XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 553 utakmica za dan
Nedelja, 1 Septembar 2013

Fudbal

01.09.2013 16:30 Seljak 2 : 0 Rudar
01.09.2013 16:30 Krušik 0 : 0 Jošanica ND 2011
01.09.2013 16:30 Mačva 4 : 0 Šumadija
01.09.2013 11:00 Polet 1 : 1 Loznica
01.09.2013 16:30 GFK Jasenica 1911 3 : 1 Sloboda
01.09.2013 16:30 Pobeda 1 : 0 Bane
01.09.2013 16:30 Železničar 2 : 0 Partizan
01.09.2013 16:30 Radnički (P) 2 : 0 Jedinstvo (P)
01.09.2013 16:30 Kopaonik 2 : 2 Hajduk Veljko
01.09.2013 16:30 Moravac Orion 0 : 1 Trstenik PPT
01.09.2013 16:30 Radnički (S) 4 : 1 Dubočica 1923
01.09.2013 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Žitorađa
01.09.2013 16:30 Đerdap 0 : 0 Tabane Trgovački
01.09.2013 16:30 Sloga (D) 1 : 3 SFK Moravac
01.09.2013 16:30 Sinđelić 2 : 0 Timočanin
01.09.2013 16:30 Radnički (Š) 0 : 2 Radnički (NP)
01.09.2013 16:30 Sloga 5 : 0 Tekstilac
01.09.2013 16:30 Banat 0 : 0 Bačka 1901
01.09.2013 16:30 Bačka (BP) 0 : 0 Dinamo
01.09.2013 16:30 Jedinstvo (NB) 0 : 1 ČSK Pivara
01.09.2013 16:30 Palić 0 : 1 Radnički (SM)
01.09.2013 16:30 Dunav 1 : 0 Novi Sad
01.09.2013 16:30 Senta 4 : 0 Radnički (S)
01.09.2013 16:30 Sopot 2 : 2 Železnik Lasta
01.09.2013 16:30 OFK Mladenovac 1 : 2 Žarkovo
01.09.2013 16:30 Dorćol 0 : 1 Zemun
01.09.2013 16:30 Kolubara 1 : 0 Lokomotiva
01.09.2013 16:30 Radnički (O) 2 : 0 Hajduk
01.09.2013 16:30 Šumadija 1 : 4 IM Rakovica
01.09.2013 16:30 BASK 4 : 0 Turbina
01.09.2013 16:30 Budućnost 1 : 2 Srem
01.09.2013 16:30 Polet 4 : 0 Arsenal
01.09.2013 16:30 Takovo 4 : 2 Dragačevo
01.09.2013 16:30 Tutin 1 : 0 Vodojaža
01.09.2013 16:30 Orlovac 0 : 0 Slavija
01.09.2013 16:30 Sloboda 1 : 4 Mokra Gora
01.09.2013 16:30 Karađorđe 1 : 0 Trepča
01.09.2013 16:30 Homoljac 2 : 0 Obilić
01.09.2013 16:30 Morava 2 : 1 Gruža
01.09.2013 16:30 Udarnik 1 : 2 Šumadija
01.09.2013 16:30 Zvižd 2 : 0 Sloga
01.09.2013 16:30 Mladi radnik 1 : 1 Napredak
01.09.2013 16:30 Borac 1 : 0 Šumadinac (B)
01.09.2013 11:00 Šumadinac 1913 0 : 0 Železničar
01.09.2013 16:30 Radnički Stobeks 0 : 1 Sloga 1940
01.09.2013 16:30 Zlatar 0 : 2 Borac
01.09.2013 16:30 Brezovica 2 : 2 Budućnost
01.09.2013 16:30 Dinamo 4 : 0 Zaplanjac
01.09.2013 16:30 Pukovac 1 : 0 BSK Bujanovac
01.09.2013 16:30 Rudar Alpos 3 : 2 Budućnost
01.09.2013 16:30 Juhor 0 : 0 Majdanpek
01.09.2013 16:30 Borac (B) 2 : 1 Župa
01.09.2013 16:30 Dragocvet 7 : 0 Radnički
01.09.2013 16:30 Lugomir 0 : 0 Rembas
01.09.2013 16:30 Trajal 0 : 1 SFS Borac
01.09.2013 16:30 Bačka (P) 3 : 0 Vršac
01.09.2013 16:30 Tisa 3 : 1 Budućnost
01.09.2013 16:30 Borac (Starčevo) 1 : 2 Borac (Sakule)
01.09.2013 16:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 TSC
01.09.2013 16:30 Borac 0 : 1 Mladost
01.09.2013 16:30 Zvezdara 2 : 2 Balkan Mirijevo
01.09.2013 16:30 PKB 5 : 0 Radnički (R)
01.09.2013 16:30 Sremčica 1 : 2 Baćevac
01.09.2013 16:30 Vrčin 1 : 2 Radnički (NB)
01.09.2013 17:00 Budućnost 1 : 0 Mataruge
01.09.2013 17:00 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Radnik
01.09.2013 17:00 Granit 2 : 1 Polet
01.09.2013 17:00 Radnički 0 : 2 Ribnica
01.09.2013 17:00 Ibar 3 : 1 Morava
01.09.2013 17:00 Pazar Juniors 2011 0 : 0 Lazac
01.09.2013 17:00 Mladost (P) 3 : 1 Prijevor
01.09.2013 17:00 Mladost (A) 1 : 1 Jedinstvo (GG)
01.09.2013 17:00 Spartak 4 : 1 Backovac Junajted
01.09.2013 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Miokovci
