13.03.2016 22:57 M.Jevtić

Tara potvrdila treće mesto

Odbojkašice Tare  pobedile su ekipu Mokre Gore iz Zubinog Potoka sa 3:2 u setovima i učvrstile se na trećem mestu na tabeli Druge lige. Rezultat po setovima bio je 19:25, 25:20, 25:27, 25:20, 15:12. Prvi set gošće sa Kosova odigrale su sigurno i odmah dale do znanja da su došle da se nadigravaju ,iako   se nalaze u donjem delu tabele,a  konačan rezultat na kraju seta pokazao je svu nemoć...

06.11.2015 12:10 M.Jevtić

DLZ: Mokra Gora - Tara 1:3, nova pobeda i novo prijateljstvo

Odbojkašice Tare  ostvarile su još jednu pobedu u Drugoj ligi Zapad u Zubinom Potoku na Kosovu protive  ekipe Mokre Gore  rezultatom 3:1 u setovima i preuzele prvo mesto na tabeli.Bajinobaštanke su utakmicu odigrale sigurno i precizno u prva dva seta kada nisu dozvolile  protivnicama  da im se rezultatski približe,ali je u trećem setu došlo do pada u igri, pa je Mokra Gora  smanjila...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.