10.03.2013 22:42 A. RaÅ”ić

Druga liga Zapad: Partizan Lipljan - Priboj 3:0

Tačno sat vremena bilo je dovoljno odbojkašima Partizana iz Lipljana da slome otpor solidnih gostiju iz Priboja. Iako nisu blistali domaći odbojkaši zabeležili su ubedljiv trijumf od 3:0, po setovima 25:19, 25:19 i 25:17, zabeležili nova tri boda i ostali u trci za sam vrh tabele u borbi za što bolju poziciju na kraju u grupi četiri tima koja se smenjuju na pozicijama od 2...

23.02.2013 21:12 Miroslav Todorović

Druga liga Zapad : Lučani - Priboj 3:1

Uzbudljiv i krajnje neizvestan duel odigrali su Lučanci i Pribojci u okviru 11. kola odbojkaške druge lige „Zapad“. Nakon 94 minuta velike borbe, bodove su osvojili domaći, savladavši goste sa 3-1. Nijedan set nije protekao bez rezultatske klackalice i sportske drame. Meč su bolje otvorili gosti i na startu stvorili suficit od 2-3 poena(3-5, 6-9) koji su Lučanci...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.