01.09.2013 17:00 Donja Vrbava 1 : 0 Morava
01.09.2013 17:00 Rudar 2 : 0 Napredak
01.09.2013 17:00 Ovčar 6 : 0 Omladinac
01.09.2013 17:00 Jadran 3 : 3 Budućnost
01.09.2013 17:00 Sušica 3 : 0 Seljak
01.09.2013 17:00 Kolonija 2 : 2 OFK Bagremar
01.09.2013 17:00 Korićani 0 : 1 Ćava
01.09.2013 17:00 Srbija 4 : 2 Vinogradi DB
01.09.2013 16:30 ŽSK 1 : 0 Vinča
01.09.2013 16:30 Beli orlovi 3 : 1 Šatornja
01.09.2013 16:30 Aranđelovac 3 : 1 Lokomotiva
01.09.2013 16:30 Partizan 3 : 1 Šumadinac
01.09.2013 16:30 Borac 5 : 4 Junkovac
01.09.2013 16:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Vitlina-Bokanja
01.09.2013 16:30 Marjan 2 : 0 Banja
01.09.2013 16:30 Sloboda 7 : 1 Bresje Superior
01.09.2013 16:30 Glavaš 0 : 2 Bačinac
01.09.2013 16:30 Polet 3 : 0 Osipaonica
01.09.2013 16:30 Budućnost (MK) 1 : 2 Železničar (S)
01.09.2013 16:30 Proleter 2 : 4 Mladi borac
01.09.2013 16:30 SASK 1 : 0 Šumadija
01.09.2013 16:30 Pobeda 1 : 0 Borac
01.09.2013 16:30 Železničar (K) 2 : 1 Budućnost (R)
01.09.2013 16:30 RSK 3 : 0 Mlava
01.09.2013 16:30 Rudar 3 : 2 Polet
01.09.2013 16:30 Mladost 2 : 0 Sloga
01.09.2013 16:30 Makce 2 : 1 Integral
01.09.2013 16:30 Basarac 2 : 1 Napredak 1936
01.09.2013 16:30 Omladinac 4 : 0 Vihor
01.09.2013 16:30 Beli Orao 1 : 0 Petar Dobrnjac
01.09.2013 16:00 Hajduk Stanko 1 : 1 Jedinstvo (MZ)
01.09.2013 16:00 Lipolist 5 : 1 Majur
01.09.2013 16:00 Mladi Borac 1 : 0 Drina
01.09.2013 16:00 Antimon 1 : 0 Sindjelić
01.09.2013 16:00 Radjevac 5 : 1 Mladost (P)
01.09.2013 16:00 Jedinstvo (Š) 0 : 0 Podrinje
01.09.2013 16:30 Tulari 1 : 2 Kačer
01.09.2013 16:30 ZSK 1 : 0 OFK Divci
01.09.2013 16:30 Trlić 1 : 0 OFK Osečina
01.09.2013 16:30 Omladinac 2 : 1 Jedinstvo (K)
01.09.2013 16:30 Polet 2 : 1 GP Zlatibor
01.09.2013 16:30 Višesava 1 : 1 Crnokosa
01.09.2013 16:30 Zlatibor 2 : 2 Železničar
01.09.2013 16:30 Budućnost 0 : 3 Perućac
01.09.2013 16:30 Zemljoradnik 2 : 1 Rutevac
01.09.2013 16:30 Rad 3 : 2 Rasovača
01.09.2013 16:30 Radnički 1924 (K) 2 : 2 Radnički 1947 (Č)
01.09.2013 16:30 Orljane 1 : 1 Malošište
01.09.2013 16:30 Naša krila 1936 1 : 0 Mladi Radnik
01.09.2013 16:30 Brzi Brod 3 : 1 Crvena zastava
01.09.2013 16:30 Vrtište 3 : 0 Mladost (L)
01.09.2013 16:30 Rudar 0 : 1 Jedinstvo
01.09.2013 16:30 Proleter (M) 2 : 0 Proleter (DV)
01.09.2013 16:30 Morava 2 : 6 Mladost (M)
01.09.2013 16:30 Mladi Borac 1 : 2 Plantaža
01.09.2013 16:30 Šumadija 1 : 1 Zloćudovo
01.09.2013 11:00 Lemind Livnica 3 : 1 Gradac
01.09.2013 16:30 Jablanica 9 : 0 Radnički
01.09.2013 16:30 Progres 5 : 0 Vučje
01.09.2013 16:30 Jedinstvo (GS) 4 : 3 Čekmin
01.09.2013 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Sloga
01.09.2013 16:30 Dobrič 0 : 1 Polet
01.09.2013 16:30 Jastrebac 13 : 0 N.S. Tatko
01.09.2013 16:30 Partizanski put 1 : 0 Svetlost
01.09.2013 16:30 Kosovac 2 : 1 Dunđerski
01.09.2013 16:30 Omladinac 2 : 5 Pobeda
01.09.2013 16:30 Željuša 1 : 4 Jedinstvo ( B.P)
01.09.2013 16:30 Gnjilan 2 : 2 Jedinstvo ( P )
01.09.2013 16:30 Sloga 1 : 4 Tanasko Rajić
01.09.2013 16:30 Padež 3 : 3 Vladimir Durković
01.09.2013 16:30 Trešnjevka 1 : 1 Mladost (S)
01.09.2013 16:30 Besa 2005 0 : 3 Morava
01.09.2013 16:30 Mladost (B) 0 : 0 Nebeski Anđeli
01.09.2013 16:30 Vranjska Banja 1 : 0 Vihor
01.09.2013 16:30 OFK Alakince 1 : 1 Čelik
01.09.2013 16:30 Ternoci 6 : 2 Biljači
