XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 584 utakmica za dan
Nedelja, 3 Jun 2018

Fudbal

03.06.2018 17:30 Provo 1 : 0 Mokra Gora
03.06.2018 17:30 FAP 2 : 0 Proleter Mihajlovac
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
03.06.2018 17:30 Smederevo 1924 0 : 1 Sloga (P)
03.06.2018 11:00 Polet 0 : 2 Zlatibor
03.06.2018 17:30 Železničar 0 : 0 Tutin
03.06.2018 17:30 Car Konstantin 1 : 1 Rtanj
03.06.2018 17:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Trajal
03.06.2018 17:30 Trstenik PPT 3 : 3 Pukovac
03.06.2018 17:30 Ozren 0 : 1 Jedinstvo (B)
03.06.2018 17:30 Radan 1 : 0 Moravac Orion
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Budućnost (P)
03.06.2018 17:30 Timok 0 : 3 Radnički (S)
03.06.2018 17:30 Tabane 1970 2 : 3 Dunav
03.06.2018 17:00 Kolubara 0 : 0 Radnički (NB)
03.06.2018 17:30 Dragačevo 2 : 2 Slavija
03.06.2018 17:30 Goč 0 : 1 LFK Mladost
03.06.2018 17:30 Orlovac 6 : 0 Ovčar
03.06.2018 17:30 Jošanica 3 : 0 Trepča
03.06.2018 17:30 Sloboda (Č) 1 : 3 Sloga (K)
03.06.2018 17:30 Bane 1 : 3 Takovo
03.06.2018 17:30 Sušica 1 : 2 Radnički (K)
03.06.2018 17:30 Proleter 1976 2 : 1 Napredak
03.06.2018 17:30 Rudar 2001 2 : 1 Morava (VP)
03.06.2018 17:30 VGSK 1 : 3 RSK
03.06.2018 17:30 Šumadija 6 : 5 Borac (Ž)
03.06.2018 17:30 Sloga 33 3 : 1 Petar Dobrnjac
03.06.2018 17:30 Mladi borac 3 : 2 Gruža
03.06.2018 17:30 Mladi radnik (R) 0 : 3 Udarnik
03.06.2018 17:30 Zvižd 1 : 2 Homoljac
03.06.2018 17:30 Sevojno 6 : 3 Spartak
03.06.2018 17:30 Sovljak 0 : 3 Radnički Stobex
03.06.2018 17:30 Sloga (BB) 3 : 0 OFK Divci
03.06.2018 17:30 OFK Osečina 0 : 1 Radjevac
03.06.2018 17:30 Drina 3 : 0 Polimlje
03.06.2018 17:30 Sloga (S) 2 : 2 Budućnost
03.06.2018 17:30 Pusta Reka 5 : 1 Budućnost (O)
03.06.2018 17:30 Polet 1980 3 : 5 Lužnica
03.06.2018 17:30 Nebeski Andjeli 5 : 2 Balkanski
03.06.2018 17:30 OFK Niš 3 : 1 GFK Dubočica
03.06.2018 17:30 Sloga (L) 3 : 2 Pčinja
03.06.2018 17:30 Jablanica 5 : 0 Morava (VH)
03.06.2018 17:30 Vranjska Banja 3 : 1 Tanasko Rajić
03.06.2018 17:30 Vlasina 5 : 0 OFK Brzi Brod
03.06.2018 17:30 Naša krila 1 : 2 Rudar Alpos
03.06.2018 17:30 Đerdap 0 : 0 Zaplanjac
03.06.2018 17:30 Majdanpek 4 : 0 Malošište
03.06.2018 17:30 Sloga 2 : 4 Šarbanovac
03.06.2018 17:30 Moravica 5 : 4 Svrljig
03.06.2018 17:30 Bukovik 3 : 0 Kablovi
03.06.2018 17:30 BSK 2 : 1 Brodoremont
03.06.2018 17:30 Timočanin 2 : 1 Hajduk Veljko
03.06.2018 17:30 Levač 3 : 2 Jastrebac
03.06.2018 17:30 Sloga (Ć) 2 : 5 Župa
03.06.2018 17:30 OFK Topličanin 0 : 1 SFS Borac
03.06.2018 17:30 Jedinstvo 1 : 2 OFK Kosanica
03.06.2018 17:30 Žitorađa 3 : 2 Kopaonik
03.06.2018 17:30 Morava 1918 5 : 0 Poljoprivrednik
03.06.2018 17:30 Bošnjane 2 : 1 OFK Lugomir
03.06.2018 17:30 Sloga (D) 4 : 2 Napredak
03.06.2018 17:00 Hajduk (D) 1 : 1 Sloga (E)
03.06.2018 17:00 Index 0 : 3 Borac (NS)
03.06.2018 17:00 Borac (Š) 1 : 1 Sremac
03.06.2018 17:00 LSK Laćarak 3 : 3 Sloga (T)
03.06.2018 17:00 Jugović 5 : 2 Kupinovo
03.06.2018 17:00 Hajduk (Č) 2 : 0 Jedinstvo (SP)
03.06.2018 17:00 Podunavac 4 : 3 Hajduk (B)
03.06.2018 17:00 OFK Slavija 0 : 3 Kabel
03.06.2018 17:00 Bačka (P) 4 : 4 Tekstilac
03.06.2018 17:00 Polet (K) 1 : 1 Radnički (S)
