XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 601 utakmica za dan
Nedelja, 4 Jun 2017

Fudbal

04.06.2017 17:30 Smederevo 1924 1 : 1 Železničar
04.06.2017 17:30 Šapine 0 : 0 Mokra Gora
04.06.2017 17:30 Radnički 1923 1 : 0 FAP
04.06.2017 17:30 Mihajlovac 1934 0 : 3 Sloga (P)
04.06.2017 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Šumadija 1903
04.06.2017 17:30 Budućnost Krušik 2014 5 : 2 Jošanica
04.06.2017 17:30 Zlatibor (Č) 1 : 2 Karađorđe (T)
04.06.2017 17:30 Loznica 1 : 1 Jedinstvo Putevi
04.06.2017 17:30 Moravac Orion 0 : 1 Sloga (D)
04.06.2017 17:30 Vlasina 0 : 1 Timok
04.06.2017 17:30 Pukovac 3 : 5 Trstenik PPT
04.06.2017 17:30 Tabane 1970 1 : 1 Car Konstantin
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (P) 2 : 0 OFK Sinđelić
04.06.2017 17:30 Temnić 1924 2 : 2 Ozren
04.06.2017 17:30 Dunav 3 : 0 Jedinstvo (B)
04.06.2017 17:00 BSK Batajnica 5 : 3 Crvena Zvezda
04.06.2017 17:00 Rakovica 4 : 4 Prva Iskra
04.06.2017 17:00 Brodarac 1947 0 : 3 Dorćol
04.06.2017 17:00 GSP Polet 0 : 4 Radnički (NB)
04.06.2017 17:00 BASK 1 : 2 Stepojevac Vaga
04.06.2017 17:00 Teleoptik 3 : 2 Radnički (O)
04.06.2017 17:00 Žarkovo 3 : 1 IMT
04.06.2017 17:00 Sopot 1 : 2 Grafičar
04.06.2017 10:00 Kabel 3 : 0 Index
04.06.2017 17:00 Sremac Vojka 3 : 6 Hajduk 1925 Podunavac
04.06.2017 17:00 Hajduk (Č) 4 : 1 Mladost (BJ)
04.06.2017 17:00 LSK Laćarak 1 : 1 Borac
04.06.2017 17:00 Kupinovo 0 : 1 Jedinstvo (SP)
04.06.2017 17:30 Orlovac 2 : 3 Sušica
04.06.2017 17:30 Dragačevo 1 : 5 Takovo
04.06.2017 17:30 Tutin 2 : 0 Bane
04.06.2017 17:30 Miokovci 2 : 1 Sloboda (Č)
04.06.2017 17:30 Slavija 1 : 4 Sloga
04.06.2017 17:30 Trepča 0 : 2 Arsenal
04.06.2017 17:30 Radnički (K) 2 : 1 Ovčar
04.06.2017 17:30 Radnički 1926 2 : 0 Šumadija (T)
04.06.2017 17:30 Gruža 0 : 1 Šumadija (A)
04.06.2017 17:30 Zvižd 3 : 2 Napredak
04.06.2017 17:30 Mladi radnik 1940 2 : 0 Homoljac
04.06.2017 17:30 Borac 1932 2 : 0 Petar Dobrnjac
04.06.2017 17:30 Borac (Ž) 4 : 3 Morava
04.06.2017 17:30 Proleter 2 : 1 RSK
04.06.2017 17:30 Radjevac 1 : 0 Zadrugar
04.06.2017 17:30 Ribnica 1 : 3 Provo
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (Ub) 4 : 0 Jedinstvo 1945
04.06.2017 17:30 Radnički Gorenje 4 : 1 Radnički Stobex
04.06.2017 17:30 Sevojno 2 : 0 Polimlje
04.06.2017 17:30 Sloga 1940 (BB) 4 : 0 OFK Osečina
04.06.2017 17:30 OFK Divci 3 : 2 Sloga (S)
04.06.2017 17:30 Spartak 1924 2 : 1 Drina
04.06.2017 17:30 Malošište 5 : 2 Moravica
04.06.2017 17:30 Svrljig 2 : 4 Hajduk Veljko
04.06.2017 17:30 Napredak 4 : 1 Brodoremont
04.06.2017 17:30 Šarbanovac 2 : 0 OFK Bor
04.06.2017 17:30 BSK 2 : 1 Timočanin
04.06.2017 17:30 Đerdap 0 : 1 Bukovik
04.06.2017 17:30 Majdanpek 3 : 1 Zaplanjac
04.06.2017 17:30 SFS Borac 3 : 0 Župa
04.06.2017 17:30 OFK Topličanin 2 : 3 Bošnjane
04.06.2017 17:30 OFK Lugomir 4 : 1 Rembas
04.06.2017 17:30 Morava 1918 3 : 3 Jedinstvo
04.06.2017 17:30 OFK Kosanica 5 : 0 Juhor
04.06.2017 17:30 Poljoprivrednik 4 : 1 Sloga
04.06.2017 17:30 Trajal 5 : 0 Žitorađa
04.06.2017 17:30 Morava (VH) 4 : 3 Vranjska Banja
04.06.2017 17:30 Balkanski 5 : 2 Pusta reka
04.06.2017 17:30 Mladost (M) 0 : 3 Jedinstvo (GM)
04.06.2017 17:30 Pčinja 4 : 1 GFK Dubočica
04.06.2017 17:30 OFK Brzi Brod 1 : 2 Budućnost (O)
04.06.2017 17:30 Sloga (L) 1 : 1 Nebeski andjeli
04.06.2017 17:30 Budućnost (P) 3 : 2 Jedinstvo (P)
