0 Polet (LJ)
05.11.2016 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
05.11.2016 13:30 Šumadija 1903 1 : 1 Zlatibor (Č)
05.11.2016 13:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Jedinstvo Putevi
05.11.2016 13:30 Sloga (D) 2 : 0 Pukovac
05.11.2016 13:30 Timok 2 : 0 Tabane 1970
05.11.2016 13:30 Trstenik PPT 3 : 2 Radnički (S)
05.11.2016 13:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Dunav
05.11.2016 13:30 Ozren 0 : 1 Jedinstvo (B)
05.11.2016 13:30 Rakovica 1 : 2 BSK Batajnica
05.11.2016 13:30 Radnički (NB) 1 : 0 Teleoptik
05.11.2016 13:30 Radnički (O) 1 : 2 Sopot
05.11.2016 13:30 IMT 4 : 1 Grafičar
05.11.2016 13:00 Radnički (S) 1 : 4 Bečej 1918
05.11.2016 13:00 Potisje 2 : 3 Sloga (Č)
05.11.2016 13:00 Sloga 2 : 1 Vojvodina 1928
05.11.2016 13:00 Jedinstvo (BK) 0 : 1 Dinamo 1945
05.11.2016 13:00 Sloboda 2 : 2 Jedinstvo (NB)
05.11.2016 13:00 Radnički (S) 4 : 2 Proleter (BK)
05.11.2016 13:00 Vršac united 3 : 0 ŽAK
05.11.2016 13:00 Radnički (K) 5 : 0 Slavia
05.11.2016 13:00 Sremac Vojka 2 : 0 Kabel
05.11.2016 13:00 Mladost (BJ) 2 : 0 Sloga
05.11.2016 13:00 Slavija 1 : 1 Veternik
05.11.2016 13:30 Ovčar 4 : 3 Sušica
05.11.2016 13:30 Radnički (K) 2 : 0 Arsenal
05.11.2016 13:30 Trepča 0 : 0 Karađorđe
05.11.2016 13:30 Slavija 0 : 1 Sloboda (Č)
05.11.2016 13:30 Gruža 2 : 1 Radnički 1926
05.11.2016 13:30 Spartak 1924 1 : 0 Sloga (S)
05.11.2016 13:30 Sevojno 0 : 4 Radnički Stobex
05.11.2016 13:30 Radnički Gorenje 4 : 0 Jedinstvo 1945
05.11.2016 13:30 Ribnica 2 : 1 Radjevac
05.11.2016 13:30 Svrljig 6 : 1 Malošište
05.11.2016 13:30 Brodoremont 1 : 1 Šarbanovac
05.11.2016 13:30 Rtanj 1 : 1 BSK
05.11.2016 13:30 OFK Bor 0 : 2 Đerdap
05.11.2016 13:30 Timočanin 3 : 0 Majdanpek
05.11.2016 13:30 Kopaonik 3 : 2 SFS Borac
05.11.2016 13:30 Jedinstvo 4 : 2 Poljoprivrednik
05.11.2016 13:30 Balkanski 2 : 1 Morava (VH)
05.11.2016 13:30 Pusta reka 3 : 2 Pčinja
05.11.2016 13:30 GFK Dubočica 1 : 0 Sloga (L)
05.11.2016 13:30 Nebeski andjeli 2 : 2 Lužnica
05.11.2016 13:30 Lokomotiva 0 : 0 Jedinstvo
05.11.2016 13:30 Balkan Mirijevo 2 : 0 Avala
05.11.2016 13:30 Milutinac 1 : 1 Hajduk
05.11.2016 13:00 Proleter (RS) 8 : 2 Jadran (S)
05.11.2016 13:00 Njegoš 1 : 1 Obilić
05.11.2016 13:00 ŽAK 6 : 0 Polet (S)
05.11.2016 13:30 Partizan (U) 0 : 0 BAK
05.11.2016 13:00 Bilećanin 5 : 2 Naftagas (E)
05.11.2016 13:00 Krajina 0 : 1 Jedinstvo
05.11.2016 13:00 Begej 3 : 0 C. Zvezda (RS)
05.11.2016 13:00 Mladost (L) 2 : 3 Proleter 2006
05.11.2016 13:30 Podrinje 2 : 1 Hrtkovci
05.11.2016 13:30 Rudar 0 : 2 Sloboda
05.11.2016 13:30 OFK Futog 1 : 7 Borac
05.11.2016 13:30 Jugović 1 : 0 Jedinstvo
05.11.2016 13:30 Šajkaš 1908 0 : 2 OFK Sirig
05.11.2016 13:30 Omladinac 3 : 1 Miletić
05.11.2016 13:30 Goč 2 : 1 Novi Pazar 1928
