18.08.2013 16:39 Miroslav Todorović

Omladinska liga grupa "Morava": Mladost (L) - Jedinstvo Putevi 1:0

Znatno podmlađeni tim Lučanaca i pritom oslabljen neigranjem nekoliko igrača,uspeo je da dođe do važne pobede u okviru prvog kola omladinske lige grupa ā€žMoravaā€œ.Rezultatom 1-0 savladana je ekipa Jedinstvo Puteva.Domaći su bolje otvorili susret.Već u 2.minutu udarac je oprobao Ristić ali se mreža Užičana nije zatresla.Uzvratili su gosti tri minuta kasnije preko MiloÅ”a Jankovića.Njegov pokuÅ”aj sa...

30.10.2011 16:47 D.Todorovic

Omladinska liga grupa Morava: Jedinstvo Putevi - Å umadija 1903 0:1

Nastavlja se pobednička serija omladinaca Šumadije 1903. Ovoga puta pobeđena je ekipa Jedinstvo Puteva iz Užica rezultatom 0:1. Na prelepom terenu sa veštačkom travom na Zlatiboru, pobedonosni pogodak delo je Kostadinovića u 29. Minutu  prvog poluvremena kada je na asistenciju Radosavljevića sjajno utrčao u leđa protivničke odbrane i pogodio za novu trojku. Utakmica je...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.