04.06.2017 17:30 Lužnica 1 : 2 Ropotovo
04.06.2017 17:30 Čantavir 0 : 2 Radnički 1905
04.06.2017 17:30 Eđšeg 2 : 0 Vinogradar
04.06.2017 17:30 Krivaja 0 : 2 Obilić
04.06.2017 17:30 Njegoš 1 : 0 Sutjeska
04.06.2017 17:30 Preporod 11 : 2 Jadran (S)
04.06.2017 17:30 Proleter (RS) 1 : 0 Napredak
04.06.2017 17:30 Senta 3 : 0 Bajša
04.06.2017 17:00 Hajduk Junior 4 : 1 Rusin
04.06.2017 17:00 Mladost (BP) 3 : 0 Krila Krajine
04.06.2017 17:00 Lipar 4 : 1 Slavija
04.06.2017 17:00 Mladost (K) 3 : 0 ŽAK
04.06.2017 17:00 OFK Šikara 2 : 0 BSK
04.06.2017 17:00 Polet (S) 1 : 1 Borac (BG)
04.06.2017 17:00 Terekveš 0 : 1 Budućnost
04.06.2017 17:00 Stari Grad 4 : 0 Hercegovac
04.06.2017 17:30 Vojvodina (S) 5 : 4 Partizan (G)
04.06.2017 17:30 Vojvodina (C) 3 : 1 Jedinstvo Stević
04.06.2017 17:30 Budućnost (A) 1 : 2 Crvena zvezda
04.06.2017 17:30 Jugoslavija 1 : 1 BAK
04.06.2017 17:30 Partizan (U) 3 : 2 Mladost (O)
04.06.2017 17:30 Borac (St) 3 : 2 Jedinstvo (V)
04.06.2017 17:30 Strela 5 : 1 Polet
04.06.2017 17:30 Sloga (BNS) 5 : 0 Vulturul
04.06.2017 17:00 Banat 1 : 1 OFK Kikinda
04.06.2017 17:00 Omladinac 2 : 2 Proleter 2006
04.06.2017 17:00 Borac 4 : 3 Naftagas (B)
04.06.2017 17:00 C. Zvezda (VS) 0 : 0 Jedinstvo
04.06.2017 17:00 Budućnost 1 : 1 Partizan
04.06.2017 17:00 Borac 3 : 1 Sloboda
04.06.2017 17:00 Donji Petrovci 4 : 5 Jadran
04.06.2017 17:00 Hajduk 5 : 1 Ljukovo
04.06.2017 17:00 FK Graničar 1924 2 : 3 Mitros
04.06.2017 17:00 Napredak 1 : 1 Podrinje
04.06.2017 11:00 Real 2 : 0 Radnik
04.06.2017 17:30 Polet 3 : 1 Borac
04.06.2017 17:30 OFK Ras 0 : 0 Mataruge
04.06.2017 17:30 Novi Pazar 1928 2 : 1 Goč
04.06.2017 17:30 Granit 1 : 2 Ribnica
04.06.2017 17:30 Ibar 4 : 0 Magnohrom
04.06.2017 17:00 Kolonija 1 : 1 Sloga D
04.06.2017 17:00 Mladost 1 : 2 Budućnost
04.06.2017 17:00 Borac 5 : 3 Šumadinac
04.06.2017 17:00 Srbija 0 : 2 Ćava
04.06.2017 17:00 Kutlovo 0 : 2 Šumadija 1934
04.06.2017 17:30 Ozrem PMH 5 : 5 Polet (T)
04.06.2017 17:30 Backovac Junajted 1 : 2 Prijevor
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Mladost (P)
04.06.2017 17:30 Zadrugar 4 : 3 Spartak
04.06.2017 17:30 Napredak 6 : 5 Donja Vrbava
04.06.2017 17:30 Lunjevica 2 : 1 Omladinac (Z)
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (K) 1 : 1 Brezak
04.06.2017 17:30 Mladi borac 4 : 0 Budućnost
04.06.2017 17:30 SASK 1 : 1 Udarnik
04.06.2017 17:30 Šumadija 5 : 4 Polet
04.06.2017 17:30 Omladinac 0 : 3 7. Juli
04.06.2017 17:30 Sloga 6 : 3 Pobeda
04.06.2017 17:30 Sloboda 5 : 0 Bresje Superior
04.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 0 Vitlina-Bokanja
04.06.2017 17:30 Proleter 1976 2 : 3 Borac
04.06.2017 17:30 Banja 1957 3 : 5 Prvi srpski ustanak
04.06.2017 17:30 OFK Šatornja 2 : 1 ŽSK
04.06.2017 17:30 Trnava 4 : 2 BSK
04.06.2017 17:30 Junkovac 5 : 2 Lokomotiva
04.06.2017 17:30 Rudar (Kr) 2 : 4 Borac (K)
04.06.2017 17:30 Radnik (S) 3 : 3 Sloga (B)
04.06.2017 17:30 Budućnost (V) 1 : 0 Krilaš
04.06.2017 17:30 Napredak 1936 0 : 3 Sloga 33
04.06.2017 17:30 Mlava (ML) 2 : 1 Polet (SD)
04.06.2017 18:00 Borac (L) 3 : 0 Mačva 2005
04.06.2017 18:00 Hajduk Stanko 4 : 3 Mladi Borac
04.06.2017 18:00 Antimon 0 : 3 Jedinstvo
04.06.2017 18:00 Jevremovac 1 : 0 Mladost (PP)
04.06.2017 18:00 Radnički Šabački 1 : 0 Mladost (P)
04.06.2017 17:00 ZSK 2 : 6 Radnik
04.06.2017 17:00 Tvrdojevac 4 : 6 OFK Jabučje