05.11.2016 14:00 Partizan 0 : 9 Vodojaža
05.11.2016 14:00 Vinogradi DB 0 : 4 Šumadija 1934
05.11.2016 14:00 Kutlovo 4 : 0 Ćava
05.11.2016 14:00 Srbija 6 : 0 Šumadinac
05.11.2016 14:00 Borac 2 : 3 Budućnost
05.11.2016 14:00 Mladost 2 : 0 Sloboda
05.11.2016 14:00 Jadran 2 : 2 Sloga D
05.11.2016 14:00 Kolonija 0 : 1 Jedinstvo
05.11.2016 13:30 Parmenac 2 : 1 Polet (T)
05.11.2016 13:30 Lunjevica 2 : 0 Donja Vrbava
05.11.2016 13:30 Mladi borac 5 : 1 Osipaonica
05.11.2016 13:30 Cerovac 2013 0 : 0 Crvena zvezda
05.11.2016 13:30 Sloga 33 8 : 1 Napredak 1936
05.11.2016 13:30 Đerdap 3 : 0 Mladost (B)
05.11.2016 13:30 Polet (SD) 2 : 1 Mlava (ML)
05.11.2016 13:00 Mačva 2005 1 : 4 Borac (L)
05.11.2016 13:30 Radnik 1 : 1 ZSK
05.11.2016 13:30 OFK Jabučje 4 : 0 Tvrdojevac
05.11.2016 13:30 Pepeljevac 5 : 2 Trlić
05.11.2016 13:30 Banjani 2 : 1 Tešnjar
05.11.2016 13:00 Crnokosa 1 : 0 Savinac
05.11.2016 13:00 Čajetina 2 : 2 Prvi partizan
05.11.2016 13:00 Budućnost 0 : 2 Ariljska rampa
05.11.2016 14:00 Poreč 1 : 0 Radnički
05.11.2016 14:00 Midžor 1 : 0 Kablovi
05.11.2016 14:00 Rudar (G) 0 : 3 Malinik
05.11.2016 14:00 Rgotina 0 : 2 Sloga
05.11.2016 13:30 OFK Tekstilac 5 : 1 Kušiljevo
05.11.2016 13:30 Blagotin 4 : 1 Mačkovac
05.11.2016 14:00 Real 2 : 1 Polet
05.11.2016 13:30 Vulkan 4 : 1 Proleter (M)
05.11.2016 13:30 Palilulac 1 : 2 Proleter (DV)
05.11.2016 13:30 Aluminijum 2 : 1 Morava
05.11.2016 13:30 Spartak 0 : 0 Gnjilan
05.11.2016 13:30 Tanasko Rajić 5 : 1 Mladost (PR)
05.11.2016 13:30 Jedinstvo (Š) 5 : 1 Radnički (P)
05.11.2016 13:30 OFK Alakince 2 : 1 Lugina
05.11.2016 Brezovica 1 : 3 Polet
05.11.2016 Gracko 2 : 0 Sitnica
05.11.2016 13:30 Mladost (C) 0 : 1 Napredak
05.11.2016 13:30 Šumadija 5 : 1 Barajevo
05.11.2016 13:30 Vinča 2 : 1 Velika Krsna
05.11.2016 13:30 Mladenovac 2 : 1 Hajduk
05.11.2016 13:30 Borac 1805 4 : 0 Napredak (S)
05.11.2016 13:30 Rudar Stenjevac 4 : 1 15. Avgust 1950
05.11.2016 13:30 Zenit 0 : 1 Ursule
05.11.2016 13:30 Jastrebac 3 : 1 Pobeda 1976
05.11.2016 13:30 Polet (R) 0 : 0 Borac
05.11.2016 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Sloga (K)
05.11.2016 13:30 OFK Draževac 3 : 2 Polet (V)
05.11.2016 14:00 Napredak 1976 0 : 1 Bukovik
05.11.2016 14:00 Jedinstvo 1952 0 : 7 Mladost
05.11.2016 14:00 Hajduk 3 : 2 Palilulac
05.11.2016 13:00 Sloga 0 : 3 Slavija
05.11.2016 13:00 Tornjoš 3 : 1 Tromedja
05.11.2016 13:00 Crvenka 8 : 0 Kordun
05.11.2016 13:00 Stanišić 2 : 0 Kula
05.11.2016 13:00 Delija 3 : 2 Terekves
05.11.2016 13:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 1 Centar
05.11.2016 16:30 Popovići 2 : 3 Metalac
05.11.2016 16:30 Grdica 2 : 1 Gruža
05.11.2016 14:00 Erdoglija 4 : 1 OFK Bagremar
05.11.2016 14:00 Maršić 1 : 3 OFK Žeželj
05.11.2016 14:00 Zastava 2 : 1 Azbest
