28.01.2009 20:04 srbijasport.net

Poraz Sloge u finalu Kupa Srbije

Košarkaši Sloge izgubili su u Valjevu od ekipe Metalca rezultatom 95:81, po četvrtinama (27:13, 28:16, 23:30, 17:22) u finalu Kupa Srbije. Pobedom nad ekipom Sloge, košarkaši Metalca su obezbedili plasman na završni turnir Kupa Radivoja Koraća, koji se igra od 19. do 22. februara. Završni turnir najverovatnije će se održati u Nišu, a osim Metalca...

28.01.2009 19:04 karudijan73

RAGBI: Pančevci bez premca

Novoosnovani ragbi klub Čelični vojnici iz Smedereva, bio je domaćin 4. kola zimske lige u ragbiju za mladje kategorije. Najmladji ragbisti pančevačkog Dinama ponovo su osvetlali obraz. U kategoriji petlića, Dinamovci su bili u B grupi, i ostvarili dve pobede u dve utakmice. Savladali su ekipe Smedereva sa 5:0 i Pobednika 2 sa 4:1. U finalnom meču sastali su se najboljom ekipom iz B grupe,...