04.06.2017 17:00 Sovljak 4 : 2 Iskra
04.06.2017 17:00 Trlić 3 : 0 Pepeljevac
04.06.2017 17:00 Tešnjar 3 : 0 Banjani
04.06.2017 17:00 Kačer 1 : 1 Brezovica
04.06.2017 17:00 Tulari 3 : 1 Mladost
04.06.2017 17:00 Crnokosa 2 : 1 Jasen
04.06.2017 17:00 Budućnost 8 : 1 Ježevica
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (K) 2 : 1 Ariljska rampa
04.06.2017 17:00 Lazarica 6 : 2 Prvi partizan
04.06.2017 17:00 Železničar 1 : 5 Višesava
04.06.2017 17:30 Blizna 0 : 0 Radnički
04.06.2017 17:00 Deli Jovan 1 : 1 Branik
04.06.2017 16:30 Nemetali 3 : 7 Zlot
04.06.2017 11:00 Ključ 3 : 0 Brestovac
04.06.2017 17:30 Slatina 6 : 0 Rudna Glava
04.06.2017 17:30 BSK 3 : 2 Krivelj
04.06.2017 17:30 Zemljoradnik 1 : 2 Morava (Ž)
04.06.2017 17:30 Rasovača 1 : 3 Rudar Alpos
04.06.2017 17:30 Orljane 1 : 2 Moravac (ZT)
04.06.2017 17:30 Radnički 1947 7 : 5 Palilula
04.06.2017 17:30 Naša krila 6 : 1 Crvena Zvezda
04.06.2017 17:30 Naisus 1977 1 : 0 Mladost 1976
04.06.2017 17:30 Mladost (Ba) 2 : 3 Doljevac 1971
04.06.2017 Trebič 3 : 0 Rudar (G)
04.06.2017 Kablovi 3 : 1 Rgotina
04.06.2017 Malinik 3 : 0 Vratarnica
04.06.2017 Sloga 1 : 4 Osnić
04.06.2017 Radnički (L) 3 : 0 ŠSK
04.06.2017 OFK Knjaz 4 : 0 Bučje Topla
04.06.2017 Graničar 0 : 2 OFK Grlište
04.06.2017 18:00 Hajduk 3 : 2 OFK Tekstilac
04.06.2017 18:00 Mladost (J) 0 : 4 Dragocvet
04.06.2017 18:00 Kušiljevo 2 : 5 Napredak (D)
04.06.2017 18:00 Bratstvo 3 : 1 Partizan
04.06.2017 18:00 Juhor 3 : 3 Napredak (Z)
04.06.2017 18:00 Budućnost 2 : 1 OFK Batinac
04.06.2017 18:00 Morava 3 : 5 Resavac
04.06.2017 17:30 13. April 4 : 1 Naupare
04.06.2017 17:30 Vinogradar 2 : 2 Sloga
04.06.2017 17:30 Jastrebac 6 : 0 Čitluk
04.06.2017 17:30 Kupci 4 : 1 Mačkovac
04.06.2017 17:30 Blagotin 2 : 2 FUD
04.06.2017 17:30 Šanac 3 : 0 Parunovac
04.06.2017 17:30 Mladi radnik 0 : 3 Ribnik
04.06.2017 Pobeda 0 : 3 Polet
04.06.2017 Partizanski put 0 : 3 Mladost 1982
04.06.2017 17:30 Vrtište 5 : 0 Sloga 1948
04.06.2017 17:30 Proleter (M) 5 : 4 Vulkan
04.06.2017 17:30 Proleter (DV) 2 : 3 Palilulac
04.06.2017 17:30 Budućnost 1 : 5 OFK Niš
04.06.2017 17:30 Morava 5 : 0 Aluminijum
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (GS) 0 : 3 Plantaža
04.06.2017 17:00 Mladi Borac 4 : 3 Vučje
04.06.2017 17:00 Brza 2 : 1 Polet
04.06.2017 17:00 Kumarevo 65 2 : 0 Železničar
04.06.2017 17:00 Omladinac (DS) 0 : 7 Jablanica
04.06.2017 17:00 Bobište 5 : 0 Radnički (P)
04.06.2017 17:00 Čekmin 5 : 0 Umac
04.06.2017 17:00 Sloga 2 : 4 Zloćudovo
04.06.2017 Trešnjevka 3 : 0 Levosoje
04.06.2017 11:00 Crnotince 0 : 3 Mladost (B)
04.06.2017 Čelik 2 : 4 Južna pruga
04.06.2017 17:30 Mladost (S) 2 : 5 OFK Alakince
04.06.2017 Ternoci 3 : 0 Lugina
04.06.2017 17:00 Šumadinac 1 : 2 Brodarac
04.06.2017 17:00 Mladost (B) 4 : 2 Barajevo
04.06.2017 17:00 Šumadija 7 : 6 Urovci
04.06.2017 17:00 Rušanj 2 : 1 Napredak
04.06.2017 17:00 Mladost (C) 10 : 0 Zabrežje
04.06.2017 17:00 Polet 1 : 4 TEK Sloga
04.06.2017 17:00 Strelac 1 : 1 BSK
04.06.2017 17:00 Radnički 2 : 4 Burovo
04.06.2017 17:00 Selo Mladenovac 1 : 4 Dunavac
04.06.2017 17:00 Leštane 7 : 0 Kosmaj
04.06.2017 17:00 Pudarci 3 : 0 Hajduk
04.06.2017 17:00 Mladenovac 0 : 3 Boleč
04.06.2017 17:00 Ropočevo 2 : 2 Velika Krsna
04.06.2017 17:00 Vinča 3 : 0 Mladost
04.06.2017 11:00 Mladi Radnik 0 : 2 Gredetin