01.09.2013 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (D)
01.09.2013 17:00 Napredak (D) 3 : 4 Sloga
01.09.2013 17:00 Mladost (J) 4 : 2 Vinorača
01.09.2013 17:00 Morava (R) 1 : 1 Budućnost
01.09.2013 17:00 BSK 2 : 0 OFK Bratstvo
01.09.2013 17:00 Mladost (K) 4 : 4 Bratstvo
01.09.2013 17:00 Naupare 2 : 1 FUD
01.09.2013 17:00 Sloga Ćićevac 3 : 0 Šanac
01.09.2013 17:00 Gradina 2 : 1 Jasika
01.09.2013 17:00 Sloga Dašnica 3 : 2 Poljoprivrednik
01.09.2013 17:00 Jastrebac 2 : 1 Čitluk
01.09.2013 17:00 Mačkovac 2 : 0 Mladost
01.09.2013 17:00 Pepeljevac 1 : 0 Temnić 1924
01.09.2013 17:00 Jedinstvo 1936 0 : 2 Vinogradar
01.09.2013 16:30 Sloga 5 : 0 Branik
01.09.2013 16:30 Radnički 3 : 1 Ključ
01.09.2013 16:30 Nemetali 1 : 0 Zlot
01.09.2013 17:00 Rudar (P) 3 : 0 ŠSK
01.09.2013 17:00 OFK 019 Zaječar 1 : 0 Omladinac
01.09.2013 17:00 Sloga 6 : 3 OFK Knjaz
01.09.2013 17:00 Borac 1 : 1 Trebič
01.09.2013 17:00 Sloga (BNS) 1 : 0 Partizan (G)
01.09.2013 17:00 Vulturul 3 : 1 Crvena zvezda
01.09.2013 17:00 Železničar 0 : 0 Polet
01.09.2013 17:00 Jugoslavija 2 : 1 Slavija
01.09.2013 17:00 Budućnost (A) 4 : 1 Tempo
01.09.2013 17:00 Radnički (B) 1 : 1 Mladost (O)
01.09.2013 17:00 Kolonija 3 : 2 BAK
01.09.2013 16:30 Olimpija (TS) 1 : 3 Krivaja
01.09.2013 16:30 Bačka 2 : 4 Njegoš
01.09.2013 16:30 Proleter 4 : 2 AFK
01.09.2013 16:30 Čantavir 0 : 1 Preporod
01.09.2013 16:30 Bajša 1 : 1 Vinogradar
01.09.2013 16:30 Tavankut 1 : 0 Čoka
01.09.2013 17:00 Crvena zvezda 1 : 1 Jedinstvo
01.09.2013 17:00 Potisje 2 : 1 Omladinac
01.09.2013 17:00 Borac 2 : 1 Naftagas
01.09.2013 17:00 Vojvodina (NM) 1 : 2 Zadrugar
01.09.2013 17:00 Omladinac (B) 3 : 0 BSK
01.09.2013 17:00 Zadrugar 1 : 2 Stanišić
01.09.2013 17:00 Radnički 0 : 0 Ljukovo
01.09.2013 17:00 Jadran 1 : 0 Donji Petrovci
01.09.2013 17:00 Budućnost 0 : 1 Kupinovo
01.09.2013 17:00 LSK Laćarak 2 : 0 Hajduk 1932
01.09.2013 17:00 Sremac 0 : 1 Partizan
01.09.2013 17:00 Hrtkovci 0 : 1 Sloven (R)
01.09.2013 17:00 Vojvodina (BG) 3 : 2 Budućnost (G)
01.09.2013 17:00 TSK 1 : 0 Borac
01.09.2013 10:00 Kabel 4 : 1 Budućnost (M)
01.09.2013 17:00 Mladost (BP) 1 : 3 Mladost (NS)
01.09.2013 17:00 Sutjeska 0 : 1 Jedinstvo
01.09.2013 16:30 PKB Kovilovo 0 : 2 Komgrap
01.09.2013 11:00 13. maj 0 : 1 Zmaj 1953
01.09.2013 16:30 Obilić 1 : 1 Poštar Zvezdara
01.09.2013 16:30 Posavina 1 : 3 Budućnost
01.09.2013 10:00 Borac 2 : 3 Stepojevac VAGA
01.09.2013 16:30 Veliki Borak 0 : 2 Šumadija
01.09.2013 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Vranić
01.09.2013 16:30 Velika Krsna 2 : 1 Vlaška
01.09.2013 16:30 Kosmaj 1 : 3 Boleč
01.09.2013 16:30 Napredak 0 : 1 Nemenikuće
01.09.2013 10:00 Selo Mladenovac 1 : 0 Vinča
01.09.2013 16:30 Podunavac 1 : 2 Pudarci
01.09.2013 16:30 Dunavac 3 : 1 Torlak
01.09.2013 17:00 Vrnjci 1 : 3 Proleter
01.09.2013 17:00 Tavnik 1 : 2 OFK Ras
01.09.2013 17:00 Napredak 0 : 3 Stubal
01.09.2013 17:00 Šumadija 2 : 3 Magnohrom
01.09.2013 17:00 Partizan 5 : 2 Mlada krila
01.09.2013 17:00 Morava (S) 1 : 1 Zvezda
01.09.2013 17:00 Gruža 4 : 0 Bogutovačka Banja
01.09.2013 16:30 Jablanica 4 : 0 Brezak
01.09.2013 16:30 Ozremica 1 : 4 Majdan
01.09.2013 16:30 Takovski Ustanak 0 : 3 Šilopaj
01.09.2013 16:30 Ozrem PMH 0 : 1 Lunjevica
01.09.2013 17:00 Strelac 1 : 2 Planinac
01.09.2013 17:00 Lugovi 0 : 0 Zadrugar
01.09.2013 11:00 Rakova 1 : 2 Morava
01.09.2013 17:00 Kej 1 : 1 Čačak 94