03.06.2018 17:00 Budućnost (G) 3 : 3 Tisa
03.06.2018 17:00 Mladost Apa 6 : 0 Preporod
03.06.2018 17:00 Zadrugar 2 : 0 Mladost (BP)
03.06.2018 17:00 Mladost (T) 3 : 2 Sloga (Č)
03.06.2018 17:00 BSK 2 : 5 Srbobran
03.06.2018 17:00 Rakovica 1 : 4 Brodarac
03.06.2018 17:00 Napredak 2 : 0 Zvezdara
03.06.2018 17:00 Milutinac 3 : 0 Borac
03.06.2018 17:00 Hajduk 5 : 1 Turbina
03.06.2018 17:00 Srem 2 : 1 Sremčica
03.06.2018 17:00 Torlak 0 : 0 Budućnost
03.06.2018 17:00 TEK Sloga 3 : 0 Balkan
03.06.2018 17:30 Vojvodina (NM) 4 : 0 Vojvodina (B)
03.06.2018 17:30 Naftagas (E) 2 : 1 Crvena zvezda (VS)
03.06.2018 17:30 Naftagas (B) 4 : 3 Crvena Zvezda (RS)
03.06.2018 17:30 Banat 2 : 2 Omladinac FAM
03.06.2018 17:30 Krajina 2 : 1 Mladost (L)
03.06.2018 17:30 Mladost (BD) 5 : 0 Proleter 2006
03.06.2018 17:30 Lehel 2 : 1 Rusanda
03.06.2018 17:30 Bilećanin 3 : 1 Borac
03.06.2018 17:30 Juhor 3 : 0 Hajduk
03.06.2018 17:30 Napredak 2 : 1 Rembas
03.06.2018 17:30 Mladi radnik 0 : 0 Dragocvet
03.06.2018 17:30 Bratstvo 5 : 4 Resavac
03.06.2018 17:30 Partizan 2 : 0 OFK Batinac
03.06.2018 17:30 Mladost (S) 2 : 1 OFK Bratstvo
03.06.2018 17:30 OFK Tekstilac 0 : 3 Kolare
03.06.2018 17:30 Crvena zvezda 1 : 3 Partizan (U)
03.06.2018 17:30 Borac (St) 6 : 0 Vojvodina (S)
03.06.2018 17:30 BAK 4 : 0 Vojvodina (Cr)
03.06.2018 17:30 Sloga (BNS) 7 : 1 Dunav
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (V) 5 : 1 Vulturul
03.06.2018 17:30 Jedinstvo Stević 2 : 2 Strela
03.06.2018 17:30 Jugoslavija 5 : 1 Vojvodina (CC)
03.06.2018 17:30 Dolina 5 : 1 Radnički (B)
03.06.2018 17:30 Borac (M) 5 : 0 Železničar
03.06.2018 17:30 Hrtkovci 0 : 3 Ljukovo
03.06.2018 17:30 Graničar 1924 1 : 5 Partizan
03.06.2018 17:30 Borac (K) 2 : 3 Sloven
03.06.2018 17:30 Napredak (P) 1 : 2 Podrinje
03.06.2018 17:30 1. Maj Ruma 7 : 1 Budućnost
03.06.2018 17:30 Sloboda (DT) 3 : 5 Jadran
03.06.2018 17:30 PSK Putinci 1 : 4 Rudar
03.06.2018 17:00 Hercegovac 1 : 4 Krila Krajine
03.06.2018 17:00 Budućnost (M) 4 : 1 ŽAK
03.06.2018 17:00 Crvenka 3 : 3 Budućnost (P)
03.06.2018 17:00 Lipar 5 : 2 Rusin
03.06.2018 17:00 Stari Grad 1 : 2 Slavija
03.06.2018 17:30 Njegoš 7 : 3 Radnički 1905
03.06.2018 17:30 Napredak 3 : 2 Sutjeska
03.06.2018 17:30 Horgoš 1911 2 : 3 OFK Vrbas
03.06.2018 17:30 Iskra 6 : 1 Proleter (NJ)
03.06.2018 17:30 Bajša 6 : 0 Proleter (RS)
03.06.2018 17:30 Vinogradar 1 : 0 Obilić
03.06.2018 17:30 Panonija IM Topola 5 : 4 Senta
03.06.2018 17:30 Čubra 0 : 3 Ključ
03.06.2018 17:30 Blizna 1 : 0 Branik
03.06.2018 17:30 Deli Jovan 3 : 0 Brestovac
03.06.2018 17:30 Slatina 8 : 1 Krivelj
03.06.2018 17:30 Nemetali 4 : 2 Poreč
03.06.2018 17:00 Urovci 2 : 0 Budućnost
03.06.2018 17:00 Šumadija 3 : 1 Mladost (C)
03.06.2018 17:00 BSK 8 : 0 Mladost (B)
03.06.2018 17:00 Strelac 3 : 0 Radnički (D)
03.06.2018 17:00 Lisović 3 : 1 Omladinac
03.06.2018 17:00 Rušanj 3 : 2 Zabrežje
03.06.2018 17:00 Selo Mladenovac 2 : 0 Šumadija
03.06.2018 17:00 Vrčin 8 : 1 Pudarci
03.06.2018 17:00 Mladenovac 2 : 0 Kovačevac
03.06.2018 17:00 Dunavac 0 : 0 Boleč
03.06.2018 17:00 Ropočevo 3 : 0 Velika Krsna
03.06.2018 17:00 Vinča 3 : 0 Kosmaj
03.06.2018 18:00 Podrinje 4 : 2 Jedinstvo 1945 (VL)