04.06.2017 17:30 Ratar 1 : 4 Polet (V)
04.06.2017 11:00 OFK Draževac 2 : 4 Sloga (K)
04.06.2017 17:30 Jedinstvo 1952 1 : 8 Sloga
04.06.2017 17:30 Slemen 6 : 1 Sloboda 2013
04.06.2017 17:00 Mladost (DL) 2 : 0 Atletiko
04.06.2017 17:00 Mladost (V) 3 : 1 Sloboda (DB)
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Bratstvo
04.06.2017 17:00 Sušica 2012 5 : 4 Šumadija
04.06.2017 17:00 BSK 7 : 1 Real
04.06.2017 11:00 Lemind 3 : 0 Navalin
04.06.2017 17:00 OFK Morava 5 : 1 Napredak
04.06.2017 17:00 Milanovo 1 : 1 Mladost (B)
04.06.2017 17:30 Elektrovojvodina 3 : 3 Solid
04.06.2017 17:30 Palić 3 : 0 OFK Mala Bosna 2015
04.06.2017 17:30 Bikovo 10 : 1 Hajduk
04.06.2017 17:30 Žednik 1 : 4 Lokomotiva
04.06.2017 17:30 Đurđin 5 : 2 Udarnik Višnjevac
04.06.2017 17:00 Iskra 5 : 0 Obilić
04.06.2017 17:00 Vojvodina 15 : 0 Sloboda
04.06.2017 17:00 Mladost 4 : 1 Budućnost
04.06.2017 17:00 Tomislavci 6 : 0 Pobeda
04.06.2017 17:30 AFK 4 : 0 Hajduk
04.06.2017 17:30 Slavija 2 : 2 Sloga
04.06.2017 17:30 Čoka 0 : 3 Horgoš 1911
04.06.2017 17:30 Šampion 7 : 1 Tisa
04.06.2017 17:30 Tromedja 1 : 6 Tornjoš
04.06.2017 17:30 Dunav 6 : 0 Borac (VS)
04.06.2017 17:30 Dobrica 5 : 2 Vladimirovac
04.06.2017 17:30 Radnički 1927 0 : 3 Potporanj
04.06.2017 17:30 Banat 2 : 4 Partizan (K)
04.06.2017 17:30 Vojvodina (CC) 4 : 2 Ševac
04.06.2017 17:30 Karaš (K) 1 : 1 Hajdučica
04.06.2017 17:00 Radnički 1911 2 : 3 Potisje
04.06.2017 17:00 Zadrugar 2 : 2 Rusanda
04.06.2017 17:00 OFK Gradnulica 2 : 1 Jedinstvo
04.06.2017 17:00 OFK Stajićevo 8 : 1 MSK
04.06.2017 17:00 Omladinac 2 : 0 ASK
04.06.2017 17:00 Zlatica 6 : 2 OFK Klek
04.06.2017 17:00 Borac (I) 5 : 0 Napredak (BT)
04.06.2017 17:00 Roham 8 : 1 Proleter
04.06.2017 17:00 Bega 0 : 2 1.Oktobar
04.06.2017 17:00 Terekves 3 : 2 Delija
04.06.2017 17:00 Vojvodina (NM) 3 : 0 2. Oktobar
04.06.2017 17:00 Vojvodina (B) 5 : 1 Napredak (Č)
04.06.2017 17:00 Borac 6 : 1 OFK Zeka Buljubaša
04.06.2017 17:00 Obilić 1993 4 : 4 Jedinstvo (M)
04.06.2017 17:00 Sloga 2 : 1 Fruškogorac
04.06.2017 17:00 Napredak 3 : 4 PSK Putinci
04.06.2017 17:00 Hajduk 3 : 0 OFK Brestač
04.06.2017 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Graničar (K)
04.06.2017 17:00 Železničar 9 : 0 Graničar (O)
04.06.2017 17:00 Obilić 1 : 4 Jedinstvo
04.06.2017 17:00 Fruškogorski partizan 5 : 0 Moskva
04.06.2017 17:00 Železničar 3 : 2 Borac
04.06.2017 17:00 Bačka 2 : 4 Fruškogorac
04.06.2017 17:00 Centar 0 : 6 RFK Novi Sad 1921
04.06.2017 17:30 Metalac 2 : 2 Popovići
04.06.2017 17:30 Partizan 2 : 1 Lazac
04.06.2017 17:30 Budućnost (K) 3 : 1 Mladost (V)
04.06.2017 17:30 Jedinstvo (D) 3 : 1 Zvezda
04.06.2017 17:30 Borac (A) 4 : 1 Kraljevo Hajduk
04.06.2017 17:30 Gruža 3 : 2 Grdica
04.06.2017 17:00 Erdoglija 3 : 0 Seljak
04.06.2017 17:00 Divostin 5 : 7 21. oktobar
04.06.2017 17:00 Košutnjak 5 : 2 Kremenac
04.06.2017 17:00 Zastava 1 : 1 Korićani
04.06.2017 17:00 Maršić 1 : 3 Hajduk
04.06.2017 17:00 OFK Bagremar 8 : 1 OFK Žeželj
04.06.2017 17:30 Lugovi 0 : 0 Malba
04.06.2017 17:30 Gavrilo Princip 3 : 3 Rudar
04.06.2017 17:30 Čačak 94 1 : 3 Morava (K)
04.06.2017 17:30 Prijatelji 0 : 1 Planinac
04.06.2017 17:30 Morava (M) 1 : 3 Vujan
04.06.2017 17:30 Kej 3 : 0 Rakova
04.06.2017 16:30 Jelica 2 : 2 Dedinje Junajted
04.06.2017 16:30 Voćar 7 : 3 Prilike
04.06.2017 16:30 Gorušica 5 : 3 Gradina