05.11.2016 14:00 Košutnjak 1 : 1 Korićani
05.11.2016 14:00 Divostin 3 : 0 Kremenac
05.11.2016 14:00 Seljak 0 : 1 21. oktobar
05.11.2016 13:30 Rade Milošević 0 : 1 Bata Bulić
05.11.2016 13:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 2 Napredak (P)
05.11.2016 13:00 Dušan Silni 3 : 0 OFK Jelen
05.11.2016 11:00 Velika Reka 3 : 1 Gučevo
05.11.2016 13:30 Azbukovica 0 : 4 Jedinstvo (Z)
05.11.2016 13:30 OFK Paljuvi 2 : 0 Mladost
05.11.2016 13:30 Rudar 1 : 1 Polet (DL)
05.11.2016 13:30 Budućnost 2 : 1 Mladost VPD
05.11.2016 13:30 Gornji Stepoš 4 : 0 BSK
05.11.2016 13:30 Varvarin 4 : 0 Stari Trstenik
05.11.2016 13:30 Heroj Polet 1 : 2 Crvenka
05.11.2016 13:30 Sloboda 3 : 1 Lokomotiva
05.11.2016 13:30 Nišavac 3 : 0 Pobeda
05.11.2016 14:00 Velika Jasikova 3 : 0 Deli Jovan
05.11.2016 14:00 Kastrum 3 : 0 Mladost
05.11.2016 14:00 Gornje Krajince 4 : 1 Nomanica
05.11.2016 14:00 Moravac (P) 4 : 3 Veternica
05.11.2016 13:30 Soko 4 : 0 B.S.K.
05.11.2016 13:30 Burovac 2 : 1 Radnik
05.11.2016 13:30 Manastirica 2 : 0 Brana Paunović 1933
05.11.2016 13:30 Omladinac B 2 : 2 Melnica
05.11.2016 13:30 Napredak 5 : 0 Mladost (L)
05.11.2016 13:00 Šumadija (MC) 1 : 2 Budućnost (D)
05.11.2016 13:30 Velika Drenova 4 : 0 Rujišnik
05.11.2016 13:30 OFK Borac 1 : 0 Popovac
05.11.2016 13:00 TE Gučevo 5 : 2 Mladost (G)
05.11.2016 13:30 Stara Čaršija 0 : 3 Jovo Kursula
05.11.2016 13:30 Bane 1931 5 : 0 BSK 2014
05.11.2016 13:30 Bogutovačka Banja 2 : 3 Omladinac
05.11.2016 13:30 Borac 4 : 0 Maskar
05.11.2016 14:00 Sloga 1 : 1 Beli Orlovi
05.11.2016 14:00 Mladost(P) 3 : 3 Bečevica
05.11.2016 14:00 Maovi MH 0 : 1 Mladost (S)
05.11.2016 14:00 Metaloplastika 2 : 0 Partizan
05.11.2016 14:00 Napredak 0 : 1 POFK Letnjikovac
05.11.2016 14:00 OFK Letnjikovac 1983 2 : 3 Culjković
05.11.2016 14:00 Vinogradar 3 : 0 Sinđelić
05.11.2016 14:00 Budućnost 3 : 2 Mladi Radnik
05.11.2016 Ratkovac 3 : 0 Nepričava
05.11.2016 Sloga 2 : 2 Strmovo 1968
05.11.2016 13:30 Oniks 2 : 4 Lipar
05.11.2016 13:30 Rojkovac 4 : 1 Crvena Zastava
05.11.2016 13:30 Trstenica 7 : 0 Roma
05.11.2016 13:30 Skela 2 : 0 Proleter
05.11.2016 13:30 Munja 0 : 3 Zadrugar
05.11.2016 13:00 Obilić 1 : 3 Vojvodina
05.11.2016 14:00 Mašinac Trejs PZP 7 : 0 Napredak
05.11.2016 Levač 0 : 3 Radnički 2012
05.11.2016 Majdanpek 8 : 1 Krstarica
05.11.2016 14:00 Partizan 3 : 0 Radnički (P)
05.11.2016 10:00 Brodarac 2 : 1 Vojvodina
05.11.2016 12:00 Budućnost (K) 2 : 1 Novi Pazar
05.11.2016 11:00 Železničar 0 : 2 Savacijum
05.11.2016 13:30 Mladi borac 3 : 3 VGSK
05.11.2016 13:30 Homoljac 4 : 1 Šapine
05.11.2016 13:30 Sloga 33 2 : 1 Mihajlovac
05.11.2016 13:30 Morava 0 : 0 Karadjordje
05.11.2016 13:30 Smederevo 1924 2 : 3 Radnički 1926
05.11.2016 11:00 Zemun 2 : 0 IM Rakovica