03.06.2018 18:00 Duško 3 : 4 Jevremovac
03.06.2018 18:00 Sloga 4 : 1 Mladost (DD)
03.06.2018 18:00 Radnički Šabački 8 : 1 Sindjelić
03.06.2018 18:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 0 Vidojevica
03.06.2018 18:00 Mladost (PR) 2 : 3 Cerić
03.06.2018 18:00 Mladi Borac 1 : 2 Mačva 2005
03.06.2018 18:00 Majur 3 : 2 Cer
03.06.2018 17:30 Bare 4 : 0 Mladost MG
03.06.2018 17:30 ŽSK 2 : 1 Vinča
03.06.2018 17:30 Banja 5 : 1 Borac
03.06.2018 17:30 Prvi srpski ustanak 5 : 2 Lokomotiva
03.06.2018 17:30 Šumadinac 3 : 1 Aranđelovac
03.06.2018 17:30 BSK 3 : 2 Partizan
03.06.2018 17:30 Omladinac (DR) 5 : 1 Šatornja
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Mladost (V)
03.06.2018 17:30 Umac 4 : 2 Bobište
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (GS) 2 : 1 OFK Brza
03.06.2018 17:30 Mladi borac 4 : 1 Polet
03.06.2018 17:30 Železničar 5 : 3 Čekmin
03.06.2018 17:30 Sloga 4 : 2 Jedinstvo (G)
03.06.2018 17:30 Vučje 2 : 3 Zloćudovo
03.06.2018 17:30 Progres 1 : 1 Kumarevo 65
03.06.2018 17:30 7. Juli 0 : 4 Osipaonica
03.06.2018 17:30 Crvena zvezda 0 : 0 Pobeda
03.06.2018 17:30 Polet 4 : 1 SASK
03.06.2018 17:30 Proleter 1947 0 : 3 Vrbovac
03.06.2018 17:30 Obilić 3 : 2 Šumadija
03.06.2018 17:30 Radnik 0 : 3 Cerovac
03.06.2018 17:30 Borac 4 : 0 Sloga
03.06.2018 17:30 Sloboda 3 : 2 Podunavac
03.06.2018 17:00 Jedinstvo (K) 4 : 0 Slatina
03.06.2018 17:00 Spartak 2 : 1 Šumadija 1923
03.06.2018 17:00 Omladinac (Z) 2 : 2 Rudar
03.06.2018 17:00 Polet (T) 0 : 3 Lunjevica
03.06.2018 17:00 Prijevor 3 : 0 Brezak 1936
03.06.2018 17:00 Backovac Junajted 2 : 1 Jedinstvo (GG)
03.06.2018 17:30 Jastrebac 2 : 0 Naupare
03.06.2018 17:30 Blagotin 3 : 1 Mačkovac
03.06.2018 17:30 Juhor 4 : 0 Parunovac
03.06.2018 17:30 Donji Kopaonik 1 : 1 13. April
03.06.2018 17:30 FUD 0 : 1 Sloga (M)
03.06.2018 17:30 Vinogradar 1 : 0 Ribnik
03.06.2018 17:30 Šanac 5 : 0 Knez Lazar 2015
03.06.2018 17:30 Sloga (D) 3 : 0 Čitluk
03.06.2018 17:30 Borac (K) 2 : 0 Makce
03.06.2018 17:30 Mladost (B) 2 : 3 Sloga (B)
03.06.2018 17:30 Radnik 4 : 0 Trgovački
03.06.2018 17:30 Budućnost (V) 1 : 2 Železničar
03.06.2018 17:30 Mlava (ML) 3 : 2 Rudar (S)
03.06.2018 17:30 Padež 3 : 0 Gnjilan
03.06.2018 17:30 Mladost 0 : 4 Rajko Mitić
03.06.2018 11:00 Jedinstvo 5 : 1 Spartak
03.06.2018 17:30 Stubal 1 : 3 Polet
03.06.2018 17:30 Radnik 5 : 2 Omladinac
03.06.2018 17:30 Novi Pazar 1928 1 : 0 Real
03.06.2018 11:00 Popovići 1 : 0 Borac
03.06.2018 17:30 Budućnost 2 : 2 Proleter
03.06.2018 17:30 Mataruge 2 : 2 Ribnica
03.06.2018 17:30 Ibar 1 : 2 Granit
03.06.2018 17:30 OFK Ras 3 : 1 Rudar
03.06.2018 17:00 Železničar 1 : 1 Savinac
03.06.2018 17:00 Čajetina 3 : 2 Omladinac
03.06.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Ariljska rampa
03.06.2018 17:00 Perućac 4 : 0 Ježevica
03.06.2018 17:00 Lazarica 2 : 1 Lauš
03.06.2018 17:00 Mladost 2 : 1 Brezovica
03.06.2018 17:00 Iskra 3 : 2 Pepeljevac
03.06.2018 17:00 Kačer 1 : 3 Tulari
03.06.2018 17:00 Trlić 1 : 1 OFK Jabučje
03.06.2018 17:00 Ribnikar 1 : 0 Tvrdojevac
03.06.2018 17:00 ZSK 2 : 2 Junior Novo Naselje
03.06.2018 17:30 Vodojaža 11 : 1 Partizan
03.06.2018 17:30 Šumadinac (KG) 0 : 5 Borac (D)
03.06.2018 17:30 Kutlovo 0 : 3 Srbija