04.06.2017 16:30 Brezova 1 : 3 Jedinstvo
04.06.2017 Velereč 94 6 : 2 Mladost 09
04.06.2017 Takovski Ustanak 4 : 1 Jablanica
04.06.2017 17:00 Bačinac 0 : 3 Radnik
04.06.2017 11:00 B 2000 3 : 0 Brezovac
04.06.2017 17:30 Jasenica 9 : 1 Budućnost
04.06.2017 17:30 Kopljari 2 : 1 Partizan
04.06.2017 17:30 Šamot 3 : 2 Mladi rudar
04.06.2017 17:30 Sloga 0 : 3 Plaskovac
04.06.2017 17:30 Šumadinac (N) 6 : 0 Žabare
04.06.2017 17:30 Udarnik 3 : 0 Pobeda (Đ)
04.06.2017 17:30 Bare 4 : 2 BSK
04.06.2017 17:30 Marjan 2 : 6 Crvena zvezda
04.06.2017 17:30 Sloga (M) 3 : 2 Mladost (R)
04.06.2017 17:30 Mladost MG 3 : 1 Grivac
04.06.2017 17:30 Kotlenik 2 : 2 Pobeda (S)
04.06.2017 17:30 Omladinac (S) 1 : 4 Omladinac (Š)
04.06.2017 17:30 Radnički (K) 0 : 0 BSK
04.06.2017 17:30 Dragoš 2 : 1 Bata Bulić
04.06.2017 17:30 Napredak (S) 5 : 1 Sloga 1952
04.06.2017 17:30 Stig (MC) 2 : 1 Mladost (R)
04.06.2017 17:30 Kurjače 2 : 1 Obilić
04.06.2017 17:30 Dizel 2 : 1 Jedinstvo (D)
04.06.2017 17:30 Sloga (Ć) 1 : 5 Napredak (P)
04.06.2017 17:30 Radnički (P) 3 : 2 Desine
04.06.2017 17:30 Dunavac (P) 1 : 3 Žika Marković Uča
04.06.2017 17:30 Železničar 5 : 4 Polet (V)
04.06.2017 18:00 Napredak 2 : 2 Duško
04.06.2017 18:00 Budućnost (Z) 3 : 4 Sloga (D)
04.06.2017 18:00 Borac (Š) 2 : 0 Mladost (MM)
04.06.2017 18:00 Budućnost (PD) 2 : 3 Omladinac
04.06.2017 18:00 Proleter 4 : 1 Drina
04.06.2017 18:00 Gorki 7 : 1 Milicionar
04.06.2017 18:00 Cer 8 : 3 Torpedo
04.06.2017 18:00 Šipurske Livade 8 : 1 Torpedo
04.06.2017 18:00 Trešnjevka 4 : 3 Sloga (K)
04.06.2017 18:00 Radnički (К) 1 : 8 Dušan Silni
04.06.2017 18:00 Mladost 2013 5 : 6 Dobrava
04.06.2017 18:00 OFK Jelen 3 : 0 Rankovac
04.06.2017 18:00 Miloš Pocerac 2013 3 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
04.06.2017 18:00 Karađorđe 3 : 0 Varna 012
04.06.2017 18:00 7. Juli 0 : 1 Vidojevica
04.06.2017 18:00 Sloga (LŠ) 6 : 2 Velika Reka
04.06.2017 18:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 2 Milan Orlić
04.06.2017 18:00 Gučevo 3 : 0 Azbukovica
04.06.2017 18:00 Stolice 1 : 2 Cerova
04.06.2017 18:00 Jedinstvo (Z) 5 : 0 Sloga (S)
04.06.2017 18:00 Mladost (DD) 3 : 2 Borac (K)
04.06.2017 18:00 Prva Iskra 2 : 3 Jadar (S)
04.06.2017 17:00 Gunjevac 6 : 3 Proleter
04.06.2017 17:00 Polet 1 : 0 Borac
04.06.2017 17:00 Popadić 3 : 2 Kolubara 2
04.06.2017 17:00 Kotešica 2 : 2 OFK Brđanac
04.06.2017 17:00 Liplje 3 : 0 Jadar 2013
04.06.2017 17:00 Ribnikar 2 : 1 Rajac
04.06.2017 17:00 Mladost 3 : 1 Komanice
04.06.2017 14:30 Borac 1 : 5 Glumač
04.06.2017 17:30 Avijatičar 0 : 2 Omladinac
04.06.2017 17:30 Lauš 6 : 2 Duškovci
04.06.2017 17:30 Gorobilje 0 : 3 Plavi Tok
04.06.2017 17:30 Bakionica 3 : 3 Dobrinjac
04.06.2017 14:30 Trešnjica 7 : 3 Napredak
04.06.2017 14:30 Pobeda 1 : 7 Sečica
04.06.2017 17:00 Urovica 0 : 4 Graničar
04.06.2017 11:00 Miloševo 2 : 2 Rečka
04.06.2017 17:00 OFK Tamnič 4 : 1 Polet
04.06.2017 11:00 Malajnica 1 : 6 Kovilovo
04.06.2017 17:00 Ratar 2 : 2 OFK Sikole
04.06.2017 17:30 BSK 4 : 5 Sebečevac
04.06.2017 17:30 Gornji Stepoš 6 : 1 Mladost VPD
04.06.2017 17:30 Budućnost 4 : 4 Knez Lazar
04.06.2017 11:00 Sloga 7 : 0 Dedina
04.06.2017 11:00 Čarapan 3 : 1 Borac
04.06.2017 17:30 Gradina 6 : 2 14. Oktobar
04.06.2017 17:30 Rubin (Z) 14 : 0 Beli Orlovi
04.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 2 Mladost