05.11.2016 15:30 IM Rakovica 0 : 4 Radnički (NB)
05.11.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 0 BASK
05.11.2016 10:00 Omladinac 3 : 0 Begej
05.11.2016 10:00 OFK Hajduk 1 : 1 Radnički (SM)
05.11.2016 11:00 Indeks 2 : 0 Veternik
05.11.2016 11:00 Krila Krajine 1 : 1 Bačka 1901
05.11.2016 10:00 Njerš Ištvan 1 : 2 ČSK Pivara
05.11.2016 11:00 Bačka 2 : 0 Hajduk junior
05.11.2016 14:00 Stari Tamiš 5 : 2 Budućnost
05.11.2016 11:00 Borac (Sa) 1 : 3 Polet
05.11.2016 11:00 Strela 3 : 5 Borac (St)
05.11.2016 11:00 Omladinac 1927 0 : 4 Jugoslavija
05.11.2016 11:00 Dolina 5 : 3 Glogonj
05.11.2016 12:00 Trudbenik 0 : 4 PKB
05.11.2016 10:00 Vrčin 6 : 2 Budućnost
05.11.2016 11:00 Lokomotiva MK 4 : 0 Radnički MK
05.11.2016 09:00 Rad MK 1 : 0 Voždovac MK
05.11.2016 12:00 Partizan 9 : 1 Real Niš
05.11.2016 13:00 Čukarički 3 : 3 Crvena zvezda
05.11.2016 11:00 Jagodina 2 : 1 Kiker
05.11.2016 12:30 Brodarac 0 : 2 Vojvodina
05.11.2016 11:00 Bane 2 : 0 Mokra Gora
05.11.2016 Apolon 4 2 : 1 Apolon
05.11.2016 10:00 Loznica 4 : 0 Donjošorac Sunrise
05.11.2016 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Senjak
05.11.2016 12:00 Savacium 6 : 1 Drina
05.11.2016 13:30 Petar Dobrnjac 1 : 1 Smederevo 1924
05.11.2016 13:30 Šumadija 7 : 0 Šapine
05.11.2016 13:30 Radnički 1926 2 : 4 Mihajlovac 1934
05.11.2016 13:30 GFK Jasenice 1911 5 : 2 Karadjordje
05.11.2016 10:00 Studentski grad MK 0 : 1 BSK Borča MK
05.11.2016 13:00 Voždovac MK 3 : 1 011 MK
05.11.2016 12:00 Kikinda 1909 1 : 6 Vršac
05.11.2016 11:45 Železničar 3 : 1 Radnički (K)
05.11.2016 12:30 Borac 2 : 0 Indeks
05.11.2016 12:00 Inđija 2 : 2 Vojvodina
05.11.2016 12:00 Petar Puača 3 : 1 Radnički (SM)
05.11.2016 12:00 TSC 4 : 1 ŽAK junior
05.11.2016 09:30 Spartak 11 : 1 Bačka (BP)
05.11.2016 14:00 Šumadija 3 : 1 Crvena zvezda
05.11.2016 14:00 Polet 1 : 7 Bresje Superior
05.11.2016 14:00 Pobeda 2 : 0 Budućnost
05.11.2016 11:00 Podunavac 5 : 0 7.juli
05.11.2016 13:30 Jedinstvo 5 : 2 Mladost
05.11.2016 13:30 PSK Putinci 2 : 0 1. Maj
05.11.2016 13:30 Napredak 4 : 0 Hrtkovci
05.11.2016 13:30 Borac 4 : 5 Donji Petrovci
05.11.2016 12:00 Mladost (V) 7 : 1 Borac
05.11.2016 Radnički 3 : 0 Mladost (O)
05.11.2016 13:00 Rvati 0 : 3 Zadrugar
05.11.2016 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Polet
05.11.2016 13:00 Posavina 2 : 3 Prva Iskra
05.11.2016 10:00 Graficar 1 : 2 Beograd 1929
05.11.2016 10:00 Hajduk 2 : 2 Dorcol
05.11.2016 11:00 Kosmet 2 : 1 Kiker
05.11.2016 13:00 Radnički 1923 3 : 0 AS
05.11.2016 Jošanica 1 : 3 Pazar Juniors
05.11.2016 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Sport Klub 99
05.11.2016 11:00 Novi Pazar 3 : 1 Bane
05.11.2016 11:00 OFK Osečina 0 : 1 Mačva 2005
05.11.2016 12:00 Loznica 2 : 4 Donjošorac Sunrise