03.06.2018 17:30 Kolonija 2 : 0 Erdoglija 1931
03.06.2018 17:30 Korićani 4 : 3 Sloga (D)
03.06.2018 17:30 Budućnost 1 : 2 Jadran
03.06.2018 17:30 Zastava 3 : 2 Jedinstvo
03.06.2018 17:30 Mladost 0 : 1 Sloboda
03.06.2018 17:30 Sloga 5 : 3 Radnički 1947
03.06.2018 17:30 Radnički 1924 4 : 2 Doljevac 1971
03.06.2018 17:30 Palilula 3 : 3 Moravac (ZT)
03.06.2018 17:30 Orljane 2 : 0 Zemljoradnik
03.06.2018 17:30 Rasovača 2 : 4 Morava (Ž)
03.06.2018 17:30 Mladost (B) 4 : 2 Crvena zvezda
03.06.2018 17:30 Jedinstvo GVD 2 : 2 Naisus 1977
03.06.2018 17:30 Rudar 3 : 0 AZ Borac 2014
03.06.2018 17:30 Crvena zastava 4 : 2 Mladost (L)
03.06.2018 17:30 Čegar 2013 3 : 0 Vrtište
03.06.2018 17:30 Morava 2 : 2 Jedinstvo (GM)
03.06.2018 17:30 Mladost (M) 4 : 3 Budućnost
03.06.2018 17:30 Sloboda 3 : 4 Proleter (DV)
03.06.2018 18:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Bačka 1923
03.06.2018 18:00 ŽSK 2 : 0 Proleter
03.06.2018 18:00 Tatra 7 : 0 Jedinstvo (G)
03.06.2018 18:00 Fruškogorski partizan 3 : 1 Omladinac
03.06.2018 18:00 Sofeks 2 : 1 OFK Futog
03.06.2018 18:00 Petrovaradin 2 : 2 Jedinstvo (R)
03.06.2018 18:00 Veternik 2 : 1 Mladost
03.06.2018 18:00 TSK 2 : 0 OFK Sirig
03.06.2018 18:00 Šajkaš 1908 8 : 0 Vinogradar
03.06.2018 18:00 Mladost 2 : 3 OFK Rtanj
03.06.2018 18:00 Sloga 1 : 1 Graničar
03.06.2018 18:00 Bučje 4 : 3 Malinik
03.06.2018 18:00 Trebič 4 : 1 Rudar (VČ)
03.06.2018 18:00 Kosovo 1 : 4 OFK 019
03.06.2018 18:00 Midžor 3 : 0 Rgotina
03.06.2018 18:00 Osnić 1 : 2 Radnički (L)
03.06.2018 18:00 OFK Knjaz 2 : 2 Omladinac
03.06.2018 17:30 Omladinac 3 : 1 Spartak
03.06.2018 17:30 Kosovac 4 : 0 Partizanski put
03.06.2018 17:30 Borac 4 : 0 Polet
03.06.2018 17:30 Pobeda 2 : 3 Real
03.06.2018 17:30 Dundjerski 3 : 0 NS Tatko
03.06.2018 17:30 Mladost 1982 1 : 2 Svetlost Badnjevac
03.06.2018 16:30 Pavlovac : Čelik
03.06.2018 17:00 FSU Južna pruga 3 : 0 OFK Rota
03.06.2018 17:00 BSK Bujanovac 3 : 0 Mladost (S)
03.06.2018 17:00 Lugina 10 : 1 Trešnjevka
03.06.2018 17:00 Vihor 1 : 0 Ternoci
03.06.2018 17:30 Mladost 2 : 0 Mineral 2015
03.06.2018 17:30 Kraljevo Hajduk 6 : 1 Partizan
03.06.2018 11:00 Metalac 6 : 2 Magnohrom
03.06.2018 17:30 Borac (A) 1 : 2 Gruža
03.06.2018 17:30 Napredak 2 : 0 Lazac
03.06.2018 17:30 Tavnik 5 : 4 Jedinstvo (G)
03.06.2018 17:30 Moravac 4 : 3 15. Avgust 1950
03.06.2018 17:30 Istok 63 2 : 0 Mladost (GM)
03.06.2018 17:30 Javor 2 : 1 Mladost (J)
03.06.2018 17:30 Rudar (SR) 4 : 2 Omladinac
03.06.2018 17:30 Budućnost 4 : 0 Borac 1805
03.06.2018 17:30 Pomoravlje 5 : 0 Omladinski
03.06.2018 17:30 Šumadija 0 : 3 Beljanica
03.06.2018 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Sloga
03.06.2018 17:30 Šantarovac 2 : 4 Kupinovac
03.06.2018 17:30 Mladost (T) 3 : 0 Mladost (G)
03.06.2018 17:30 Morava (R) 5 : 2 Morava (KS)
03.06.2018 17:30 Šumadinac 5 : 1 Sinđelić 1934
03.06.2018 17:30 Mladost (D) 3 : 0 Zenit
03.06.2018 17:30 Mladost (K) 2 : 0 Vinorača
03.06.2018 17:30 Budućnost (Đ) 1 : 0 Ursule
03.06.2018 17:00 Fruškogorac 3 : 1 Mitros
03.06.2018 17:00 Graničar (K) 0 : 2 Hajduk
03.06.2018 17:00 Sloga 3 : 0 OFK Zeka Buljubaša
03.06.2018 17:00 Napredak 2 : 1 Donji Srem 2015