04.06.2017 17:30 Donji Kopaonik 9 : 0 Stari Trstenik
04.06.2017 17:30 Varvarin 1 : 0 Borac
04.06.2017 17:30 Trudbenik 1 : 0 Jugovići
04.06.2017 17:30 Sloga 3 : 3 Rubin (DS)
04.06.2017 17:00 Pinosava 1 : 2 Crvenka
04.06.2017 17:00 Heroj Polet 5 : 2 Poštar
04.06.2017 17:00 Mladost 1 : 0 Pionir
04.06.2017 17:30 Veliki Suvodol 0 : 3 Rongo Siti
04.06.2017 17:30 Lokomotiva 0 : 3 Sloboda
04.06.2017 17:30 Pobeda 4 : 2 Nišavac
04.06.2017 17:30 Morava 1949 3 : 0 Delijski Vis
04.06.2017 11:00 Mladost 0 : 3 Čegar 2013
04.06.2017 17:30 Supovac 2 : 6 Radnički 1936
04.06.2017 17:30 Sečanica 1 : 2 Stevan Nešticki
04.06.2017 17:30 Durlan Siti 0 : 5 Čegar 1946
04.06.2017 Marina Kutina 1 : 4 Moravac
04.06.2017 Toplica 5 : 1 10. februar
04.06.2017 17:30 Šljivar 3 : 0 Timok 1928
04.06.2017 17:30 Lovac 1 : 2 OFK Rtanj 2016
04.06.2017 17:30 Deli Jovan 3 : 9 Velika Jasikova
04.06.2017 17:30 Padina 1989 : Banaćanin
04.06.2017 11:00 Koprijan 1975 2 : 4 Dobrič 1974
04.06.2017 17:00 Rastina 1918 4 : 1 Partizan
04.06.2017 17:00 Sport 1 : 1 Jedinstvo (R)
04.06.2017 17:00 Telečka 0 : 2 KFK Kula
04.06.2017 17:00 Dinamo 1923 5 : 1 Panonija
04.06.2017 18:00 Sloga Trgošped 5 : 1 Sloga (R)
04.06.2017 18:00 Mladost (B) 5 : 2 Sloga 1949
04.06.2017 18:00 Polet 1 : 0 Jedinstvo 2014
04.06.2017 18:00 Mladost (Z) 2 : 4 Dragojevac
04.06.2017 11:00 Mrovska 3 : 0 Verko
04.06.2017 11:00 Petrovac 74 3 : 2 Hajduk
04.06.2017 18:00 Skupljen 2013 0 : 5 Provo 2015
04.06.2017 17:30 Krtinska 1 : 2 Omladinac
04.06.2017 17:30 Duboko 3 : 2 Posavina
04.06.2017 17:30 Belo Polje 4 : 1 Rvati
04.06.2017 17:30 Borac 4 : 1 Jedinstvo
04.06.2017 17:30 Ljubinić 3 : 1 Partizan
04.06.2017 17:00 OFK Povlen 3 : 1 Žabari
04.06.2017 17:00 Mali korak 5 : 4 Gradac Pričević
04.06.2017 17:00 Beloševac 5 : 1 Zadrugar
04.06.2017 17:00 Rakac Stave 4 : 2 Dupljaj 2016
04.06.2017 14:00 Dupljaj 1 : 1 Bujačić
04.06.2017 17:00 Sloga Gorić 1 : 4 Paune
04.06.2017 17:00 Lukavac 6 : 3 Mladi radnik
04.06.2017 17:30 Pobeda 2 : 3 Karaš
04.06.2017 17:30 Omladinac 3 : 1 Banat
04.06.2017 17:30 Vinogradar 5 : 0 Vitorul
04.06.2017 11:00 Mladost 2015 7 : 3 Štitari
04.06.2017 11:00 Zmajevac 7 : 4 Grkljane
04.06.2017 11:00 Polet (K) 2 : 2 Polet (Š)
04.06.2017 11:00 Mudrakovac 2 : 2 Zdravinje
04.06.2017 17:30 Gaglovo 3 : 1 Padež
04.06.2017 17:30 Pasjak 2013 0 : 3 Meševo
04.06.2017 17:30 Vratare 2 : 1 Globoder
04.06.2017 11:00 Srnje 1 : 5 Konjuh
04.06.2017 11:00 Moravac (G) 1 : 1 ŠFU Derbi 2016
04.06.2017 11:00 Mladost 7 : 1 Todorovce
04.06.2017 17:30 OFK Radnički 4 : 3 Sloboda
04.06.2017 17:30 Borac (A) 0 : 1 BSK
04.06.2017 17:30 Mladost (Č) 3 : 4 Mladi Borac
04.06.2017 17:30 Budućnost (D) 11 : 1 Šumadija (MC)
04.06.2017 17:30 Sloga 3 : 0 Bistrica
04.06.2017 17:30 Rudar 4 : 1 Polet
04.06.2017 18:00 Morava 5 : 1 Belica
04.06.2017 18:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Borac
04.06.2017 18:00 Omladinac 2 : 1 Trnava
04.06.2017 18:00 Šantarovac 1 : 4 Partizan
04.06.2017 18:00 Hajduk 0 : 4 Mladost
04.06.2017 18:00 Zelenika 2 : 0 Orlovi
04.06.2017 18:00 Resavac 3 : 0 Mladi borac
04.06.2017 17:30 Rujišnik 4 : 0 Velika Drenova
04.06.2017 17:30 Morava 5 : 0 Borjak 2013
04.06.2017 18:00 Donja Mutnica 2 : 2 Heroj
04.06.2017 18:00 OFK Juhor 2016 2 : 2 Razvitak
04.06.2017 18:00 Mladost 4 : 0 Polet
04.06.2017 18:00 Vihor 1 : 1 Sloboda
04.06.2017 18:00 Napredak 2 : 1 Popovac