05.11.2016 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Ribnica
05.11.2016 10:00 Savacijum 7 : 0 Drina
05.11.2016 13:30 Sloga 33 7 : 0 Kolonija 11421
05.11.2016 13:30 AF Duljaj 2 : 2 Plana
05.11.2016 13:30 AF Djokić 0 : 4 Zvižd
05.11.2016 13:30 Morava 2 : 2 GFK Jasenica 1911
05.11.2016 13:30 Petlić 2006 0 : 2 Smederevo 1924
05.11.2016 13:30 Presing 4 : 0 Šumadija
05.11.2016 13:30 Pinkum 1 : 5 Cepelin 026
05.11.2016 10:00 Srem 1 : 0 Indeks
05.11.2016 10:00 Inđija 1 : 5 Vojvodina
05.11.2016 10:00 Petar Puača 0 : 1 Radnički (SM)
05.11.2016 10:00 Kikinda 1909 3 : 2 Vršac
05.11.2016 09:45 Železničar 9 : 1 Radnički (K)
05.11.2016 10:00 TSC 13 : 0 Bačka 1901
05.11.2016 10:00 Proleter 0 : 12 Spartak
05.11.2016 11:00 Kolonija 13 : 1 Omladinac
05.11.2016 11:00 Vojvodina (S) 13 : 1 Borac
05.11.2016 09:00 Belo Polje 2 : 1 Posavina
05.11.2016 10:00 Buducnost 0 : 5 Obrenovac 1905
05.11.2016 09:00 BASK 1 : 1 Lokomotiva
05.11.2016 10:00 Kolubara 2 : 1 Dominus
05.11.2016 09:00 BSK 1925 4 : 0 Sindjelic
05.11.2016 14:30 Seceranac Ada 1 : 2 Sopot
05.11.2016 16:00 Brodarac MK 5 : 1 Studenski grad MK
05.11.2016 10:00 BSK Borča MK 1 : 1 Altina MK
05.11.2016 14:00 OFK Beograd MK 0 : 3 Crvena zvezda MK
05.11.2016 10:00 Voždovac MK 0 : 1 Teleoptik MK
05.11.2016 14:30 Selo Mladenovac MK 3 : 0 Dunavac MK
05.11.2016 12:30 Ole MK 3 : 1 Boleč MK
05.11.2016 13:00 Vrčin MK 3 : 0 Sinđelić MK
05.11.2016 12:00 Sinđelić MK 5 : 2 Tempo MK
05.11.2016 15:00 ŽFK Crvena zvezda MK 2 : 1 Borac MK
05.11.2016 16:00 Bežanija MK 0 : 1 Zemun MK
05.11.2016 16:30 Forza MK 0 : 1 Radnički MK
05.11.2016 09:00 Dušanovac MK 2 : 1 Olimpik MK
05.11.2016 20:30 Mungosi MK 9 : 1 Fer Plej 06 MK
05.11.2016 Jagodina 6 : 0 Rosulja 2014
05.11.2016 10:00 BSK 1925 2 : 1 Brodarac 1947
05.11.2016 10:00 BSK Borča 0 : 2 OFK Beograd
05.11.2016 10:00 Loznica I 0 : 1 Pčelinjo
05.11.2016 10:00 Podrinje 2 : 2 Loznica II
05.11.2016 10:00 Jadar 07 5 : 0 Sloga
05.11.2016 15:00 TSC 4 : 0 Vinogradar
05.11.2016 10:00 Bajša 1 : 3 Arena SU
05.11.2016 10:00 Subotica 1 : 0 Spartak
05.11.2016 10:00 Pobeda 1 : 3 Zadrugar
05.11.2016 10:00 Posavina 2 : 6 Omladinac
05.11.2016 10:00 Rađevac 6 : 0 Mačva 2005
05.11.2016 10:00 Donjošorac 6 : 0 POFK Letnjikovac
05.11.2016 10:00 Tamnava 2016 : Radnički (K)
05.11.2016 10:00 POFK Čivija 0 : 10 Mačva
05.11.2016 12:00 Zvezdara 1 : 6 Postar
05.11.2016 10:00 Lepusnica 0 : 6 IMT B
05.11.2016 17:30 Rakovica 0 : 6 Lokomotiva
05.11.2016 15:00 Trijumf 6 : 2 Rusanj
05.11.2016 10:00 Radnicki NB 6 : 0 Lokomotiva V
05.11.2016 08:30 Zemun B 4 : 0 Torlak
05.11.2016 13:00 Kovilovo 2 : 4 Rekreativo

Košarka

05.11.2016 19:00 Budućnost VOLI 95 : 79 Cibona
05.11.2016 21:00 Mega Leks 95 : 96 Krka
05.11.2016 16:00 Dynamic BG 66 : 62 Mladost Admiral