01.09.2013 11:00 Polet (G) 2 : 0 Vujan
01.09.2013 11:00 Prilike 3 : 2 Bjelica
01.09.2013 16:30 Jelica 1 : 1 Jedinstvo (P)
01.09.2013 17:00 Košutnjak 0 : 3 Šumadija 1934
01.09.2013 17:00 Kremenac 0 : 0 Sloga
01.09.2013 17:00 OFK Žeželj 3 : 0 Azbest
01.09.2013 17:00 Hajduk 0 : 0 Borac
01.09.2013 17:00 21. oktobar 3 : 1 Kutlovo
01.09.2013 17:00 Mladost 3 : 2 Zastava
01.09.2013 17:00 Mladost Teferič 1 : 5 Seljak
01.09.2013 17:00 Radoje Domanović 0 : 3 Misača
01.09.2013 17:00 Proleter 3 : 3 Plaskovac
01.09.2013 17:00 Kopljari 0 : 0 Žabare
01.09.2013 17:00 Trnava 1 : 4 BSK
01.09.2013 17:00 Kotlenik 0 : 5 Pobeda (S)
01.09.2013 17:00 Mladost (B) 0 : 1 Omladinac
01.09.2013 17:00 Grivac 0 : 0 BSK
01.09.2013 17:00 Mladost MG (S) 1 : 0 Sloga (Z)
01.09.2013 11:00 Karađorđe 3 : 1 Mladost (R)
01.09.2013 17:00 Budućnost 0 : 0 Krilaš
01.09.2013 17:00 Zadrugar 2 : 1 Mladost
01.09.2013 17:00 Polet 0 : 0 Omladinac (S)
01.09.2013 17:00 Napredak 5 : 4 Bata Bulić
01.09.2013 17:00 Borac 0 : 1 Omladinac (B)
01.09.2013 17:00 Radnički 0 : 1 Omladinac (M)
01.09.2013 17:00 Dragoš 1 : 2 Rudar
01.09.2013 17:00 Sloga (Ć) 1 : 2 Napredak
01.09.2013 17:00 Borac 1 : 2 Kurjače
01.09.2013 17:00 Mladi Borac 1 : 4 Jedinstvo (Lj)
01.09.2013 17:00 Vojvoda Milenko 2 : 0 Dunavac
01.09.2013 16:00 Karađorđe 0 : 0 Pričinović
01.09.2013 16:00 Radnički 4 : 1 Galeb
01.09.2013 16:00 Volujac 1 : 4 Dobrava
01.09.2013 16:00 Cerić 1 : 4 Borac
01.09.2013 16:00 Trešnjevka 3 : 2 Vlašić
01.09.2013 16:00 Sloga Mat 0 : 1 Sloga Krnic
01.09.2013 16:00 Mladost Zvezd 1 : 1 Mladost PP
01.09.2013 16:00 Mrovska 7 : 0 Dumača
01.09.2013 16:00 Jadar 1961 3 : 1 Jedinstvo
01.09.2013 16:00 Sloga K 0 : 3 Borac Lešnica
01.09.2013 16:00 Milan Orlić 3 : 0 Borac K
01.09.2013 16:00 Sloga LŠ 4 : 1 Cer
01.09.2013 16:00 Cerova 5 : 0 Studenac
01.09.2013 16:00 Velika Reka 6 : 0 Hajduk
01.09.2013 16:00 Bratstvo 2 : 2 Mladost
01.09.2013 16:30 Napredak RIB 5 : 2 Napredak BP
01.09.2013 16:30 Drina 1 : 1 BMR Petlovača
01.09.2013 16:30 Proleter 1 : 4 Partizan
01.09.2013 16:30 Napredak MB 2 : 1 Gorki
01.09.2013 16:30 Budućnost ZM 5 : 0 Budućnost PD
01.09.2013 16:30 Duško 1 : 0 Premijer
01.09.2013 16:30 Sloga 3 : 1 Sloboda
01.09.2013 16:30 Iskra 5 : 2 Tešnjar
01.09.2013 16:30 Beloševac 0 : 1 Kolubara 2
01.09.2013 16:30 Polet 2 : 0 Liplje
01.09.2013 16:30 Ribnikar 2 : 6 Milenko Pavlović
01.09.2013 17:00 Stepanje 1 : 7 Sovljak
01.09.2013 17:00 Ratkovac 0 : 1 Rudar 1945
01.09.2013 17:00 Polet (T) 4 : 1 Tvrdojevac
01.09.2013 17:00 Proleter 1 : 1 Gunjevac
01.09.2013 17:00 Omladinac 3 : 2 Kalenić
01.09.2013 17:00 Polet (DL) 0 : 0 OFK Stublenica
01.09.2013 17:00 Borac 1 : 2 Trešnjica
01.09.2013 17:00 Ježevica 0 : 2 Dobrinjac
01.09.2013 17:00 Plavi tok 4 : 3 Lazarica
01.09.2013 17:00 Napredak 1 : 1 Gorobilje
01.09.2013 17:00 Glumač 1 : 4 Avijatičar
01.09.2013 17:00 Pobeda 1 : 3 Duškovci
01.09.2013 11:00 Sloga (K) 1 : 0 Polet (R)
01.09.2013 16:30 OFK Sloga (D) 1 : 2 Jedinstvo
01.09.2013 11:00 Vukašinovac 0 : 0 Crvena Zvezda
01.09.2013 16:30 Kraljevo 5 : 1 Pobeda 1976
01.09.2013 16:30 Sloga 1948 (M) 1 : 0 Sloga (DT)
01.09.2013 16:30 Radnički 1936 1 : 1 Vulkan 1963
01.09.2013 16:30 Mladost (DK) 0 : 3 Stevan Nešticki
01.09.2013 16:30 Sečanica 3 : 1 Delijski Vis
01.09.2013 16:30 Supovac 0 : 3 Palilulac
01.09.2013 16:30 Mramor 1927 7 : 1 Mladost 1954 (DM)
01.09.2013 16:30 Čegar 1946 (DM) 7 : 2 Čegar 2013 (K)
01.09.2013 16:30 Mladost (DL) 4 : 2 MB Marjan
01.09.2013 16:30 Kumarevo 2 : 0 Polet
01.09.2013 16:30 Veternica 1 : 2 Železničar
01.09.2013 16:30 Omladinac 4 : 0 Navalin
01.09.2013 16:30 OFK Brza 3 : 0 Sloboda
01.09.2013 16:30 OFK Morava 2 : 0 Mladost (V)
01.09.2013 16:30 Temac 1 : 4 Borac
01.09.2013 16:30 Jerma 0 : 3 Dragoš
01.09.2013 17:00 Crni Vrh 0 : 5 Sloga
01.09.2013 17:00 Sindjelić (G) 1 : 0 Napredak (SL)
01.09.2013 17:00 Kolare 1 : 2 Vinogradar
01.09.2013 17:00 Juhor 4 : 0 Resavac (S)
01.09.2013 17:00 Mladi radnik 1 : 2 Kupinovac
01.09.2013 17:00 Šumadija 2 : 5 Hajduk
01.09.2013 17:00 Mladost (S) 7 : 2 Radnički
01.09.2013 17:00 Resavac (VP) 2 : 1 Napredak (Z)
01.09.2013 17:00 Javor 1 : 1 Napredak (ST)
01.09.2013 17:00 Polet 1 : 0 Istok 63
01.09.2013 16:30 Rubin (Z) 3 : 1 Donji Kopaonik
01.09.2013 16:30 Ribnik 1 : 6 Rubin (DS)
01.09.2013 16:30 Mladost (T) 0 : 5 Blagotin
01.09.2013 16:30 Župski biseri 1 : 0 Mladost (DK)
01.09.2013 16:30 14. Oktobar 3 : 0 Sloga
01.09.2013 16:30 Beli Orlovi 3 : 5 Omladinac
01.09.2013 16:30 Ušće 2 : 1 Mladi radnik
01.09.2013 17:00 Dvorane 3 : 0 OFK Ribare
01.09.2013 17:00 Kupci 3 : 2 Kapidžija
01.09.2013 17:00 Dedina 0 : 0 13. April
01.09.2013 17:00 Mudrakovac 1 : 2 Gornji Stepoš
01.09.2013 17:00 Parunovac 4 : 0 Dušan Ristić
01.09.2013 17:00 BSK 0 : 2 Rasina
01.09.2013 17:00 Sebečevac 5 : 0 Sloga
01.09.2013 17:00 Graničar 1 : 0 Vidrovac
01.09.2013 17:00 Ratar 0 : 3 OFK Sikole
01.09.2013 17:00 Srbovo 2 : 0 Miloševo
01.09.2013 17:00 Urovica 2 : 5 Kovilovo
01.09.2013 17:00 Rečka 1 : 2 Smedovac
01.09.2013 11:00 OFK Tamnič 3 : 0 Slatina
01.09.2013 17:00 Polet 2 : 2 Čubra
01.09.2013 17:00 Omladinac (O) 7 : 1 Pobeda
01.09.2013 17:00 Spartak 0 : 3 Jedinstvo Stević
01.09.2013 17:00 Polet 1 : 3 Mladost (V)
01.09.2013 17:00 Unirea 3 : 0 Glogonj
01.09.2013 17:00 Dunav 3 : 2 Karaš (J)
01.09.2013 17:00 Borac (VS) 1 : 0 Jedinstvo
01.09.2013 17:00 Ratar 5 : 3 Vladimirovac
01.09.2013 17:00 Karaš (K) 2 : 1 Potporanj
01.09.2013 17:00 Hajduk 4 : 1 Partizan (K)
01.09.2013 17:00 Hajdučica 2 : 0 Ševac
01.09.2013 16:30 Slavija 1 : 7 Obilić
01.09.2013 16:30 Jadran 1 : 1 Jedinstvo (SK)
01.09.2013 16:30 Horgoš 1911 1 : 2 Sloga
01.09.2013 16:30 Tisa (P) 4 : 0 Hajduk
01.09.2013 16:30 Lokomotiva 3 : 2 Đurđin
01.09.2013 16:30 Bratstvo 3 : 5 Elektrovojvodina
01.09.2013 16:30 Bikovo 0 : 3 Dušan Silni
01.09.2013 16:30 Žednik 2 : 1 Udarnik
01.09.2013 16:30 Zrinjski 1932 1 : 1 Hajduk
01.09.2013 17:00 Omladinac 5 : 0 OFK Klek
01.09.2013 17:00 OFK Gradnulica 0 : 2 Banat
01.09.2013 17:00 Lehel 6 : 0 Zlatica
01.09.2013 17:00 ŽFK Banat-Bagljaš 0 : 3 Borac
01.09.2013 17:00 Naftagas 1 : 2 Radnički Ratar
01.09.2013 17:00 Napredak 2 : 3 2. Oktobar
01.09.2013 17:00 Delija 3 : 3 Borac
01.09.2013 17:00 ŽAK 2 : 0 Polet
01.09.2013 17:00 Partizan 2 : 0 Aleksa Šantić
01.09.2013 17:00 Jedinstvo 0 : 0 OFK Metalac
01.09.2013 17:00 OFK Šikara 0 : 3 Graničar
01.09.2013 17:00 Dunav 2 : 0 Dinamo
01.09.2013 17:00 Lipar 2 : 1 Terekveš
01.09.2013 17:00 Fruškogorac 0 : 1 Jedinstvo (P)
01.09.2013 17:00 Sremac 1 : 3 Napredak (P)
01.09.2013 17:00 Napredak (Ž) 1 : 2 PSK Putinci
01.09.2013 17:00 Sloga Milšped 2 : 1 Fruška Gora
01.09.2013 17:00 Šumar 2 : 6 Sloven
01.09.2013 17:00 Dunav 0 : 0 Graničar
01.09.2013 17:00 Jedinstvo (R) 0 : 0 Podunavac