04.06.2017 18:00 OFK Borac 2 : 1 ISK Izvor
04.06.2017 18:00 Budućnost 5 : 4 Jedinstvo
04.06.2017 Hajduk 6 : 0 Granit
04.06.2017 Mladost (DB) 0 : 2 Luk
04.06.2017 Jadar 1961 0 : 0 Mladost (B)
04.06.2017 Studenac 7 : 3 Rudar
04.06.2017 17:30 Vrnjci : Zgodačica
04.06.2017 17:30 Jovo Kursula 4 : 2 Stara Čaršija
04.06.2017 17:30 Šumadija 3 : 3 Kablar
04.06.2017 17:30 Lasta 1 : 0 Miločajac
04.06.2017 17:30 Morava 1 : 3 Budućnost
04.06.2017 17:30 Mineral 2015 5 : 4 Progorelica
04.06.2017 17:30 National AG 5 : 2 Studen Vitez
04.06.2017 17:30 Omladinac 2 : 1 Bogutovačka Banja
04.06.2017 11:00 Krćevac 04 0 : 3 Mladost (R)
04.06.2017 17:30 Sloven 2 : 2 Lovac
04.06.2017 17:30 Hajduk 3 : 0 Šumar
04.06.2017 17:30 Kameni 3 : 0 Srem
04.06.2017 17:30 Sremac 3 : 0 Mladost
04.06.2017 17:30 Donji Srem 6 : 0 Vitez
04.06.2017 10:00 Beli Orlovi 0 : 3 Bečevica
04.06.2017 10:00 Partizan 4 : 2 Jedinstvo
04.06.2017 17:30 Pečanica 2 : 6 Stiški Kurjak
04.06.2017 17:30 Dunavac 1929 2 : 2 Mladi Borac
04.06.2017 17:30 Mirko Tomić 2 : 5 Sirakovo
04.06.2017 17:30 Pek 3 : 0 Kumane
04.06.2017 17:30 Ram 2 : 1 Srednjevo
04.06.2017 17:30 Baštovan 2015 1 : 1 Sloga-TOP
04.06.2017 17:30 27. Oktobar 0 : 3 Jedinstvo (K)
04.06.2017 17:30 Fruškogorac 2 : 8 Fruška Gora
04.06.2017 17:30 Sremac 5 : 2 Borac
04.06.2017 17:30 Sloga 0 : 8 Car Uroš
04.06.2017 17:30 Graničar 2 : 0 Vojvodina
04.06.2017 17:30 S.V.Radnički 2 : 2 Polet
04.06.2017 17:30 Planinac 2 : 2 Jedinstvo (R)
04.06.2017 17:30 Jednota 2 : 2 Graničar
04.06.2017 17:30 OFK Bingula 6 : 2 Sremac
04.06.2017 17:30 Omladinac 1 : 3 OFK Bačinci
04.06.2017 17:30 Borac 2 : 5 Napredak
04.06.2017 17:30 Jedinstvo 1 : 6 Sinđelić
04.06.2017 17:00 Šumadija 1962 3 : 1 Sloga
04.06.2017 17:00 Vlaška 1950 0 : 3 Ivanča
04.06.2017 17:00 Šepšin 6 : 1 Borac
04.06.2017 17:00 Rabrovac 3 : 0 Omladinac
04.06.2017 17:30 Radenka 3 : 0 BSK 2015
04.06.2017 17:30 Pobeda 0 : 3 Sloga
04.06.2017 17:30 Zviždic 0 : 0 Neresnica
04.06.2017 11:00 Slavija 1915 4 : 1 Dobricevo
04.06.2017 17:30 Polet 0 : 4 Sloga
04.06.2017 17:30 Pomoravlje 3 : 0 Budućnost
04.06.2017 17:00 OFK Braničevo 2 : 6 Polet
04.06.2017 17:00 Mrčkovac 3 : 0 Borac 2016
04.06.2017 17:00 Barič 3 : 3 Električar
04.06.2017 17:00 Šumarice 2008 3 : 2 Dobrača
04.06.2017 17:00 Seljak 1928 5 : 0 Borac
04.06.2017 17:00 Pobeda 1926 4 : 2 Sloga 2016
04.06.2017 17:00 Bratstvo 1975 8 : 0 Bukorovac
04.06.2017 Sinđelić 0 : 3 Mladi Radnik
04.06.2017 Budućnost 3 : 1 Vinogradar
04.06.2017 10:00 Inđija 6 : 2 Radnički (Zr)
04.06.2017 10:00 TSC 0 : 1 Vojvodina
04.06.2017 10:00 OFK Hajduk 4 : 0 Indeks
04.06.2017 10:00 Radnički (NP) 5 : 0 Radnički (SM)
04.06.2017 17:00 Omladinac 3 : 0 Železničar
04.06.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Begej
04.06.2017 10:00 Radnički (S) 0 : 1 ČSK Pivara
04.06.2017 11:00 Jošanica 0 : 3 Rudar
04.06.2017 12:30 BSK Borča 2 : 0 Studentski Grad
04.06.2017 17:00 Stari Tamiš 3 : 2 Sloga
04.06.2017 16:30 IMT MK 3 : 0 Stepojevac Vaga MK
04.06.2017 17:00 011 MK 2 : 4 Voždovac MK
04.06.2017 13:00 Vrčin 1 : 3 Srem
04.06.2017 10:00 Grafičar 9 : 0 Omladinac
04.06.2017 10:00 Prva Iskra 1 : 12 Brodarac 1947
04.06.2017 12:00 Radnički (SM) 4 : 2 Novi Sad 1921
04.06.2017 13:00 Železničar 1 : 0 Vršac
04.06.2017 12:00 Hajduk junior 2 : 4 Vrbas
04.06.2017 16:00 Bečej 1918 3 : 1 Bačka (BP)