05.11.2016 19:30 Konstantin 61 : 63 Dunav
05.11.2016 19:00 Borac 89 : 91 Tamiš
05.11.2016 19:00 Napredak Rubin 85 : 76 Beovuk 72
05.11.2016 19:30 Sloga 105 : 84 Smederevo 1953
05.11.2016 20:00 Futog Tupanjac MD 81 : 78 Kolubara LA 2003
05.11.2016 20:00 Vojvodina 101 : 91 Mladost
05.11.2016 19:00 Napredak Bosphorus 101 : 84 Jagodina
05.11.2016 17:00 Sloboda 101 : 78 Rtanj
05.11.2016 19:30 Pirot 77 : 80 Zlatibor
05.11.2016 20:00 Proleter Naftagas 95 : 92 Srem
05.11.2016 20:30 Radnički 1950 80 : 78 Plana
05.11.2016 20:00 Dunav 2014 92 : 76 Stara Pazova
05.11.2016 17:00 Nova Pazova 83 : 73 Jedinstvo
05.11.2016 20:00 Crvenka 87 : 91 Radnički
05.11.2016 20:00 Prva Petoletka 73 : 60 Šabac
05.11.2016 19:00 Zlatar 100 : 62 Polet
05.11.2016 16:30 Niš 67 : 88 Sokobanja
05.11.2016 15:30 Jastrebac 73 : 91 OKK Junior
05.11.2016 21:10 Vitez 76 : 74 Slodes
05.11.2016 19:30 LA Basket 80 : 71 Torlak
05.11.2016 17:30 BKK Radnički 67 : 53 Ras
05.11.2016 14:30 Zemun 94 : 80 Borča
05.11.2016 19:00 Odžaci 71 : 56 Sivac
05.11.2016 20:00 Karađorđevo 55 : 71 Petrovgrad
05.11.2016 14:30 Mladost Veternik 95 : 71 Bagljaš
05.11.2016 16:00 Budućnost 83 : 58 Kadet
05.11.2016 20:00 Jadran 83 : 63 Šimanovci
05.11.2016 17:00 BNS 76 : 68 Lokomotiva 2016
05.11.2016 19:00 Omladinac 112 : 38 Pink
05.11.2016 20:00 Radnički VA 110 : 58 Vladimirci
05.11.2016 21:00 Užice 69 : 79 Morava
05.11.2016 12:30 Napredak Junior 63 : 80 Svilajnac
05.11.2016 14:30 Torlak 2 60 : 80 Vizura Shark
05.11.2016 18:00 Mladost Vesna 94 : 50 Pusta Reka
05.11.2016 19:00 Bor RTB 100 : 58 Đerdap
05.11.2016 17:00 Kraljevo 20 : 0 Vojvodina
05.11.2016 15:00 Radivoj Korać 77 : 63 Vrbas Medela
05.11.2016 15:00 Šabac 87 : 65 Šumadija
05.11.2016 16:30 Spartak 62 : 56 Student
05.11.2016 15:00 Zvečan 74 : 56 Mileševac
05.11.2016 19:00 Play Off 42 : 58 Prijepolje
05.11.2016 14:00 ČA basket 40 : 86 Ljubovija
05.11.2016 15:00 Zvečan 20 : 0 Užice
05.11.2016 16:15 Duga 92 : 41 Mileševac
05.11.2016 18:00 Topličanin 2012 57 : 74 Gimnazijalac
05.11.2016 17:00 Bor 114 : 23 Bagdala
05.11.2016 18:30 Palanka 2012 60 : 52 Student 2
05.11.2016 MIX 88 : 92 Železničar
05.11.2016 Mladost 014 20 : 0 Kolubara LA 2013
05.11.2016 M-015 67 : 47 Železničar
05.11.2016 Inter koš 20 : 0 Mladost
05.11.2016 LA Basket 20 : 0 Koceljeva
05.11.2016 OKK Šabac 20 : 0 Mionica
05.11.2016 Student 014 20 : 0 Železničar
05.11.2016 MIX 1 20 : 0 MIX 2
05.11.2016 LA Basket 20 : 0 MIX 2
05.11.2016 Rađevac 19 : 35 Mionica
05.11.2016 Student 014 4 : 32 Železničar
05.11.2016 MIX 1 20 : 0 Inter koš
05.11.2016 Mladost 014 20 : 0 Osečina
05.11.2016 Rađevac 10 : 64 Mionica
05.11.2016 Student 20 : 0 MIX

Odbojka

05.11.2016 18:00 Partizan 1 : 3 Ribnica
05.11.2016 17:00 Niš IGM Mladost 3 : 1 Spartak (LJ)