03.06.2018 17:00 Donji Petrovci 3 : 2 Fruška Gora
03.06.2018 17:00 Graničar (O) 4 : 1 Sloboda
03.06.2018 17:00 OFK Bikić 5 : 0 Mladost (B)
03.06.2018 17:00 Polet 5 : 2 OFK Brestač
03.06.2018 17:30 Ševac 3 : 0 Vinogradar
03.06.2018 17:30 Borac (VS) 1 : 0 Hajdučica
03.06.2018 17:30 Budućnost (A) 3 : 1 Karaš (K)
03.06.2018 17:30 Polet 2 : 1 Ratar
03.06.2018 17:30 Borac (VG) 2 : 1 Partizan (K)
03.06.2018 17:30 Potporanj 4 : 0 Janošik
03.06.2018 Jedinstvo 1 : 1 OFK Stajićevo
03.06.2018 Zlatica 1 : 4 MSK
03.06.2018 ASK 1 : 0 ŽFK Banat
03.06.2018 Tamiš 0 : 0 Potisje
03.06.2018 OFK Gradnulica 0 : 3 Radnički 1911
03.06.2018 OFK Klek 2 : 4 Zadrugar
03.06.2018 17:00 Mladi Proleter 3 : 0 BUSK
03.06.2018 17:00 Sveti Stefan 4 : 0 Ajaks
03.06.2018 10:30 011 3 : 0 Sparta Železnik
03.06.2018 17:00 Busije 0 : 3 Novi Beograd
03.06.2018 17:00 Posavac Tišma 0 : 1 Rekreativo 011
03.06.2018 17:00 Crvenka 7 : 1 Hajduk
03.06.2018 17:00 Minel 7 : 1 Podunavac
03.06.2018 11:00 Siti Sport Klub 5 : 2 Pionir
03.06.2018 17:00 PKB (K) 10 : 0 Umčari
03.06.2018 17:00 Mladost 4 : 1 Lepušnica
03.06.2018 17:00 Pinosava 8 : 0 Partizan
03.06.2018 17:00 OFK Borac 2 : 0 Beljina
03.06.2018 17:00 Velika Mostanica 4 : 1 Veliki Borak
03.06.2018 17:00 Guncate 1 : 1 Barajevo
03.06.2018 18:00 Mladost 4 : 2 OFK Šabac
03.06.2018 18:00 Milicionar 1 : 2 Napredak
03.06.2018 18:00 Omladinac 2013 7 : 1 Premijer
03.06.2018 18:00 Hajduk Stanko 9 : 0 Torpedo 1924
03.06.2018 18:00 Gorki 2 : 0 Cer
03.06.2018 18:00 Budućnost (PD) 5 : 0 Sloga
03.06.2018 18:00 Proleter 4 : 1 Budućnost (ZM)
03.06.2018 17:30 Omladinac 0 : 3 Moravac (P)
03.06.2018 17:30 Marjan MB 5 : 2 Milanovo
03.06.2018 17:30 Sušica 2012 3 : 1 Bratstvo
03.06.2018 17:30 Radnički 1 : 5 Lemind 1953
03.06.2018 17:30 Plantaža 3 : 1 Šumadija
03.06.2018 17:30 Mladost (B) 2 : 1 ŠFU Derbi 2016
03.06.2018 17:30 Gradac 6 : 2 BSK
03.06.2018 11:00 OFK Morava 3 : 1 Real
03.06.2018 17:30 Dimitrije Tucović 6 : 1 Rudar
03.06.2018 17:30 Vrelo 1 : 0 Gunjevac
03.06.2018 17:30 OFK Stublenica 3 : 2 OFK Paljuvi
03.06.2018 17:30 Polet (T) 0 : 1 Polet (DL)
03.06.2018 17:30 Kolubara 2 2 : 0 Borac
03.06.2018 17:30 Rajac 0 : 1 Polet
03.06.2018 11:00 Bujačić 1 : 3 Rakac Stave
03.06.2018 17:30 Mladost (VK) 1 : 0 Jadar 2013
03.06.2018 17:30 Mladost (L) 0 : 1 Komanice
03.06.2018 17:30 Kotešica 3 : 1 Stari drugari
03.06.2018 17:30 Mladost (DK) 3 : 0 Jugovići
03.06.2018 17:30 Ušće 5 : 4 Varvarin
03.06.2018 17:30 Gradina 4 : 1 Sloga (L)
03.06.2018 17:30 Rubin (Z) 0 : 3 Rubin (DS)
03.06.2018 17:30 Borac 5 : 2 Mladi Gorani
03.06.2018 17:30 Beli Orlovi 2 : 0 Trudbenik
03.06.2018 17:30 Stari Trstenik 4 : 2 Polet 57
03.06.2018 17:30 Omladinac 3 : 2 Velika Drenova
03.06.2018 Napredak Č 6 : 0 1.Oktobar
03.06.2018 Bega 6 : 0 Roham
03.06.2018 Napredak BT 6 : 0 Omladinac
03.06.2018 2. Oktobar 5 : 0 Proleter
03.06.2018 17:30 Seljak 4 : 2 OFK Žeželj
03.06.2018 17:30 21. oktobar 1 : 1 OFK Bagremar
03.06.2018 17:30 Pobeda 3 : 0 Vinogradi DB
03.06.2018 17:30 Divostin 5 : 2 Bratstvo 1975
03.06.2018 17:30 Šumadinac 2 : 5 Mladi rudar
03.06.2018 17:30 Ranilović 1 : 2 Brezovac
03.06.2018 17:30 B 2000 0 : 3 Plaskovac
03.06.2018 17:30 Kopljari 1 : 2 Kralj Petar I
03.06.2018 17:30 Vrbica 4 : 1 Šamot
03.06.2018 17:30 Dizel 0 : 1 Desine
03.06.2018 17:30 Napredak (P) 2 : 4 Sirakovo
03.06.2018 17:30 Žika Marković Uča 1 : 1 Napredak 1934
03.06.2018 17:30 Sloga (M) 3 : 2 Dunavac (P)
03.06.2018 17:30 Bata Bulić 5 : 4 Integral
03.06.2018 17:30 Napredak (S) 3 : 0 Mladost (R)
03.06.2018 17:30 Krilaš 3 : 4 Omladinac (B)
03.06.2018 17:30 BSK 1924 2 : 0 Rade Milošević
03.06.2018 17:30 Radnički (K) 2 : 1 Omladinac (Š)
03.06.2018 17:00 OFK Rogača 9 : 0 Nemenikuće
03.06.2018 13:00 Mladost (G) 3 : 0 Mladost (MI)
03.06.2018 15:00 Vojvoda 4 : 1 Stojnik
03.06.2018 17:30 Moskva 1 : 1 Železničar
03.06.2018 17:30 Susek 0 : 7 Miletić
03.06.2018 17:30 Borac 4 : 0 Čenej
03.06.2018 17:30 Fruškogorac 4 : 3 Bačka
03.06.2018 17:30 Centar 0 : 1 Obilić
03.06.2018 17:30 Dinamo 5 : 0 Hajduk
03.06.2018 17:30 Graničar 2 : 0 Jadran
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (M) 2 : 2 Jedinstvo (SK)
03.06.2018 17:30 Sloga 10 : 1 Slavija
03.06.2018 17:30 Šampion 2 : 0 Hajduk
03.06.2018 17:30 Bačka 1 : 2 AFK
03.06.2018 17:30 Tromedja 0 : 5 Tornjoš
03.06.2018 17:00 Krivaja 2 : 1 Budućnost
03.06.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 5 Mladost Radost
03.06.2018 17:00 Eđšeg 1 : 0 Pobeda
03.06.2018 17:00 Mladost 2 : 3 Obilić
03.06.2018 17:30 Lokomotiva 4 : 2 Rongo Siti
03.06.2018 17:30 Temac 2 : 7 Napredak
03.06.2018 17:30 Sloga 4 : 1 Jerma
03.06.2018 Radnički 1 : 3 Dedinje Junajted
03.06.2018 Gorušica 3 : 1 Prilike
03.06.2018 Brezova 2 : 2 Jelica
03.06.2018 Jedinstvo 3 : 0 Gradina
03.06.2018 Voćar 3 : 2 Sloga
03.06.2018 17:00 Kej 2 : 2 Morava (K)
03.06.2018 11:00 Rakova 5 : 2 Gavrilo Princip
03.06.2018 17:00 Malba 2 : 3 Lugovi
03.06.2018 17:00 Prijatelji 1 : 4 Vujan
03.06.2018 17:00 Planinac 2 : 1 Morava (M)
03.06.2018 17:00 Čačak 94 2 : 3 Budućnost
03.06.2018 17:30 Marjan 2 : 2 Sloga (M)
03.06.2018 11:00 Karađorđe (V) 3 : 0 Napredak (MK)
03.06.2018 17:30 BSK 3 : 4 Veteran 2015
03.06.2018 17:30 Mladost (R) 3 : 0 Omladinac (V)
03.06.2018 Stella Rossa 0 : 3 Omladinac
03.06.2018 Takovski Ustanak 1 : 1 Velereč 94
03.06.2018 Mladost 09 1 : 0 Šilopaj
03.06.2018 Donja Vrbava 0 : 0 Ozrem
03.06.2018 17:00 Napredak 3 : 0 Borac
03.06.2018 17:00 Omladinac 0 : 2 Dedinje
03.06.2018 17:00 Radnički PDM 3 : 4 OFK Student
03.06.2018 17:00 Šepšin 2 : 5 Rabrovac
03.06.2018 17:00 Sloga 2 : 5 Vlaška 1950
03.06.2018 17:00 Markovac 2 : 2 Kosmajac
03.06.2018 17:30 Posavina 5 : 2 Sloga
03.06.2018 17:30 Duboko 7 : 0 Belo Polje
03.06.2018 17:30 Jedinstvo 0 : 5 Zvezda
03.06.2018 17:30 Krtinska 3 : 0 Ljubinić
03.06.2018 17:30 Zadrugar 1 : 2 Rojkovac
03.06.2018 17:30 Polet 8 : 0 Partizan
03.06.2018 17:30 Rvati 4 : 2 Borac
03.06.2018 17:30 Bistrica 3 : 1 Petka
03.06.2018 17:30 Mladi borac 2 : 4 Mladost (Č)
03.06.2018 17:30 Rudar 5 : 3 Vreoci
03.06.2018 17:30 Šumadija (MC) 5 : 5 Polet
03.06.2018 17:30 Sloga 0 : 2 Sloboda
03.06.2018 14:00 Trešnjica 2 : 7 Blagaja
03.06.2018 14:30 Dobrinjac 4 : 4 Bakionica
03.06.2018 17:30 Borac 0 : 2 Avijatičar
03.06.2018 17:30 Gorobilje 9 : 2 Duškovci
03.06.2018 17:30 Gol 2 : 4 Jedinstvo
03.06.2018 17:30 Palilulac 0 : 3 Rtanj
03.06.2018 17:30 Čarapan 1 : 2 Jedinstvo 1936
03.06.2018 11:00 Mudrakovac 3 : 0 Bukovica
03.06.2018 17:30 Kapidžija 2 : 4 Sebečevac
03.06.2018 17:30 Konjuh 2 : 2 Zdravinje
03.06.2018 11:00 Meševo 3 : 2 Rasina
03.06.2018 17:30 Borac 3 : 0 Mladost VPD
03.06.2018 17:30 Omladinac 1 : 1 Sloga
03.06.2018 17:30 Landol 1 : 2 Jezava
03.06.2018 17:30 Sloga 1949 3 : 2 Hajduk
03.06.2018 11:00 Skupljen 2013 2 : 2 Dragojevac
03.06.2018 11:00 Verko 0 : 1 Mrovska
03.06.2018 11:00 Mladost (Z) 1 : 6 Petrovac 74
03.06.2018 11:00 Sloga (R) 3 : 2 Belpos
03.06.2018 18:00 Sloboda 2 : 1 ISK Izvor
03.06.2018 18:00 BSK Buljane 2 : 2 Napredak (Sv)
03.06.2018 18:00 Popovac 0 : 1 Radnički
03.06.2018 18:00 Napredak (St) 4 : 0 Heroj
03.06.2018 18:00 Donja Mutnica 0 : 2 Razvitak
03.06.2018 18:00 Budućnost 3 : 0 Vihor
03.06.2018 18:00 OFK Juhor 2016 2 : 0 Jedinstvo
03.06.2018 17:00 Donja Lomnica 4 : 1 Napredak
03.06.2018 17:00 Mladost (K) 0 : 3 Gornje Sinkovce
03.06.2018 17:00 Badince 3 : 2 Veternica
03.06.2018 14:00 Zadrugar 0 : 3 OFK Povlen
03.06.2018 17:30 Dupljaj 2016 2 : 6 Beloševac
03.06.2018 11:00 Žabari 2 : 0 Lukavac
03.06.2018 11:00 Brgule 3 : 1 Omladinac
03.06.2018 11:00 Sloga 5 : 3 Strelac 001
03.06.2018 11:00 OFK Takovo 4 : 0 Murgaš 2012
03.06.2018 11:00 Vukona 1 : 3 Kolubara
03.06.2018 11:00 Pambukovica 3 : 0 Dokmir
03.06.2018 17:30 Mladost 1925 2 : 0 Vrnjci
03.06.2018 17:30 Zgodačica 6 : 2 Mladost 1981
03.06.2018 17:30 Jovo Kursula 3 : 1 Stara čaršija
03.06.2018 18:00 Omladinac 3 : 0 Belica
03.06.2018 18:00 OFK Borac 0 : 0 Osaonica
03.06.2018 18:00 Trnava 4 : 4 Domaćin
03.06.2018 18:00 Crni Vrh 2 : 1 Sloboda
03.06.2018 18:00 Partizan 3 : 0 Mladost
03.06.2018 17:30 Polet 2 : 1 Barič
03.06.2018 17:30 Električar 3 : 1 Mrčkovac
03.06.2018 17:30 OFK Vinci 3 : 0 Dobra
03.06.2018 11:00 Mladost (J) 3 : 0 Radoje Domanović
03.06.2018 11:00 Jarmenovci 1 : 1 Krćevac 04
03.06.2018 11:00 Mladost (R) 3 : 2 Maskar
03.06.2018 11:00 Budućnost (B) 3 : 1 Budućnost MI (DT)
03.06.2018 17:30 Šumadinac 5 : 4 Mladi radnik
03.06.2018 17:30 Lazarevac 2 : 3 Borac (A)
03.06.2018 17:30 Kolubara 0 : 3 Mladost
03.06.2018 17:30 Mladi Borac 7 : 0 Stiški Kurjak
03.06.2018 17:30 Pek (K) 2 : 0 Kumane
03.06.2018 17:30 Ram 4 : 4 Sloga Top
03.06.2018 17:30 Baštovan 2015 6 : 3 Dunavac 1929
03.06.2018 17:30 Srednjevo 6 : 1 Mirko Tomić
03.06.2018 17:30 Banat (D) 2 : 1 Hajduk
03.06.2018 11:00 Stig (MC) 1 : 3 Sloga 1945
03.06.2018 11:00 Napredak 1927 2 : 2 Stig (C)
03.06.2018 17:30 Polet 1 : 2 Sloga
03.06.2018 17:30 Dobričevo 3 : 0 Budućnost
03.06.2018 11:00 Grkljane 6 : 2 Mladost 2015
03.06.2018 11:00 Globoder 7 : 0 Polet (K)
03.06.2018 11:00 Štitari 3 : 2 Kruševica
03.06.2018 11:00 Polet (Š) 1 : 1 Padež
03.06.2018 11:00 Bojić 3 : 0 Mladost
03.06.2018 11:00 Zablaće 1 : 6 Rankovac
03.06.2018 18:00 Dražmirovac 2 : 2 Lipar
03.06.2018 18:00 Napredak 3 : 3 OFK Dragoševac
03.06.2018 10:00 Vojvodina 0 : 0 Bačka 1901
03.06.2018 13:00 BSK Borča 0 : 1 Studentski Grad
03.06.2018 09:00 BASK 2 : 2 Lokomotiva
03.06.2018 10:00 Zmaj 1953 0 : 7 DIF
03.06.2018 10:00 Poštar 1930 5 : 4 BSK 1925
03.06.2018 12:30 011 MK 1 : 5 Internacional MK
03.06.2018 14:30 Zemun MK 3 : 1 Brodarac MK
03.06.2018 11:00 IMT 0 : 6 Rad MK
03.06.2018 14:30 OFK Beograd 1 : 5 Sinđelić MK
03.06.2018 10:00 ŽAK Junior 1 : 2 ČSK Pivara
03.06.2018 10:00 Petar Puača 5 : 1 Veternik
03.06.2018 10:00 Radnički (SM) 9 : 1 Crvena zvezda
03.06.2018 11:00 Jagodina 0 : 0 Apolon 4
03.06.2018 12:00 Dinamo 1945 4 : 5 Radnički (Z)
03.06.2018 11:00 Vojvodina 3 : 0 Spartak
03.06.2018 09:00 Radnički (O) 0 : 4 Radnički (NB)
03.06.2018 09:00 Borča 4 : 2 IMT
03.06.2018 12:00 Sindjelić 0 : 1 Bežanija
03.06.2018 12:00 Tutin 2 : 3 Sloga
03.06.2018 17:00 Slavija 1 : 3 Sport Klub 99
03.06.2018 10:00 Zabrezje 6 : 0 Rvati
03.06.2018 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Strelac
03.06.2018 10:00 Polet 0 : 3 Crvena Zastava
03.06.2018 14:30 011 MK 6 : 5 OFK Beograd B MK
03.06.2018 10:00 Kolubara MK 0 : 3 Lola MK
03.06.2018 09:30 Brodarac B MK 3 : 0 Nord Star MK
03.06.2018 10:00 Sopot MK 2 : 1 Radnički NB B
03.06.2018 12:00 Zemun MK 6 : 2 Sremčica MK
03.06.2018 10:00 Institut MK 4 : 3 Rad V MK
03.06.2018 09:00 OFK Beograd MK 3 : 1 OLE MK
03.06.2018 15:30 Banja MK 2 : 8 Rakovica MK
03.06.2018 09:00 Sinđelić MK 4 : 1 Studenski grad MK
03.06.2018 13:00 Lokomotiva MK 0 : 1 Voždovac MK
03.06.2018 09:30 Zemun MK 1 : 1 Rad MK
03.06.2018 17:30 OFK Beograd MK 2 : 3 Čukarički MK
03.06.2018 11:45 Brodarac MK 3 : 0 Mladenovac MK
03.06.2018 12:00 ŽAK 0 : 2 OFK Vršac
03.06.2018 12:00 Kikinda 1909 1 : 3 Bečkerek 023
03.06.2018 12:00 RFK NS 1921 1 : 2 Petar Puača
03.06.2018 12:00 Hajduk Junior 1 : 4 Vrbas
03.06.2018 12:00 OFK Bačka 8 : 2 Bečej 1918
03.06.2018 10:00 Dinamo 1945 4 : 1 Radnički (Z)
03.06.2018 10:00 Vojvodina 3 : 1 Spartak
03.06.2018 10:00 Partizan 0 : 0 Crvena zvezda
03.06.2018 09:00 Voždovac 1 : 3 Čukarički
03.06.2018 10:00 OLE 0 : 6 Radnički (NB)
03.06.2018 14:00 Dominus 0 : 3 Lokomotiva
03.06.2018 11:00 DIF MK 0 : 2 011 MK
03.06.2018 12:00 Radnički (O) MK 1 : 2 Zemun MK
03.06.2018 11:45 OFK Beograd MK 1 : 2 Internacional MK
03.06.2018 10:00 Crvena zvezda MK 1 : 3 Rad MK
03.06.2018 10:00 GSP Polet MK 0 : 6 Ada MK
03.06.2018 10:00 Vrčin MK 2 : 3 Studentski Grad MK
03.06.2018 10:00 Milutinac MK 0 : 4 Sinđelić MK
03.06.2018 09:00 Olimpik MK 6 : 0 OFK Beograd MK
03.06.2018 14:30 Čantavir 17 : 0 Tavankut
03.06.2018 15:30 Lokomotiva MK 3 : 2 Radnički B MK
03.06.2018 09:30 BSK 1926 MK 0 : 10 Crvena zvezda MML MK
03.06.2018 11:30 BASK MK 1 : 0 Srem MK
03.06.2018 10:00 ŽAK 5 : 2 OFK Vršac
03.06.2018 10:00 Kikinda 1909 2 : 3 Bečkerek 023
03.06.2018 10:00 Hajduk Junior 2 : 1 CFK
03.06.2018 12:00 Tekstilac 4 : 1 Bečej 1918
03.06.2018 10:00 Inđija 4 : 0 Radnički (SM)
03.06.2018 10:00 RFK NS1921 2 : 0 Prof. Bolesnikov
03.06.2018 18:00 Rad 3 : 0 Sloga Radnički
03.06.2018 12:00 Voždovac 3 : 0 Kolubara
03.06.2018 11:00 BSK Borča 1 : 3 Zemun
03.06.2018 09:30 Spartak '05 2 : 0 Bajša
03.06.2018 11:00 Olimpik 4 : 2 Dominus
03.06.2018 10:00 Lola 3 : 0 Crveni orao
03.06.2018 15:00 Dunav 4 : 0 Zvezdara
03.06.2018 14:00 Banja 0 : 1 Hajduk

Košarka

03.06.2018 20:00 Dynamic VIP PAY 90 : 80 Zlatibor 2:1
03.06.2018 18:00 FMP 77 : 56 Borac 2:1

Rukomet

03.06.2018 15:00 Metalac 29 : 23 Bane
03.06.2018 16:30 Unirea 33 : 25 Glogonj

Futsal

03.06.2018 19:00 Nova Pazova 1 : 2 Ekonomac

Američki fudbal

03.06.2018 17:00 Knights Klek 30 : 26 Angel Warriors Čačak