19.03.2018 12:32 kgsport.info

GroŔničani čuvaju tron

U 19. kolu Prve gradske lige Kragujevca nastavljena je trka za prvo mesto, bez promene u vrhu tabele. Vodojaža je u gostima pobedila Erdogliju 1931 sa 2:0, a Srbija je u Ilićevu bila ubedljivija protiv Borca iz Drenovca (5:0), ali je ostala na drugoj poziciji. Fudbaleri Vodojaže u prethodnom kolu na startu prolećne polusezone preuzeli su prvo mesto tesnom pobedom u duelu sa liderom od...

07.09.2008 14:01 Cortex

Erdoglija - Pobeda 2:1

Utakmica zone Morava, Erdoglija-Pobeda završena je rezultatom 2:1 za domaćina. Mada, da je rezultat bio i obrnut ne bi bio ne zaslužen. Utakmica je bila borbena i puna žustrih, mada korektnih startova. Domaćini su prvi poveli, ali su gosti već u sledećem napadu izjednačili, a rezultat 1:1 je ostao do poluvremena. U drugom poluvremenu se igrala izjednačena igra, u kojoj su gostujući...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.