05.11.2016 20:00 Smederevo Carina 2 : 3 Mladi radnik
05.11.2016 20:00 Spartak (S) 3 : 0 FAP Livnica
05.11.2016 20:00 Borac 3 : 1 Jagodina
05.11.2016 20:30 Železničar 3 : 0 VGSK
05.11.2016 18:00 Metalac Takovo 1 : 3 Timok
05.11.2016 16:00 Napredak 037 3 : 2 Srem Iton
05.11.2016 17:00 Dubočica 1 : 3 Bečej
05.11.2016 19:00 Bavanište 3 : 0 Užice
05.11.2016 15:20 Jedinstvo 3 : 0 Karađorđe
05.11.2016 19:00 Stig 0 : 3 Loznica
05.11.2016 18:30 Arilje 3 : 0 Lotus
05.11.2016 19:00 Gračac 3 : 0 Putevi
05.11.2016 20:00 Mladost-Expans 0 : 3 Kulpin
05.11.2016 18:00 Sombor 3 : 1 Botafogo
05.11.2016 20:00 Vranje 3 : 0 Mladost
05.11.2016 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 MOK Topličanin 97
05.11.2016 Tehničar 1 : 3 Partizan 2012
05.11.2016 Rudar 3 : 0 Goč
05.11.2016 Partizan 3 : 1 Sloven
05.11.2016 Merkur 3 : 0 Mladost
05.11.2016 Vest 0 : 3 Maglić 1953
05.11.2016 Vrbas 3 : 0 Vojvodina 3
05.11.2016 Stražilovo 2 : 3 Inđija
05.11.2016 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Novi Sad 2
05.11.2016 17:00 Dinamo 3 : 0 MD Zrenjanin
05.11.2016 19:00 Železničar 3 : 2 Jedinstvo (SP)
05.11.2016 19:00 TENT 3 : 0 Crvena zvezda
05.11.2016 20:00 Gimnazijalac 3 : 1 Smederevo
05.11.2016 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Takovo Zvezda Helios
05.11.2016 19:30 Leskovac 98 1 : 3 Roda
05.11.2016 18:00 Sterija 3 : 0 Borac (Č)
05.11.2016 18:00 Ub 3 : 0 Tutin
05.11.2016 20:00 Student 0 : 3 Ivanjica
05.11.2016 17:00 Zaslon 3 : 1 Srbijanka 014
05.11.2016 17:00 Lazarevac 3 : 1 Ribnica
05.11.2016 17:00 Šumadija 3 : 0 Lucky Star
05.11.2016 19:00 Mladi Radnik 3 : 0 Smeč 5
05.11.2016 17:00 Leposavić 3 : 2 Trstenik
05.11.2016 17:00 Pirot 3 : 0 Leskovac-98
05.11.2016 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Desetka
05.11.2016 17:00 Paraćin 3 : 0 Radan
05.11.2016 16:00 Partizan 3 : 1 Elan Volej
05.11.2016 17:30 Vršac 0 : 3 Ruma
05.11.2016 16:00 Futog vest 1 : 3 Apatin
05.11.2016 Mladost 2000 3 : 0 Župa
05.11.2016 Ušće 1 : 3 Sportisimo
05.11.2016 Gimnazijalac 2 0 : 3 Napredak 037
05.11.2016 Kraljevo 3 : 0 Kopaonik
05.11.2016 Mokra Gora 2 0 : 3 Kosovska Mitrovica
05.11.2016 Koteks 0 : 3 Volej stars junior
05.11.2016 Bane 1 : 3 Novi Pazar
05.11.2016 Zvečan 3 : 0 Raška
05.11.2016 Štrand Volej 3 : 0 Beočin Metal
05.11.2016 Dunav Volej 3 : 1 Libero
05.11.2016 Slavija 0 : 3 NS Tim
05.11.2016 Star 0 : 3 Lavice 07
05.11.2016 Grbić 3 : 0 NS Volej tim
05.11.2016 Hercegovina 3 : 2 Inđija
05.11.2016 Žitište 3 : 0 Mladost 2
05.11.2016 Banat 3 : 0 Proleter
05.11.2016 Kikinda 3 : 1 Bečej
05.11.2016 Soko 0 : 3 Prvi Tempo
05.11.2016 Blok aut 3 : 1 Maks
05.11.2016 Gox-IN 3 : 0 Trijumf 2013
05.11.2016 CVS 1 : 3 Sutjeska
05.11.2016 Hajduk 0 : 3 Merkur
05.11.2016 16:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Knjaževac
05.11.2016 18:00 Viner 3 : 1 Ozren
05.11.2016 15:00 ŽOK 030 0 : 3 Đerdap
05.11.2016 Mitrovica 2 0 : 3 Radinci Volej
05.11.2016 Prvi Tempo 3 : 0 Sirmium
05.11.2016 Mitrovica 0 : 3 Sloga

Rukomet

05.11.2016 19:00 Mokra Gora 25 : 23 Inđija
05.11.2016 18:00 Proleter 23 : 20 Novi Pazar
05.11.2016 19:00 Jedinstvo 34 : 25 Banatski Karlovac
05.11.2016 18:00 Vrbas 29 : 25 Hercegovina
05.11.2016 18:00 Crvenka 24 : 14 Mladost
05.11.2016 17:30 Novi Beograd 29 : 24 Sloga
05.11.2016 18:00 PKB 24 : 27 Rekreativo
05.11.2016 19:00 BSK Heba 26 : 29 Vlasotince
05.11.2016 19:00 Planinka 27 : 20 Hajduk Veljko
05.11.2016 18:00 Žitorađa 33 : 30 ORK Bor
05.11.2016 18:00 Prva Petoletka 26 : 26 Radnički 2
05.11.2016 20:00 Župa 54 39 : 24 Goč Merkur
05.11.2016 19:00 Lokomotiva 29 : 28 Mladost
05.11.2016 14:30 Vladimirovac 43 : 31 Dalmatinac
05.11.2016 20:30 Metaloplastika 2 30 : 31 BASK Soko
05.11.2016 17:00 Smederevo 30 : 15 Gučevo
05.11.2016 15:30 Prva Iskra Barič 33 : 29 Dorćol
05.11.2016 20:15 Ub 29 : 33 Palanka
05.11.2016 16:00 Rudar 26 : 28 Paraćin
05.11.2016 17:00 Knjaževac 13 : 35 Rtanj
05.11.2016 17:00 Mladost 1949 26 : 18 Bor 2
05.11.2016 15:00 Rembas 40 : 20 Majdanpek
05.11.2016 19:00 Pobednik 36 : 23 Užice
05.11.2016 12:00 Vojput 2 33 : 29 Somborelektro
05.11.2016 16:00 Kljajićevo 11 : 17 Grafičar
05.11.2016 19:00 Obilić 30 : 23 Jedinstvo
05.11.2016 19:00 Vojka 29 : 31 Nova Pazova
05.11.2016 18:30 Medicinar 35 : 25 Bor RTB
05.11.2016 18:00 Radnički KG 24 : 17 Kikinda
05.11.2016 19:00 Bekament Bukovička Banja 29 : 30 Jagodina
05.11.2016 19:00 Sloga 31 : 25 Železničar
05.11.2016 17:00 Župa 18 : 25 Vrbas
05.11.2016 18:00 Loznica grad 32 : 31 ORK Beograd
05.11.2016 16:00 Kučevo 35 : 35 Radnički
05.11.2016 14:30 Naisa 2 31 : 27 Jastrebac
05.11.2016 19:00 Mladost 18 : 19 Knjaževac
05.11.2016 16:30 Ravangrad 17 : 21 Spartak
05.11.2016 18:00 Apatin 28 : 34 Dolovo
05.11.2016 16:00 Jedinstvo 29 : 21 Klenak 09
05.11.2016 17:00 Vranje 27 : 17 Hajduk Veljko
05.11.2016 17:00 Obilić 21 : 18 Naftagas

Vaterpolo

05.11.2016 19:00 Vojvodina 11 : 11 Mornar BS
05.11.2016 19:00 Jug CO 11 : 5 HAVK Mladost
05.11.2016 18:00 Primorje EB 7 : 7 Jadran Carine
05.11.2016 Zadar 1952 13 : 17 VA Cattaro
05.11.2016 Šabac 6 : 5 Medveščak
05.11.2016 OVK POŠK 10 : 9 Primorac
05.11.2016 BVK Crvena zvezda 15 : 6 Solaris
05.11.2016 Vojvodina 22 : 5 Taš 2000
05.11.2016 Senta 10 : 4 Novi Beograd 011

Futsal

05.11.2016 20:00 Leteći Holandjanin 5 : 5 Smederevo
05.11.2016 19:00 Bečej 2003 7 : 2 Kraljevićevo
05.11.2016 20:00 Ivanjica 5 : 1 Kragujevac 2011
05.11.2016 18:30 Mašinac 4 : 6 RB
05.11.2016 17:00 Srpska BGD 1 : 1 Ekonomist
05.11.2016 20:00 Dolap 4 : 6 As

Hokej

05.11.2016 14:30 Mladost 4 : 1 Playboy Slavija