04.06.2017 10:00 Radnicki (NB) 0 : 1 Voždovac
04.06.2017 10:00 Kolubara 5 : 2 Mladenovac
04.06.2017 10:00 BSK 3 : 1 Teleoptik
04.06.2017 14:00 Lokomotiva 3 : 0 PKB
04.06.2017 09:00 Lokomotiva MK 0 : 3 011 MK
04.06.2017 09:00 Čukarički MK 6 : 0 Sinđelić MK
04.06.2017 11:00 Voždovac MK 1 : 1 BSK Borča MK
04.06.2017 11:30 Zemun MK 4 : 0 Brodarac MK
04.06.2017 Sloven 6 : 1 1. Maj
04.06.2017 10:00 Hajduk 0 : 1 Bežanija
04.06.2017 13:00 Graficar 0 : 1 GSP Polet
04.06.2017 11:00 OFK Beograd B MK 3 : 0 Šumadija 1962 MK
04.06.2017 11:30 Internacional MK 9 : 0 Leštane MK
04.06.2017 11:30 Lokomotiva MK 2 : 3 011 B MK
04.06.2017 17:00 Crvena Zvezda MML MK 3 : 1 IMT MK
04.06.2017 11:00 CFK 4 : 2 Železničar
04.06.2017 10:00 Proleter 2006 3 : 5 Petar Puača
04.06.2017 10:00 Radnički (SM) 3 : 2 Novi Sad 1921
04.06.2017 10:00 Radnički (Zr) 2 : 4 Kikinda 1909
04.06.2017 10:00 Dinamo 1945 13 : 2 Vršac
04.06.2017 10:00 Hajduk junior 3 : 0 Vrbas
04.06.2017 14:00 Bečej 1918 3 : 0 Bačka 1901
04.06.2017 10:00 FSFV 1 : 4 Brodarac
04.06.2017 09:00 Partizan 5 : 0 011
04.06.2017 17:00 Arena Su 1 : 0 Subotica
04.06.2017 11:00 Proleter 3 : 2 Spartak
04.06.2017 17:00 Omladinac 4 : 6 Borac
04.06.2017 17:00 Kolonija 2 : 5 Sloga
04.06.2017 17:00 Dinamo 1945 5 : 0 Budućnost
04.06.2017 17:00 Dolina 3 : 0 Borac
04.06.2017 17:00 Hajdučica 2 : 0 Vojvodina
04.06.2017 10:00 Banat 4 : 1 BAK
04.06.2017 10:00 Posavina 0 : 8 Obrenovac 1905
04.06.2017 10:00 Pobeda 1 : 3 Buducnost
04.06.2017 11:00 Rudar 2001 3 : 0 Šapine
04.06.2017 11:00 Jedinstvo 1945 14 : 1 Borac
04.06.2017 11:00 Hajduk : Provo
04.06.2017 09:00 Internacional 3 : 2 Bežanija
04.06.2017 13:00 Radnički NB 1 : 2 Sindjelic
04.06.2017 10:00 BSK 1925 3 : 2 Dominus
04.06.2017 11:00 Vrčin MK 3 : 2 Boleč MK
04.06.2017 10:00 Ole MK 3 : 0 Petlić MK
04.06.2017 11:00 Beograd 1929 MK 2 : 5 Dunavac MK
04.06.2017 17:00 Borac MK 1 : 5 Mungosi MK
04.06.2017 09:00 Zemun MK 5 : 1 ŽFK Crvena zvezda MK
04.06.2017 16:00 Bežanija MK 0 : 7 Olimpik MK
04.06.2017 10:00 Bačka 1901 0 : 4 Arena SU
04.06.2017 Sloga 0 : 3 Bačka
04.06.2017 Horgoš 1911 1 : 1 AFK
04.06.2017 Kevi 2 : 0 Senta
04.06.2017 Njerš Ištvan 5 : 3 Potisje
04.06.2017 11:00 Jedinstvo 3 : 5 Ada

Rukomet

04.06.2017 18:00 Metalac 27 : 28 Jedinstvo 1974
04.06.2017 19:30 Mačva 27 : 19 Rekreativo
04.06.2017 19:00 Radnički 32 : 34 Sloga
04.06.2017 Pirot 29 : 37 Radan
04.06.2017 Morava 84 33 : 38 Progres
04.06.2017 18:30 Beograd 27 : 26 ORK Loznica
04.06.2017 17:00 Radnički 25 : 21 Grand Zvezda
04.06.2017 17:00 Lehel 22 : 21 Sonta
04.06.2017 16:00 Naftagas 27 : 15 Obilić
04.06.2017 10:00 Senta 35 : 20 Mladost

Američki fudbal

04.06.2017 17:00 Indians Inđija 14 : 40 Wild Boars Kragujevac
04.06.2017 16:00 Novi Sad Wild Dogs 0 : 32 Angel Warriors Čačak

Ragbi 15

04.06.2017 12:30 RK Vojvodina/Petrovgrad 77 : 5 RK Loznica
04.06.2017 17:30 GRK Vrsac 12 : 17 RK Dinamo 1954
Аки Пантелић i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SAOPŠTENJE FSB Prijavljivanje prijateljskih utakmica na kojima se želi angažovanje sudija se vrši radnim danima od 10-16 časova kancelariji Organizacije fudbalskih sudija Beograda na 011/3617-540 ili 011/2657-136. Utakmice na kojima klubovi žele da angažuju sudije moraju se prijaviti kancelariji OFS FSB najmanje dan ranije.
Dejan998 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu