20.10.2018 16:46 FK Čukarički 498

Trojka Čukaričkog protiv Real Niša

Kadeti Čukaričkog slavili su pobedu protiv ekipe Real Niš na terenu SC “Rakovica” u meču 12. kola. Brđani su bili bolji rival tokom celog susreta, imali su inicijativu i šanse, a tri su pretočili u golove. Domaći su u vođstvo došli već u 16. minutu kad je pogodio Dario Grgić, a u 39. minutu prednost je duplirao Strahinja Vićević. U drugom...

09.04.2016 22:01 Vojkan Andrejić 1150

Poraz u gradskom derbiju

Kadeti Radničkog propustili su priliku da u gradskom derbiju, protiv Reala, obezbede veće šanse za opstanak u Kadetskoj ligi Srbije. Na svom terenu su poraženi rezultatom 0:2 pa su šanse za opstanak u elitnoj ligi Kadeta Srbije svedene na minimum. Strelci za goste su bili Trojanović sa “bele tačke” i Dimitrijević.     RADNIČKI NIŠ : REAL 0:2 (0:1) Stadion...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.