31.08.2013 23:50 Miroslav Todorović

OFL Lučani : Bratstvo - Gradina 5:1

U drugom kolu OFL Lučani Bratstvo je doÅ”lo do prvog ovosezonskog trijumfa. Ekipa iz Dljina savladala je Gradinu sa 5-1 i na taj način se iskupila za veoma bledu partiju na startu takmičenja. Izuzetno motivisani, domaći su od prvog sudijskog zvižduka krenuli ofanzivno ka golu rivala iz Rtiju, koji je ceo susret odigrao sa deset igrača u polju. Prve prilike beležimo u 3. odnosno 6. minutu ali...

04.05.2013 20:11 Miroslav Todorović

OFL Lučani: Bratstvo - Gradina 5:0

Ekipa Bratstva nastavila je sa dobrim igrama u okviru OFL Lučani. U 18. kolu, ekipa iz Dljina savladala je Gradinu sa visokih 5-0 i na taj način ostvarila najubedljiviji trijumf u dosadašnjem toku takmičenja. Treba napomenuti da su gosti iz Rtiju ceo meč odigrali sa deset igrača, što su domaći znali da iskoriste. Nije se dugo čekalo na pogodak. Već u drugom minutu, Todorović je...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.