01.09.2013 17:30 Graničar (K) 3 : 0 Sinđelić
01.09.2013 17:30 Napredak (V) 0 : 0 Borac (M)
01.09.2013 17:30 OFK Zeka Buljubaša 6 : 3 Sloboda
01.09.2013 17:30 Omladinac (M) 1 : 5 Podrinje
01.09.2013 17:30 Noćaj 5 : 2 OFK Bačinci
01.09.2013 17:30 Srem 1 : 1 Fruškogorac (K)
01.09.2013 17:30 Jedinstvo (M) 2 : 1 Hajduk
01.09.2013 16:30 Dinamo 0 : 2 Šajkaš 1908
01.09.2013 16:30 Bačka 6 : 0 Železničar
01.09.2013 16:30 Tatra 1 : 0 Susek
01.09.2013 16:30 Čenej 0 : 2 Slavija
01.09.2013 16:30 Sremac Beomal 1 : 1 Sirig
01.09.2013 16:30 Omladinac 4 : 0 Fruškogorac
01.09.2013 16:30 Vinogradar 3 : 3 Proleter
01.09.2013 17:00 Iskra (Kucura) 2 : 2 Obilić (Vilovo)
01.09.2013 17:00 Hajduk (Čurug) 10 : 0 Sloga (Lok)
01.09.2013 17:00 Bečej 1918 2 : 1 Mladost Radost (Srbob)
01.09.2013 17:00 Bačka (Đurđ.) 1 : 0 Titel
01.09.2013 17:00 Jedinstvo (B.P.S.) 5 : 4 Obilić (Zmajevo)
01.09.2013 17:00 Hajduk (Gard.) 1 : 0 Mladost (Radič.)
01.09.2013 17:00 Jedinstvo (Gosp.) 3 : 1 Proleter (R.S.)
01.09.2013 17:00 Bačka 1 : 0 Hercegovac
01.09.2013 17:00 Bački Hajduk 4 : 2 Kulpin
01.09.2013 17:00 Maglić 3 : 4 Krivanj
01.09.2013 17:00 Mladi Borac 0 : 4 Rudar
01.09.2013 17:00 Bistrica 3 : 0 Sloga
01.09.2013 17:00 OFK Budućnost 3 : 2 Mladi radnik
01.09.2013 17:00 Polet 1 : 1 Sloboda
01.09.2013 17:00 Omladinac 2 : 1 Progorelica
01.09.2013 17:00 Musina Reka 2 : 1 Stara Čaršija
01.09.2013 17:00 Budućnost 3 : 2 Studen Vitez
01.09.2013 17:00 Zgodačica 1 : 2 Real
01.09.2013 17:00 Mladost 1925 3 : 1 Popovići
01.09.2013 17:00 Miločajac 2 : 1 Jedinstvo
01.09.2013 16:30 Desine 0 : 3 Carevac
01.09.2013 16:30 OFK Braničevo 1 : 1 Žika Marković Uča
01.09.2013 16:30 Polet 0 : 2 Pek
01.09.2013 16:30 Graničar 2013 0 : 5 Radnički
01.09.2013 16:30 Mrčkovac 0 : 2 Kumane
01.09.2013 16:30 OFK Vinci 2 : 0 Električar
01.09.2013 16:30 Barič 3 : 0 Usije
01.09.2013 16:30 Srednjevo 2 : 1 Ram
01.09.2013 17:00 Dizel 4 : 1 Sloga 1936
01.09.2013 17:00 Zemljoradnik 1 : 4 Napredak 1934
01.09.2013 17:00 Pobeda 1 : 1 Metalac
01.09.2013 17:00 Sloga (L) 8 : 0 Stig 1955
01.09.2013 17:00 Sopot 0 : 0 Napredak 1947
01.09.2013 17:00 Sloga (D) 0 : 1 Dunavac
01.09.2013 17:00 Proleter 0 : 2 Napredak (P)
01.09.2013 11:00 Krnule 09 1 : 0 Mladost PB
01.09.2013 17:00 Polet 3 : 1 Žika
01.09.2013 16:00 Skupljen 2013 1 : 2 Sloga Ridj
01.09.2013 11:00 Petrovac 74 3 : 2 Hajduk
01.09.2013 16:00 Sloga Trgošped 2 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
01.09.2013 11:00 Mladost 2013 2 : 3 Torpedo
01.09.2013 16:30 Komanice 4 : 3 Jedinstvo
01.09.2013 16:30 Gornji Mušić 1 : 3 Mionica
01.09.2013 16:30 Popadić 18 : 1 Proleter
01.09.2013 16:30 Mladost 1 : 1 Veliševac
01.09.2013 16:30 Gornji Lajkovac 2 : 3 Toplica
01.09.2013 16:30 Rakac Stave 3 : 2 Mali korak
01.09.2013 16:30 Mladost 6 : 1 Paune
01.09.2013 16:30 Zadrugar 1 : 2 Borac
01.09.2013 16:30 Kotešica 1 : 1 OFK Povlen
01.09.2013 16:30 Lukavac 2 : 1 Dupljaj
01.09.2013 16:30 Gradac 2 : 0 Mladi radnik
01.09.2013 16:30 Bujacic 2 : 2 Zabari
01.09.2013 16:30 Napredak 2 : 8 Goblen
01.09.2013 16:30 Jašunja 1 : 0 Grdanica
01.09.2013 17:00 Jedinstvo 1 : 4 Osaonica
01.09.2013 17:00 Lipar 0 : 0 Ribnik
01.09.2013 17:00 Dražmirovac 1 : 1 Trnava
01.09.2013 17:00 Sloboda 0 : 1 Morava (KS)
01.09.2013 17:00 Morava (R) 2 : 2 Kolonija
01.09.2013 17:00 Partizan (M) 2 : 2 Partizan (G)
01.09.2013 17:00 Polet 3 : 3 Popovac
01.09.2013 17:00 Železničar 0 : 1 Mladost (GM)
01.09.2013 17:00 Omladinac 4 : 1 Vihor
01.09.2013 17:00 Heroj 3 : 2 Sloboda
01.09.2013 17:00 Mladost (R) 0 : 0 ISK Izvor
01.09.2013 17:00 OFK Borac 3 : 2 Budućnost (L)
01.09.2013 16:30 FK Stari Trstenik 5 : 1 Moravac-C 74
01.09.2013 16:30 Polet 57 3 : 0 Vinogradar
01.09.2013 16:30 Borjak 2013 2 : 5 Jugovići
01.09.2013 17:00 Konjuh 1 : 7 Žabare
01.09.2013 17:00 Globoder 4 : 1 Pasjak 2013
01.09.2013 17:00 Srnje 6 : 1 Gaglovo
01.09.2013 17:00 Meševo 2 : 2 Kruševica
01.09.2013 17:00 Grkljane 5 : 0 Zmajevac
01.09.2013 17:00 Jablanica 1 : 3 Rasinac
01.09.2013 17:00 Polet (K) 2 : 1 Drugari
01.09.2013 17:00 Polet (Š) 1 : 3 Lipovac
01.09.2013 17:00 Trmčare 2 : 3 Zdravinje
01.09.2013 17:00 OFK Budućnost 6 : 0 Bukovica
01.09.2013 17:00 Štitari 2 : 1 Modrica
01.09.2013 17:00 Janošik 1 : 2 Sloga
01.09.2013 17:00 Vojvodina 3 : 0 Lokve
01.09.2013 17:00 ASK 1 : 0 Proleter
01.09.2013 17:00 Tamiš 1 : 1 OFK Stajićevo
01.09.2013 17:00 MSK 1 : 0 Mladost
01.09.2013 17:00 Sloga 3 : 1 Jedinstvo
01.09.2013 17:00 Borac (S) 0 : 1 Vojvodina
01.09.2013 17:00 Krušedol 2 : 0 Sremac
01.09.2013 17:00 Mladost (B) 4 : 2 Mladost (P)
01.09.2013 17:00 Car Uroš 2 : 3 Fruškogorac
01.09.2013 17:00 Sloga 0 : 0 Borac (K)
01.09.2013 17:00 OFK Kraljevci 0 : 7 Polet
01.09.2013 17:00 27. Oktobar 4 : 1 Planinac
01.09.2013 Napredak 3 : 0 Sloga (Z-I)
01.09.2013 Sremac 0 : 0 Sloga (Č)
01.09.2013 Planinac 3 : 0 Borac (R)
01.09.2013 Grgurevci 1 : 4 Borac (VR)
01.09.2013 Fruškogorac 0 : 0 OFK Bosut
01.09.2013 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Bratstvo
01.09.2013 17:00 Graničar 3 : 2 Sremac
01.09.2013 17:00 Omladinac 2 : 1 Borac
01.09.2013 17:00 Jednota 1 : 2 OFK Bikić
01.09.2013 17:00 Vajska 1 : 2 Slavija
01.09.2013 17:00 Mladost 1 : 1 Borac
01.09.2013 17:00 Naša Zvezda 2 : 1 Sloga
01.09.2013 17:00 BSK 0 : 0 Vreoci
01.09.2013 17:00 Šumadinac (K) 2 : 2 Mladost (L)
01.09.2013 17:00 OFK Radnički 3 : 1 20. Oktobar
01.09.2013 17:00 Proleter 3 : 1 OFK Borac
01.09.2013 17:00 Budućnost 0 : 0 Sutjeska
01.09.2013 17:00 Kom 1 : 0 Jedinstvo
01.09.2013 17:00 Ibar 2 : 0 Bratstvo
01.09.2013 17:00 Berane 0 : 1 Bokelj
01.09.2013 17:00 Zabjelo 1 : 0 Arsenal
01.09.2013 17:00 Cetinje 1 : 2 Zora
01.09.2013 17:00 Igalo 1 : 1 Jezero
01.09.2013 Borac 2 : 0 Radnik
01.09.2013 Slavija 1 : 0 Vitez
01.09.2013 Široki Brijeg 5 : 1 Travnik
01.09.2013 Mladost 1 : 1 Velež
01.09.2013 13:00 Sloboda Piont 0 : 2 Vojvodina
01.09.2013 11:00 Radnički 1923 4 : 1 Napredak
01.09.2013 11:00 Novi Pazar 2 : 2 Partizan
01.09.2013 11:00 Jagodina 3 : 0 Borac
01.09.2013 10:00 Proleter (NS) 4 : 1 Radnički (S)
01.09.2013 10:00 Donji Srem 0 : 0 Banat
01.09.2013 13:00 Indeks 1 : 0 Radnički (SM)
01.09.2013 10:00 Omladinac 1 : 1 Novi Sad
01.09.2013 11:00 Metalac (GM) 5 : 0 Takovo
01.09.2013 11:00 Mladost (L) 1 : 1 FAP
01.09.2013 16:30 Svrljig 0 : 3 Palilulac
01.09.2013 15:00 Bežanija 1 : 0 Sinđelić
01.09.2013 09:00 Zemun 0 : 2 Čukarički
01.09.2013 10:00 Palilulac 1 : 1 Brodarac 2
01.09.2013 10:00 BSK Borča 2 2 : 1 Grafičar
01.09.2013 10:00 Balkan 0 : 1 Lokomotiva
01.09.2013 11:30 Bresje Superior 4 : 0 Budućnost
01.09.2013 13:30 Jagodina 1 : 1 Rad
01.09.2013 13:00 AS 4 : 0 Metalac (K)
01.09.2013 12:30 Budućnost 0 : 1 Čačak 94
01.09.2013 11:00 Sušica 0 : 1 Jedinstvo Putevi
01.09.2013 12:30 Javor 2 : 0 Mladost (L)
