02.10.2017 13:11 Administrator 3546

Mozzart obukao fudbalere Hajduka

Ovog vikenda u Vojvodini se igrao odličan fudbal! Jedni od aktera bili su i fudbaleri Hajduka iz Beške, koji su pored dobre partije imali i premijeru novih dresova uz podršku akcije kompanije Mozzart „Novi dresovi za nove šampione“. Susret u Novom Sadu sa ekipom Borca završen je rezultatom 2:1. FK Hajduk osnovan je 26.juna 1926.godine, a prva fudbalska utakmica u Beški odigrana je...

30.03.2015 11:47 Živko Radivojević 2136

Novosadsko-sremska liga: Hajduk (B) – Kupinovo 3:2

Vrlo slabu igru Kupinova u odbrani tokom prvog poluvremena, Hajduk je kaznio sa dva gola. Nakon ubačene lopte iz kornera, u 17 minutu, pored smušene odbrane gostiju, pred golom Rajkovića najbolje se snašao Lipovčan i lagano poslao loptu u mrežu. Na 2:0 povisio je Bojanović, lepim šutem sa 14 metara u 28 minutu. Gosti se budi i u 31. minutu Ljubojević divno proigrava Čeka, koji isuviše odlazi...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.