01.09.2013 10:00 Sevojno 2 : 0 Sloga 1940
01.09.2013 11:30 Jedinstvo Stević 1 : 6 Omladinac (O)
01.09.2013 13:00 Sloboda Point 9 : 0 Nacional
01.09.2013 11:00 Borac 0 : 4 Crvena zvezda
01.09.2013 10:00 Čačak 94 0 : 3 BIP
01.09.2013 10:00 Budućnost 1 : 1 Javor
01.09.2013 17:00 Sloga (P) 12 : 0 Polet
01.09.2013 10:00 Radnički (K) 3 : 5 Mika Antić
01.09.2013 10:00 Jedinstvo Stević 10 : 1 Stenli
01.09.2013 09:30 Bresje Superior 3 : 0 Budućnost
Raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FS Beograda za jesenji deo sezone 2018/2019 Određen je termin i raspored održavanja seminara za sudije i delegate svih liga FSB za takmičarsku sezonu 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANJA SEMINARA SUDIJA: 11.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA 18.08.2018. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA Predsednik OFSB – Dejan Nedić Komisija za teoretsku proveru SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE: 11.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 11.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 11.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 11.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 11.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 12.08.2018. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BEOGRADSKE LIGE: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA DVD 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 18.08.2018. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 18.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 18.08.2018. – od 11,30 – 13,00 – UEFA dvd 18.08.2018. – od 13,00 – 13,15 – razgovor sa komesarom 18.08.2018. – od 13,15 – 13,30 – rezultati teoretske provere 19.08.2018. – od 10,00 – 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE LIGE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA: 19.08.2018. – od 13,00 – 14,30 – fizička provera RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA DELEGATA: DELEGATI SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 09,00 – 10,00 – predavanje PFI i propozicije FSB 12.08.2018. – od 10,15 – 11,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 11,00 – 11,30 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 11,30 – 12,00 – rezultati teoretske provere DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI SVIH BGD LIGA: 12.08.2018. – od 14,00 – 15,00 – predavanje PFI i Propozcije FSB 12.08.2018. – od 15,15 – 16,00 – teoretska provera 12.08.2018. – od 16,00 – 18,00 – analiza utakmice i UEFA DVD 12.08.2018. – od 18,00 – 18,15 – razgovor sa komesarom 12.08.2018. – od 18,15 – 18,30 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ ,,Milan Đ. Milićević“, a fizičke provere sudija održaće se na Adi Ciganliji, SC.Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 09.08.2018.godine do 12 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 14,00 časova. U skladu sa ranijom donetom odlukom IO da se članarina za prvi izlazak na seminar ne plaća, obavezna je uplata za izlazak na ponovni (drugi) izlazak na seminar. Visina članarine za drugi seminar je visina takse u zavisnosti od lige na kojoj se nalazite. Svrha uplate je članarina za ponovni seminar a račun na koji morate izvršiti uplatu je 310-218342-34. Korisnik je Fudbalski savez Beograda.
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.